Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet chce od moich rodziców pieniądze!

Polecane posty

Gość gość
jak długo młodzi będą doić rodziców?? a czy wasi dziadkowie dali pieniądze waszym rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś walnieta albo boisz się rodziców. Ciagnij k***a mac ile się da!!! Moja kuzynka wyciagla trzy mieszkania, studia, samochód, prawko, remonty mieszkań. Kuźwa od tego zależy wasz start. Im więcej wyciagniesz tym później łatwiej żyć. Chcesz dorobić się sama w imię czego? Jeszcze drugie tyle życia i będziesz trumny szukać. Ogarnij się i honor do kieszeni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze ślub wyciągnęła. Było tego tyle że aż nie idzie policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz tak jest, ze niektórzy wola wyciągać ręce po kasę niż używać ich do pracy. Smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoń chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie...pogoń go, co się ma chłop użerać z żona co mu tyłek obrabia w internecie i z teściami co nie dotrzymuja danego słowa. Internet pewnie tez z jego kasy opłacasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@własnie...pogoń go, co się ma chłop użerać z żona co mu tyłek obrabia w internecie i z teściami co nie dotrzymuja danego słowa. Internet pewnie tez z jego kasy opłacasz?@ X Nie, mamy wspólne konto na ktore dzięki Bogu wpływa moje wynagrodzenie bo jeśli bym nie pracowała to dopiero bym się nasluchala. Posłuchaj, to nie jest post po to zeby obrabiać dupę mojemu M.- chciałam się dowiedzieć czy wymaganie od rodziców kasy gdy jest się ponad 30letnim facetem jest normalne. A to czy rodzice dadzą kasę czy nie zależy tylko od nich. Cieżko pracują i maja prawo zaspokajać swoje potrzeby chociaż by kupno nowego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tłumaczenie ze maja kasę dac juz teraz gdy i tak teraz kredytu nie dostaniemy mija sie z celem. Co bedzie patrzył na te pieniądze przez 3 kolejne miesiące na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×