Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział że tylko sex

Polecane posty

Gość gość
A ja zazdroszczę autorce, facet napalony na nią, kręci się Koło niej już długo, ona strzela fochy on to znosi, chce od niej seksu czyli musi być atrakcyjna, on pewny siebie Autorko korzystaj z życia, dbaj o swoje wartości i bądź szczera w stosunku do tego chłopaka, faceci zazwyczaj kręcą, doceń to ze ten z Tobą nie pogrywa i traktuj jego słowa poważnie, powiedział ze chce sexu to znaczy ze tak jest, zastanawiasz się czego chcesz i też mowisz szczerze A takie blokowanie go to stawianie oporu sobie i jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział szczerze, jak będzie chciał zwiazku to też powie szczerze, bez manipulacji Jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty się tak spinasz? On na ciebie leci ty na niego, jestes po związku to sex bedzie fajny, samo się pokaże co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pisze do mnie, pyta czy moglibyśmy się spotkać i porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiać zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem Idz co Ci szkodzi? Daj mu gadać sama inicjatywy nie przejmuj, wysłuchaj co ma Ci do powiedzenia i powiedz ze przemyslisz i dasz mu znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i powiedz ze chcesz tylko sexu jestem pewna ze oczy wystawi i zapyta czy moze Cie pocałować, wy sie tak bujać będziecie do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak on mnie zarazi chorobą weneryczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym chciała żeby on zniknął, serio mnie to przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś zmyślasz autorko. A chłopak już pewnie dawno cię olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niby mam zmyslac? Nie olał bo napisał, mam ochotę pójść ale po tym co mi tutaj w temacie pisali inni to się obawiam, że on się mną zabawi a ja się zabujam i będę cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.47 i tak najprawdopodobniej będzie. To głównie kobiety się zakochują po seksie, faceci rzadziej. To kobieciarz, prędzej czy później Cie wymieni na inny model. A chce się spotkac żeby Cie urobic na seks. Jeśli się zgodzisz tylko będzie miał satysfakcję a Ty będziesz cierpieć. Miej honor i olej go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Wiesz jak trudno mi go olać? Kilka razy się już umawialismy i nie poszłam, nie dlatego ze nie miałam ochoty, tylko przez pewne komplikacje w zyciu osobistym nie mialam możliwości, On mnie już od lutego tak kreci i urabia, wzbraniam się ale lecę na niego, piszemy od lipca zeszlego roku Do lutego zlewałam go, a ostatnio to już fantazje z nim mam, on potrafi urobić kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jaka pokręcona. Jak masz na niego ochotę to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przespij się z nim a potem płacz na forum ze jednak dla niego to tylko seks a Ty się zakochalas i już świata poza nim nie widzisz. Dopiero wtedy będzie Ci ciężko to zerwać. A on, jak na roochacza przystało, pobawi się Toba a potem poleci zdobywać kolejne lozkowe trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, ona wolna on wolny podobają się sobie w czym problem? Wątpię żeby się nią bawił, skoro mówił szczerze ze chce sexu ona szczerze ze czegoś więcej Idz z nim na kawę, pogadajcie Chyba nie masz zamiaru wskoczyć mu do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 Ale dlaczego ma się z nim przespać? Skoro ona chce związku to sex nie wcześniej niż na 3-5randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on właśnie po to chce się spotkać, żeby ja urobic i zaciągnąć do łóżka :D. Stapasz po kruchym Lodzie autorko, jesteś o krok od zakochania i lepiej teraz urwij kontakt bo potem będzie Ci ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła, jeśli on ją kręci to w czym problem? Już wie że musi trzymaj emocjonalny dystans, a sex może być bajeczny, Autorka spedzi z nim cudne chwile, jak cos z tego wyjdzie to ok, a jak nie to poszuka sobie w między czasie innego. Tego kwiatu jest pół światu, w czym problem skoro są