Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział że tylko sex

Polecane posty

Gość gość
10.54 brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sex nie pójdę. Jeśli wyjdzie z inicjatywą spotkania to chętnie się spotkam, powoli do sexu mogę iść ale na sam sex nie. Jesli się nie umowimy to też dobrze. On musi sam wiedzieć czy to dla niego jest w porządku, musi zainwestować czas we mnie i on musi wiedzieć czy tego chce czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście odebrali/odebrały tekst " Ty jesteś grzeczna, zbyt grzeczna dla mnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on pewnie w szoku, wiesz pisać to jedno, a robić to drugie. On zobaczył ze Ty serio nie wskakujesz do łóżka no i teraz temat co i jak? Dla mnie to wygląda tak ze ty za grzeczna jestes to tak jakby chciał wejść na temat jego przebiegu seksualnego, podejrzewam ze miał już setki. Ale jest w porządku uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to raz chłopak trafił na dziewczynę która nie chce, albo się dogadają albo nie. Skoro ona powiedziała ze nie chce więcej a on na to przystał to myślę, ze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jak się sprawa potoczy. Widać ze liczy się z Tobą i nie naciska(?) Rozmawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczę jak sie sprawa potoczy, patrzy na moje emocje i to głównie on porusza tematy, w sumie to on to prowadzi, ja się bardzo wolno otwieram. Ja jestem jakaś przewrazliwiona, zamiast zapytać co to znaczy ze jestem zbyt grzeczna to się wycofałam i piszę na forum i Was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy się zamelduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pociagnelas tematu i nie zapytałaś wprost co to wg niego znaczy zbyt grzeczna. Chciał z Tobą coś obgadac, normalnie to facet sam ze sobą kalkuluje ok z tą zrobię to a z tamtą to on ewidentnie traktuje ciebie powaznie, skoro na bieżąco wszystko omawiacie, To wasze początki? Bo nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajze mu podymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Ty tak się spinasz, nie wies-z co to flirt? A moze to omowilibysmy ti albo tam, albo następnym razem Ci powiem... no takiw maslane słówka, on gra na gitarze, czemu nie zagadasz ze chcesz no widziec jak on gra albo cos podobnego Wyluzuj i zobaczysz co sie będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce cię zaliczyć a ty nie widzisz tego.Bedzię cię wkręcał tak długo,aż mu dasz i wtedy cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostawi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 dokładnie. Może jakiś nieśmiały, zakopleksiony facet przy pierwszej odmowie dałby sobie spokój ale pewni siebie przystojniacy potrafią tak długo bajerowac kobietę aż ja zalicza żeby odhaczyc ja na swojej dlugiej liście zaliczonych panienek ;) lubia wyzwania. Powiedzą wszystko co kobieta chce usłyszeć byleby zamoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co ten cały cyrk z tym.sexem? Nie znasz siebie czy jak? Dlaczego tyle to trwało az on zobaczył ze jesteś taka grzeczna, udawałaś inną czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zagladasz tu jeszcze ? Jesteście razem? Był sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Był raz sex, rozczarowanie ogromne, zakonczyłam znajomość. 

Teraz to się z tego śmieję jak czytam swój post. Ehhh :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonna

No i dobrze zrobilas a teraz poszukaj nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko czemu rozczarowanie? Może opiszesz jakie były dalsze losy waszej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna historia potwierdzającą teorię że 9 na 10 mężczyzn ma coś z głową i że to genetyczne. 9 na 10 kobiet ma na swoim koncie historię z tego typu pojēbem który stosuje żałosne manipulacje byle zamoczyc jakby innych chętnych nie było. Współczuję kobietom które uległy i dały się wciągnąć w te blazenade. To potwierdza z kolei teorie że większość kobiet ma naiwność we krwi. Kobieta i mężczyzna różnią się diametralnie. Koniec kropka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość gosc
Dnia 24.06.2019 o 00:35, Gość gość napisał:

Autorko czemu rozczarowanie? Może opiszesz jakie były dalsze losy waszej znajomości?

Rzadko tutaj zaglądam, ale widzę ze pytania się pojawiły, 

Taki kozak był przy pisaniu, ile to panien za nim lata, on zimny nie chce się wiązać, żadnych uczuć tylko sex a nawijał jak najety, chciał dużo o mnie wiedzieć, rozmawiać itd, skoro tylko sex to dla mnie tylko sex  nie otwieram się a on ciągle pisał czy mi się podobało itd itp, sex szybki, orgazm miałam ale za szybko wszystko, moja ochota na niego zniknęła jak powietrze z balona, bardziej mnie kreciło posanie z nim niz bycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość gosc
Dnia 24.06.2019 o 04:17, Gość Gość napisał:

Kolejna historia potwierdzającą teorię że 9 na 10 mężczyzn ma coś z głową i że to genetyczne. 9 na 10 kobiet ma na swoim koncie historię z tego typu pojēbem który stosuje żałosne manipulacje byle zamoczyc jakby innych chętnych nie było. Współczuję kobietom które uległy i dały się wciągnąć w te blazenade. To potwierdza z kolei teorie że większość kobiet ma naiwność we krwi. Kobieta i mężczyzna różnią się diametralnie. Koniec kropka. 

Cos w tym jest manipulował jak pokręcony, a ja się dawałam wkręcić. 

Jak się znajomość zakonczyła, a no tak ze kogoś poznałam i powiedziałam tamtemu nie chcę miec z nim  kontaktu bo kogoś poznałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×