Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość90
Ponieważ mam problemy z tarczyca dlatego tez zanim odkryłam ze jestem w ciąży miałam skurcze jajników.Do 12 tygodnia ciąża zagrożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ciąża zagrożona ponieważ mam problemy z tarczyca i dlatego tez zanim się dowiedziałam o ciąży miałam skurcze jajników w tym czasie tez mało spałam i jadłam wystarczająco nie zdrowo. Odkąd zaczęłam wypoczywać jak należy odkad wiem o ciąży i odżywiać się zdrowo skurcze ustały lecz ciąża jest zagrożona do 12 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny ale sie rozpisałyście:-) ja w weekend robiłam córce urodziny i padnięta jestem po 2 imprezach...w sobotę tak mnie mdłości męczyły że ledwo przeżyłam...macie jakiś sprawdzony sposób, migdały już nie pomagają:-( Też wstaję do łazienki w nocy, ale max 2 razy. Na usg genetyczne idę 25-go, w środę zacznie się 13 tydzień a w usg miałam różnicę 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Gosc90 u mnie też ciąża zagrożona, biorę od początku luteinę. Bolał mnie strasznie brzuch od samego początku, teraz już jest lepiej. Oszczedzam się, nie dźwigam i dużo odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Ja leżałam w szpitalu z zagrażającym poronieniem.Biorę duphaston.Będzie dobrze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Co na mdłości też chętnie się dowiem.Wczoraj było ok a dzisiaj znowu powtórka z rozrywki.Jeszcze dzisiaj mam taki okropny posmak w ustach.Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Katiuszka37 ja ten okropny posmak w ustach mam ciągle, już probowałam wszystkim się go pozbyć ale nic nie pomaga...chyba musimy to przecierpieć i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Kajka...ja mam tarczyce 3.75 w ciazy. Mówią z w ciąży powinna być między 1-2 . A Ty jaka masz że jest zagrożenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny u mnie już 11 tydzień. Badania penetralne mam 24 Września nie mogę się już doczekać. W dodatku już od 2 tygodni jestem przeziębiona lekarz powiedział że to nic strasznego i że mam dwie leczyć domowymi sposobami a ja się tak boję o maluszka że te przeziębienie na niego zadziała. Dziewczyny jakoś też od może 2 tygodni czuje takie rwanie w podbrzuszu a dokładnie to idzie to od pępka w dol nie jest to przyjemne i nie boli mnie ani po prawej ani po lewej stronie tylko na środku jak myślicie może to coś oznaczać trochę się boję. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i u mnie zero objawów ani mdłośc****ersi też nie bolą czuje się tak jak przed ciąża. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria ciężko coś powiedzieć. Tylko usg da odpowiedź na Twoje wątpliwości. Musimy być dobrej myśli tylko to nam pozostaje.11 tydzien to piękny okres już dotrwalas.U mnie tak się ciągnie ten 6-7 tydzien że wręcz trwa wieki! Kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ogólnie to mam guza na tarczycy i stad to zagrożenie na wyniki badań muszę jeszcze poczekać trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Mnie tez czasem nachodzi rwanie podbrzusza zazwyczaj jak sie rozciągam Ogólnie to nie planowałam dziecka wpadka z nienacka ale teraz sie okropnie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze się ułoży. Ja biorę codziennie lek przed śniadaniem 30 minut. Mam nadzieję że pomoże. Mamy wczesne ciąże dobrze że szybko wykryte zaraz będzie wszystko unormowane.Kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajka też tak miałam 6-7 tydzień się dużyl a strasznie się bałam bo w maju poronilam i po miesiącu zaszlam w teraźniejsza ciążę tak że strach był wielki. Teraz chce jak najszybciej usg. Zastanawiam się czy nie pójść poprostu na izbę przyjęć bo ten ból jest czasem taki ze nie mogę wogóle chodzić bo boli. Może jak zrobią mi usg i powiedzą od czego to to będę spokojniejsza. Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Wiktoria,może podejdź rzeczywiście na izbę będziesz spokojniejsza.Ja nigdy takiego bólu nie miałam.Czasami mi się zdarzy taki delikatny jak na okres.Nie są to skurcze ale taki delikatny ból.Też mnie trochę to martwi,ale mój lekarz na urlopie a jak pójdę na izbę to u nas jest automatycznie szpital.Więc wytrzymam do 24 września,bo też mam prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
