Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
Amilia - dzięki za dokładną odpowiedź. No właśnie czułam się jakbym rodziła, bo już bardziej chyba nie może boleć :) bo by się zemdlało przecież- i właśnie byłam już na granicy. A teraz już nie jest aż tak źle, po prostu jestem już zmordowana tym bólem i teraz w sumie boli mnie jak przy okresie tylko mam totalnie dość po kilkunastu godzinach strasznych bóli i teraz ten słabszy męczy i wkurza bardziej niż normalnie. Poza tym pewnie każdy ma inaczej, ja na dodatek mam mięśniaka i zawsze miałam b bolesne okresy, więc może i dlatego teraz też boli jeszcze bardziej, no ale zawsze dobrze jakoś tam sobie porównać z kimś, pogadać, dzięki :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry przyrost bety? Z 3600 na 9000 w cztery dni? Ty chyba żartujesz! Beta musi się podwajać czyli to prosta matematyka, po dwóch dniach 7200 a po czterech 14400 chyba trochę ci brakuje nie uważasz? A lekarz puki beta nie będzie spadać będzie dawać ci nadzieje. Zobaczysz nic z tego nie będzie. Lepiej oswajaj się z ta myślą bo na wizycie będzie rozczarowanie. Nie ty pierwsza nie ostatnia. Próbuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 9:30- nie ma to jak wpaść, wydrzeć japkę i się nie podpisać- nawet jeśli masz rację z tą betą- można to napisać spokojniej, ale oczywiście najprościej średnio miło i bez podpisu. Jak chcesz wiedzieć to czasem beta rośnie wolno, a z ciążą jest ok, więc nie pisz jak wyrocznia, że na pewno będzie źle- zawsze może być źle i każdy się z tym liczy i bez twojego gadania, ale dopóki nie wiadomo tego na pewno to akurat ty też wiedzieć tego na pewno nie możesz, więc daruj. Wyobraź sobie, że każdy wie o przyrostach i o zagrożeniach, ameryki komuś nie odkryłaś, a nadzieje każdy może mieć do końca i nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez się nie podpisujesz wiec o uj ci chodzi. Poczekamy zobaczymy, ja obstawiam ze wielki g z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45- co jakiś czas widze tu głupie, denne wpisy, wredne, cyniczne ironiczne i totalnie zbędne, to chyba jedna i ta sama osoba, wypad z tego tematu, bo nic dobrego tu nie wnosisz. Udław się swoim zgorzknieniem i spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam zamiaru stad spadać bo lubię się pośmiać z waszej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52- spoko, my się pośmiejemy z twojego debilizmu ignorując cię totalnie :) Dziewczyny- od dziś odpisujmy tylko na podpisane posty, oczywiście głupie podszywy niby podpisane, ale wiadome, że podszyw- też olewamy. Co słychać u Was? Miłego dnia :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale widzisz Bożena tu w zasadzie nikt nic nie pisze. Jeśli się nie mylę to tylko ja i Wiktoria chyba widziałyśmy zarodek z sercem, a wydaje mi się ze to już taki etap ze chyba już u większości sytuacja powinna być jasna ale nikt nie pisze. Lada moment pojawia się już majówki. Ja od jutra 9 tydz. A tu albo dalej nikt nic nie wie co w sumie jest trochę dziwne albo dziewczyny opuściły temat. Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poprostu przeszły na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB są dwie grupy Kwietniowe mamy 2019 Jedna grupa ma 90 członków ,druga 84,dołączcie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! Jeśli któraś z Was nie chce podawać swoich personaliów na Facebooku ,zawsze możecie utworzyć konto fikcyjne, to nie jest karalne. Zapraszamy do naszej grupy na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co na fejsie jak można tutaj w kilka osób, jakoś tak fajnie, kameralnie i anonimowo. Nawet gdyby ktoś tam przeszedł to może też by się tu jeszcze odezwały i dały znać. Amilia- masz rację, to dziwne, że tak nagle cisza, podczas gdy wcześniej kilka osób pisało po kilka razy dziennie. Nasuwają się najgorsze tłumaczenia- że stało się coś złego... Gdyby było ok nawet czasem by zajrzały tak po prostu. Ale z drugiej strony nie chce tak myśleć ani w to wierzyć, że u nich wszystkich jest źle... Zostawiły nas z tą niepewnością i martwieniem :) Jeszcze niedawno były Justyna, Majka, Paulina- może ktoś się jeszcze odezwie :) Anulka zapowiedziała ciszę, Wiktoria zamilkła nagle... Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) z góry przepraszam że się nie odzywałam przez dłuższy czas ale miałam dużo spraw i nawet nie miałam kiedy tu wchodzić i odpisywać. U mnie wszystko ok tylko męczą mnie straszne mdłości a już w szczególności jak jeżdżę samochodem lub komunikacja miejska masakra :) teraz kolejne badanie mam 28 sierpnia mam nadzieję że dostanę skierowanie na usg. :) u mnie za 2 dni zaczyna się 8 tydzień. A u was jak tam? Anulka jak u ciebie miałaś już robione usg? Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Hej, z nerwów poszłam dziś na betę i wyszła ponad 15000 pani z laboratorium stwierdziła, ze czasami się zdarza mała pomyłka. Poszłam w popłochu do lekarza, zarodek, bijące serduszko i wszystko jak być powinno. Lekarz stwierdził ze przyrost bety jest książkowy (co 48h średnio o 66% i nie wie kto mi nagadał głupot ze ma się podwajać). Myślałam, ze znajdę tutaj grupę „wsparcia” bo to moja pierwsza ciąża i jestem zielona ale przez część z Was najadłam się strachu, nieprzespałam pół nocy i rano czułam się jak wrak człowieka a to tylko szkodzi mnie i mojej fasoli. Dziewczyny, dzięki za wsparcie tym które wspierały. Niestety uciekam z tej grupy ponieważ nie dam rady psychicznie znieść tego jadu z niektórych wiadomości. Życzę Wam wszystkim powodzenia ! Tym które już maja fasole i tym które o niej marzą, mam nadzieje że wszystko będzie tak jak być powinno. Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinko- nie uciekaj tylko dlatego, że jakaś jedna zgorzkniała kretynka, która nawet nie potrafi się podpisać przyczepiła się do Twojej bety! Właśnie to takim trollom daje satysfakcję, nie rób tego nooo!!! Jadem pluje tylko ta jedna wredota, którą trzeba ignorować, a nie dawać jej satysfakcję, że Ci tak dogryzła, że aż sobie idziesz z tematu... Prędzej ja sobie pójdę, bo już nie mam powodów do bycia tutaj... Termin miałabym na 1 kwietnia- bardzo kiepski żart... Wiktoria- super, że wszystko ok :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina w sumie to dobrze zrobiłaś ze przyspieszyłas badania bo gdyby odpukać coś było nie tak to nie wybaczylabys sobie ze nie sprawdziłas wcześniej, gratuluje :) Czyli kto właściwie tu został? Bożena? Wiktoria? I czy to już wszyscy? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Justyna na wczasach i Majka chwilowo zniknęła. Anulka zapowiedziała przerwę, a nie rozwód :) Myślę, że dziewczyny się jeszcze odezwą. Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekamy na wieści od pozostałych dziewczyn :) Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że się nie odzywam ale jestem na urlopie i ciągle gdzieś w gościach. Wieczorem padam normalnie. Męczą mnie dalej mdłości, jem migdały i trochę pomaga. Ciągle się denerwuje że coś nie tak , pewnie jakbym była w domu to już bym poleciała do swojego lekarza żeby podejrzał maluszka. Po tych moich poprzednich przejsciach to pewnie tak całą ciążę będę się martwić. Cieszę się że u Was wszystko dobrze :-) Postaram się pisać co jakiś czas.Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Mnie dalej brzuch boli, czuję się coraz gorzej ogólnie, mam dość... Odezwę się jak poczuję się lepiej, żeby nie psuć Wam humorów moją historią i samopoczuciem, ale będę zaglądać czy u Was wszystko ok :) Piszcie co słychać, wspierajcie się- to dużo daje. Mam nadzieję, że utrzymacie kontakt do kwietnia i może będzie nam dane zobaczyć kiedyś fotki buziek, które wyrosną z obecnych fasolek :) Pozdrawiam ciepło, Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak tam u was? Od razu pisze ze rzadko mogę odpisywać bo coś mi się dzieje z internetem i w telefonie i laptopie. Ja dziś byłam prywatnie na usg zobaczyć maleństwo jest wszystko dobrze rośnie ale wcześniej lekarz mi wyliczył trochę źle tydzień ciąży teraz zaczął mi się 7 tydzień no i trochę pobolewa mnie brzuszek. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
witajcie dziewczyny.jestem jestem. widze ze sie martwilyscie. potem poczytam co tam nowego.mam zaleglosci.musialam przestac czytac****isac.bo zaczelam sobie wmawiac rozne rzeczy.dlaczego ja to a tego nie itd. w kazdym razie u mnie ok.uspokoilam sie.maialam usg we wtorek.dzidzia jest i serduszko bije jak szlone :) zaczynam jutro 9ty tydz.termin zostaje ten sam 5/6 kwiecien. pozdrawiam was goraco.znowu sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka super że jest wszystko wporzadku. Masz termin tak jak ja tylko że ja mam 4/5 kwiecień no i mi lekarz powiedział że dopiero u mnie 7 tydzień z usg a 8 tydzień z OM więc nie wiem jak to jest. Ale najważniejsze że zdrowe. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że temat zamiera ,pewnie wszystkie przyszły na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Bożena- zajrzałam z ciekawości co u Was, a tu niewiele :) Nie wiem czemu dziewczyny nie piszą, przecież fajnie tak w kilka osób dzielić się troskami, szkoda, że coraz tu ciszej, może jeszcze się nawrócą do tematu :) Anulka- pozdrawiam Cię cieplutko i resztę też- jeśli jeszcze tu zajrzą :) W sumie to napisz co u Ciebie, jak się czujesz i wgl?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001ii
Czesc Bozenko, pisz co u Ciebie? Lepoej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Majka :) No u mnie tak średnio, dalej krwawię, ale już mniej i na szczęście już w sumie nie boli, więc niby coraz lepiej fizycznie, a psychicznie różnie... Chwilami się trzymam, a chwilami nagle czuję się tragicznie, ale ogólnie z czasem może będzie coraz lepiej, chociaż dobrze to już chyba nigdy... Dziękuję, że pytasz :) A Ty jak się czujesz? Męczą Cię jakieś objawy czy na razie spokój? :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja typowo ciazowo nudności senność itp. W czwartek kolejna wizyta będzie to już 10 tydz :) Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×