Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotelik samochodowy powyżej 21kg co polecacie ?

Polecane posty

Gość gość

Fotelik samochodowy powyżej 21kg co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo !! Dziecko żadnej kafe mamy nie jeździ z foteliku super bezpiecznym ?? Czy na starcie kupilyscie fotelik do 36kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm my przy tej wadze korzystamy ze Smart Kid Belt - https://smartkidbelt.com/pl/ ma wszystkie potrzebne atesty. A do tego można go używać na terenie całej Unii Europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaCelina
Ten Smart Kid Belt wygląda całkiem zacnie. Nie znałam wcześniej tego rozwiązania. Jak tylko tu napisaliście o tym to zaczełam szukać informacji co to i jak działa. Na YT jest kilka filmów z testów, a na różnych portalach (Wprost, Onet) czytałam całkiem fajne artykuły. Szczególnie ten z Onetu jest wart poczytania, bo tam opierają się na wielu badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można polecać takie g****o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sójecka
od 21 kg może być transformer xt albo x-bag :) różnią się tylko cenowo, bardzo do siebie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

ja kupiłam britax romer w sklepie Tosia był na promocji - dosyć prosty i uniwersalny do 36 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

my najpierw kupiliśmy nosidło, a potem dopiero model 9-36 kg gdyż tak było dla naszej wcześniaczki najlepiej. Generalnie wiele zależy od tego jak duży jest bobas, czy już siada itd, a modele fotelików można dobrać w sklepie bez większego problemu. Nam doradzono w sklep-tosia.eu i trafiliśmy w model idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik
Dnia 24.09.2019 o 15:53, Gość dawid napisał:

my najpierw kupiliśmy nosidło, a potem dopiero model 9-36 kg gdyż tak było dla naszej wcześniaczki najlepiej. Generalnie wiele zależy od tego jak duży jest bobas, czy już siada itd, a modele fotelików można dobrać w sklepie bez większego problemu. Nam doradzono w sklep-tosia.eu i trafiliśmy w model idealny

Robiłam zakupy w sklepie Tosia i przyznam, że i nam świetnie doradzono, młody jeździ zadowolony i my spokojni o jego bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona

Od Cybexa są fajne modele 9-36 kg które rosną z dzieckiem i świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Przyznam, że ostatnio mieliśmy małą stłuszczkę i córka bardzo spokojnie ją przyjęła siedząc w swoim foteliku. Polecam za jakość (też kupowaliśmy w tym sklepie tosia - przemiłą mają obsługę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Moim faworytem są foteliki od britaxa i takie też kupiliśmy dla naszych bliźniaków na wiosnę. Obecnie szukamy wózków i widzę że na tej Tosi sporo fajnch modeli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basa

mamy model od kinderkrafta 9-36 kg który rośnie razem z dzieckiem, bardzo dobrą cenę znaleźliśmy właśnie w tym sklepie Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Poszukując idealnego modelu na stronce sklep-tosia.eu rozważaliśmy między innymi model Britaxa Recaro i Cybex. Ostatecznie kupiliśmy ten pierwszy bo był nieco tańszy i jesteśmy mega zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×