Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Artrive, maść na ból stawów

Polecane posty

Gość gość
Na mnie też maść działa a ten gość to zapewne Liwa, która chce popsuć opinię dobrego produktu.. żal mi takich zawistnych ludzi.. serdecznie polecam.. ostatnio zaczął stosować maść mój mąż i również jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Bo to prawda namnie tez nie działa zamiast ból ustępować to jest coraz większy jeśli dalej tak będzie to niewiem co zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolące stawy to naprawdę przykra i uciążliwa dolegliwość. Wiem coś o tym, bo tez przez pewien czas zmagałam sie z tym problemem. Mi pomogła maść thermolka extra z konopi i olejku CBD essenz 5% które dzięki wysokiemu stężeniu CBD ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Polecam maść i olej CBD ją też na bolące mięśnie po większym wysiłku, wyleczyła mnie też z zakwasów. Kupić można oryginalna maść wyłącznie na tej stronce www.konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na zwyrodnienie w biodrze pomogły zastrzyki z osocza bogato płytkowego. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego leczenia, ale z każdym zastrzykiem było coraz lepiej. Bardzo polecam dr Więcka z Krakowa. Można się do niego zapisać online na praktyka.info.pl i na tej stronie też jest więcej info na temat tego osocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyną prawdę napisała Liwa. W pozostałych " z automatu" same brednie. Dowodem najlepszym , na "kit" jest brak ceny w komentarzach. Brak "produktu" w aptekach ? . Dlaczego?. Liwa Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się nabrać jak idiotka będę 10 ostrzegać ze ta maść nic nie warta i taka kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Przeczytajcie reklamę, brednie masakryczne!! Uzdrawia na poziomie komórkowym! :) :) :) :))))) hahaha Kto w to uwierzy? Głupek. Nie dajcie się oszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi jak najbardziej pomógł polecam wszystkim serdecznie, wszystkie komentarze negatywne są pisane zapewne od konkurencji, która nie potrafi zrobić dobrego przynoszącego efekty kremu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Nie pomaga, i tyle w temacie! Co tu sie rozpisywać. Skusiłem sie, qwa, tyle kasy w piz*u!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Masc nic nie warta ktoś nabil sobie ładna kasę za ten szmelc nie dajcie się ludzie nabrac bo ta maśc jest co najwyżej warta 15zl a nie 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta maść to ściema nic nie pomaga oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro

Ten krem to jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×