Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

300 plus. Dlaczego nie daja 6 latkom

Polecane posty

Gość gość
PiS rządzi dopiero 2 lata, a wam się już ostro pochrzaniło w łebkach... Hamujecie rozwój państwa socjalistyczne pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:28 Wiesz co? Nie zycze Ci głupia zmijo takiej tragedii jaka spotkala mnie. Byc moze nigdy już nie uloze sobie zycia bo nie umiem zapomnieć o tamtym człowieku, ktorego kochałam. I cieszę się, że pozostawił mi po sobie taką cudowną "pamiątkę" na całe życie. Syn jest skora zdjeta z ojca. Co czasami potrafi byc dobijajace. Przykro mi tylko, ze znikad nie nalezy mi sie zadna pomoc. Ze moje dziecko jest dzieckiem gorszego sortu. Tylko co ono jest winne, ze nie ma ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 zł ma każde dziecko co miesiąc- 250 netto. To teraz przemnoz ta kwotę przez liczbę dzieci-tyle dostanie dziecko autorki. 900zl to minimalna renta rodzinna, jest rozkładana na każdego uprawnionego. W przypadku autorki jej dziecko jest jedynym uprawnionym czyli dostanie 85% świadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ze jest jedynakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahahhahahahhahahhah
gość dziś Przyznaj sie to ty zakładasz te wszystkie tematy dot 500 plus ? Siedzisz tu cale dnie i jedziesz po tych do dostraja 500 + na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziecku należy się renta rodzinna po ojcu. Tylko taka głupia socz jak Ty autorko o nią nie wystepuje. Kilkaset zł renty co miesiąc to dla Ciebie marne grosze a 300 zł raz w roku to majątek??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do renty po zmarlym liczy sie to ile on odprowadzil skladek kapujesz? Czy dalej nie? Narzeczony autorki pracowal dwa lata wiec gowno by dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak minimalna renta rodzinna i obecnie to ponad 1200zl brutto i mniej dostać nie można, rozumiesz? Po prostu autorka to dyskotekowa dopodaja i po prostu nie wie kto zmachal dzieciaka i lepiej napisać tu bajkę o śmierci narzeczonego. Rozumiesz czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:17 W*********j głupia kurfo z mojego tematu. Nie bede tolerowac takiego obrazania mnie tutaj. Nie mierz wszystkich SWOJA miarą! Nie kazdy po smierci ukochanej osoby mysli tylko o forsie ! Wychodze stad bo nie moge tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz myslisz o forsie. To zamiast pluc na rodziców dzieci szkolnych to idź załóż sprawę o ustalenie ojcostwa. Czemu chcesz zmarnować dziecku życie? Ma mieć w papierach ojciec nieznany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalić ojcostwo możesz do 18 roku życia dziecka, tak więc do dziela jeszcze możesz poprawić Wasza sytuację finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat to pro do A jeśli faktycznie autorka ma dziecko to jest tak jak dziewczyny pisza-ojciec nieznany a nie nieżyjący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tej dziewczynie radzicie? Zeby kazala goscia wykopac i sprawdzic dna oraz ustalic ojcostwo? Serio? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo kretynko się nie wykonuje. Idzie do kogokolwiek z rodziny i porównuje dna. Ale zaraz usłyszymy: A. Był sierota B. Nie ma kontaktu z jego rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak sama piszesz, minelo niemal 7 lat. I nic przez tych 7 lat nie zrobilas dla wyprostowania sytuacji prawno-ekonomicznej swojego dziecka, "bo nie wiedzialas". Przepraszam, ale o 300 zl na wyprawke dla szkolniakow sie orientujesz :/ idz wyprostowac sprawy z ustaleniem ojcostwa, bo tak jak piszą, niezyjacy ojciec nie jest przeszkoda, i z ustaleniem renty. A to swoje upragnione 300 zl dostaniesz juz za rok :/ strasznie roszczeniowe i wyciagajace rączki sie to spoleczenstwo zrobiolo. Cos strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×