Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brained

Znacie stronę lub markę która oferuje ciuchy tanie i dobre jakościowo?

Polecane posty

Przeceny marek premium nie wchodzą w temat, ponieważ nie zawszę są dostępne, a jak już to nie zawsze są to rzeczy ładne. Szukam dobrej i taniej marki której mogę być wierna. Liczę na Wasze propozycje i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może troszkę Cię zdziwię, ale kupiłam dla sprawdzenia sukienkę ze sprzedajemy.pl i okazała się rewelacyjna XD Moją uwagę szczególnie przykuł fakt, iż sprzedawca deklarował, że wszystkie jego sukienki są "Made in PL" a cena za taką metkę nie była dość wysoka, więc zaryzykowałam kupnem i się nie zawiodłam. Sukienka naprawdę była Made in Poland i było to czuć po jakości, najprawdopodobniej zamówię kolejną. Największym minusem jest brak tabeli rozmiarów na aukcjach, strasznie mnie irytuję, gdy ktoś jej nie wrzuca i zazwyczaj od razu wychodzę z ogłoszenia. Zamawiałam luźną sukienkę, a taka wybacza drobne niedopasowania, ale gdybyś była zainteresowana kupnem obcisłej preferuję kontakt ze sprzedawcą, nie warto ryzykować. Zaciekawione zapraszam na priv. Nie wkleję tu linku, ponieważ nie chcę być oskarżona o reklamę. Edytowany: Wiele z was pyta o tego sprzedawce, więc podaję link dla oszczędzenia czasu: https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-7441105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest tak znaleźć markę, której będziesz taka bardzo wierna, bo w każdej marce będą rzeczy, które ci się podobają i takie, które się w ogóle nie podobają. Ja np. bardzo lubię Orsay a jak szukasz miejsc w sieci typu sh z tanimi i fajnymi rzeczami to daj znać, a podrzucę ci linki, gdzie warto kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×