wolni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.09 tylko tak pięknie się mówi...co z tego ze wie, ze musi trzymać dystans? Po seksie u kobiety wytwarzają się takie substancje w mózgu ze przywiązuje sie do kochanka, zakochuje się przez działanie oksytocyny, myślisz ze da się to kontrolować? To sama biologia, później będzie mówić ,,rozum mówi cos innego a serce co innego". Niestety, ale podczas przygodnego seksu to kobieta zawsze więcej ryzykuje- właśnie tym ze się zakocha albo nie planowana ciąża. Seks bez związku zawsze bardziej opłaci się facetowi a kobieta często na tym cierpi (wystarczy poczytać tematy na karę żeby wiedzieć). Pytanie, czy chwile przyjemności warte są takiego ryzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy na kafe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze że jest po związku, to chyba taki sex jest dobrą odskocznią? Ja bym się nie pakowała z związku w związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty się autorko tak wzbraniasz? Wiecej takich kobiet i Nasz gatunek wyginie Spontanicznosci ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Jak po spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie poszłam, nie odpisałam mu też, napisał smsa, Odblokuje go i napiszę, że zranił mnie tymi słowami, że nie ma interesu na nic więcej, że nawet nie przypuszczałam, że mozna to oddzielić, ale ze ok ze wprost powiedział czego chce Nie wiem jeszcze kiedy mu napiszę ale mam taki zamiar Ja nie wiem jak mężczyzni myslą W sumie to go szanuję ze tak powiedział, chodzi mi że wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.00 weź przeestan, takim tekstem tylko utwierdzisz go w przekonaniu jak Ci zależy, ego mu napompujesz ze jest takie zaje...y i liczysz na związek, daj sobie spokój bo on i tak związku nie chce. To po co masz go uświadamiać jak Ci zależy na nim? Pewnie niejedna juz tak mu pisała i ego mu roslo. Nie przypuszczalas? Przecież większość facero potrafi oddzielać seks od uczuć, dla nich zwykle to tylkos eks i nie musi iść w parze z miłością. To kobiety głównie angażują się po seksie i nie potrafią tego oddzielić. Oj jeszcze chyba malo wiesz o facetach. Pokaz ze jesteś twarda, po prostu urwij kontakt, ,,pojedz" mu po ego, niech nie myśli ze uganiasz się za nim. Zachowaj się honorowo i olej go. To Ci tylko wyjdzie na zdrowie psychiczne, bo jeśli się z nim przespisz to na 99% sie zakochasz. Ja nie ryzykowalabym zakochania się w roochaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru udawać kogoś kim nie jestem, powiem co czuję i myślę, co nie oznacza, że coś z tego wyjdzie i ze się z nim przespie. Tak niewiele wiem o facetach i manipulowaniu nim i co z tego. Wolę być sobą, nie naginam swoich zasad. Rzadko chodzę z kimś do łóżka. Moje zdrowie psychiczne to bycie w zgodzie ze sobą, uwazam ze jest przystojny i sexy i okazuje to, co nie oznacza sypiam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, bądź do bolu szczera, powiedz co czujesz a potem dziw się ze on rozpowiada z triumfalnym usmiechem do kolegów jaka to jestes nim zauroczona i ze chcialas związku podczas gdy on widzial w Tobie tylko koleżankę do seksu. Przecież widać ze Ty ta szczeroscią chcesz go skłonić żeby to jeszcze przemyslal, łudzisz sie ze ,,a nuż może on zechce czegos poważniejszego". Hehe nie zechce bo to roochacz, znalam już takich. Podpompuje sobie tylko ego i pójdzie do takiej która mu szybciej da d...y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi, że jak chce popompowac swoje ego, to zrobi to i pójdzie w siną dal i to jest ok. Od początku bardzo o mnie zabiegał, pytał czy moglby mnie pocałować itd, jak dla mnie facet który chce tylko sexu nie jest taki subtelny i delikatny i nie jest zawsze w pobliżu, dlatego zdziwiło mnie ze tak napisał, podejrzewam ze był zly bo tydzień wcześniej się umówiliśmy i ja nie przyszłam. Teraz chce powiedzieć o moich oczekiwaniach, jeśli on pojdzie to ok, a ze ego podpomouje to co z tego, mam mu nosa ucierac zeby swoje ego pompowac? Bez sensu. Znamy się już długo, takie udawanie nie jest moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×