Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Barbaros

Dieta pudełkowa, która?

Polecane posty

Gość Wanda

Zamawiam catering dietetyczny firmy RiRu z Płocka i muszę powiedzieć, że jestem bardzo z niego zadowolona. Posiłki przygotowane w pojemnikach gotowych do odgrzania w mikrofalówce w fajnych  zestawach i cenach. Możesz skorzystać z dwóch stron internetowych gdzie promują swoją usługę a mianowicie dietatopodstawa.pl lub pandieta.pl, firma obsługuje większość miast w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta pudełkowa jest sposobem na chudnięcie i zdrowsze odżywianie się - znam temat. Próbowałam sama na co dzień przygotowywać sobie zdrowe posiłki, ale się nie dało. Dlaczego? Brak czasu, problem ze znalezieniem składników. Dzisiaj brakowało tego, a innego dnia czegoś zupełnie innego. I odpuściłam. Natomiast dieta pudełkowa w połączeniu z ćwiczeniami robi ogromną różnicę. U mnie to produktu od przelomwodzywianiu.pl, dieta 1500 kalorii, wszystko jest naprawdę smaczne i widzę efekty. Oczywiście każdy może mieć inne wyobrażenia co do posiłków, ale uważam, że wszystko jest u nich zdecydowanie jakościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Catering dietetyczny tudzież dieta pudełkowa to nie tylko diety odchudzające. W ramach takiego cateringu można zamówić posiłki w ramach innych diet np. dla sportowców czy bez glutenu. A jeśli chodzi o konkretną firmę od pudełek to proponuję ich https://www.hellodieta.pl/ . Działają w wielu miastach i mają dobre ceny. W ofercie wiele diet i każdy znajdzie coś dla siebie. 5 posiłków, pod drzwi. Świeżo, smacznie i co ważne - pod okiem dietetyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam catering od firmy https://www.duzyglod.pl/. Korzystam z diety wegetariańskiej + ryby, bo taki sposób odżywania wybrałam już wcześniej, kiedy sama gotowałam. Zmieniłam pracę i wiecie... mam mniej czasu na wszystko, zwłaszcza na przygotowywanie posiłków. Dieta pudełkowa jest superwygodna, ale trudno jest znaleźć rzetelną firmę, dlatego lepiej skorzystać ze sprawdzonego cateringu. Powiem Wam, że moje "pudełka" naprawdę zaspokajają Duży Głód :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×