A co do tarczycy w pierwszej ciąży też miałam w pewnym momencie powyżej 3,brałam leki i wszystko z dzieckiem ok,no może trochę nadpobudliwa:) ale to chyba nie wpływ leków:)teraz mam 1.36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jestem troche zaskoczona tym co piszecie,ja mam tsh 5,5 ,w drugiej ciazy mialam 10,5.W marcu robilam usg tarczycy i wyszlo ze mam guzka ale jeszcze nie do operacji. A robilas cala trojke tarczycowa? Bierzesz leki na niedoczynnosc? Bylam wczoraj na usg z dzidzia wszystko ok. Rosnie i macha rączkami i nóżkami :-) słodki widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
To ja pisalam o 7:14. Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Hej Mania,nie wiem czy do mnie pytanie ale miałam robione tsh,ft4 i lekarz ginekolog mówił,że jest ok.Leków nie biorę tylko w pierwszej ciąży brałam jak tsh się podniosło.Zrobię za jakiś czas znowu badania i zobaczę czy się nie podniosło. Super widok,nie mogę się doczekać jak też zobaczę dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny jakie badania robicie ? Tylko usg czy badania prenetalne z krwi? Ja zawsze tylko usg robilam a teraz sie zastanawiam...jednak już bliżej do 40-tki i trochę sie boję jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Hej nie moje pytanie bylo skierowane do gosc90. No wydaje mi sie ze juz okolo 40stki to sami zrobia Ci test z krwi bez gadania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Justyna,ja zobaczę w poniedziałek czy będzie samo usg czy też krew.Ale też mi się wydaje,że ok.40-tki krew robią w pakiecie z usg.Dziewczyny a to usg prenatalne to przez brzuch czy przez dół?:)pamiętam,że w pierwszej ciąży to usg w 12 tygodniu było przez pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
No właśnie też jestem ciekawa bo nastawiłam się, że będzie przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile macie tkanki tluszczowej na brzuchu i jak bedzie dziecko ulozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Kajka. Właśnie wróciłam z usg. Dziecko ma 1,5 cm 8 tydzien mam od miesiączki.Akcja serduszka idealna. Idealnie wszystko się wyrównało. Lekarz założył mi kartę ciąży. Jutro muszę powtórzyć badania moczu bo wyszły mi liczne bakterie.Na szczęście tarczyca spadła! Mam leżeć i prowadzić oszczędny tryb życia bo jajo jest lekko odklejone wciąż. Mam tez brać magnez 2 tag. I dopoch. luteine. Buziaki dla Was. Kolejne usg to pranetalne 22 października mam termin zakładany. 390 zł. Będę między 12-13 tygodniem o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Katiuszka ja o ile dobrze pamietam w poprzedniej ciąży to usg genetyczne miałam już przez brzuch i teraz też już się tak nastawiłam. Kajka cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze :-) oszczędzaj się, odpoczywaj i bedzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajka jak to jest z tym odklejaniem? Już do samego końca będzie odklejone czy jak napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia jak to z tym odklejeniem. Biorę leki bo ma się lepiej zatwierdzic. Na to jest dufaston luteine i magnez oraz kwas foliowy ogólnie . Dowiem się na następnej wizycie...kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajka te leki co napisałaś są na podtrzymanie ciąży ale tylko wtedy jak jest niedobór hormonów głównie progesteronu. Wypytaj dokładnie lekarza bo z tego co ja wiem to te leki są kompletnie na co innego. Chociaż tak z drugiej strony to chyba nie ma leku który przyklei jajo No bo niby to jak by to miał zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×