Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ktoś zna się na kredytach mąż za granica

Polecane posty

Gość gość

Potrzebujemy pięćdziesiąt tysięcy złotych kredytu . Maz pracuje w Irlandii . Czy jesteś jakaś możliwość żeby taka kwotę uzyskać ???cxy macie kredyty gdy mąż pracuje w zagranicznej firmie ??? I odprowadza składki tam ?czy jest w ogóle jakiś sposób żeby ten kredyt uzyskać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz brać tu to na siebie wez albo wspolnie tu. Takie małe kwoty bierze się bez zaświadczeń z zakladu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięćdziesiąt tysięcy to mała kwota ???no ja nie mogę , nie pracuje. Jesteśmy w stanie spokojnie płacić do tysiąca złotych przez te 6 lat. W Irlandii nue dostanie bo musi mieć dowód tamtejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie multiagencje kredytowe. Isz do nich i się dowiedz. Powiedzą Ci jak to wygląda w kilku różnych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie dostanie w Irlandii?Ja mieszkam w UK i wystarcza polski paszport.Niech maz sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie h bierze w Irlandii tam szybciej splaci mniejsze odsetki chyba pracuje legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wziela w Irlandii. Mniejsze ryzyko i niższy procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje legalnie . Tak . U irlandczyka na tamtejszej umowie i warunkach . Potrzebujemy bp możemy po okazyjnej cenie wykupić mieszkanie a to przecież jak za darmo . Wolałabym jednak w Polsce . Boje się trochę tak za granicą. Może niesłusznie . Kiedyś chcieliśmy wziąć kredyt na mieszkanie to pani powiedziała ze absolutnie nie da nam nikt jeśli maz zarabia w takiej walucie. Ale przecież np pięćdziesiąt tysięcy to nie jest znów majątek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też dostanie musi mieć kwitki z wypłat od jakiegoś czasu stałe, regularne, ale pracując za granicą to trzeba brać kredyt w walucie w której się zarabia w kraju w którym się pracuje, po za tym w Polsce są drogie kredyty, odsetki itp. Niech mąż się lepiej dowie w Irlandii w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie bo ja brakam kiedyś kredyt w Polsce 80 tys dla kogoś a zarabiam w koronach, ten ktoś kredyt już splacil, potem proponowano mi z banku jeszcze wiecej. Miałam też kredyt w Norwegii w tutejszym banku, dawno splacony i zdecydowanie mniejsze odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich dokumentów potrzebowałas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisałam kwitki z wypłat facet z banku chciał z ostatnich 6 mies, głównie o to im chodziło, oprócz uwowy. Bo w Polsce pracując chyba nie potrzeba kwiatków tylko umowę biorąc kredyt A to że ja pracuje za granicą to oni chcieli te kwitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby było jasno to był kredyt brany w Polsce w złotówkach a ja zarabiam w koronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a tu ktoś pisał że tylko w walucie której się zarabia. To jak to jest ?a mogłabyś zdradzić jaki to bank i jaka rata na ile lat przy 80000?z góry dziękuję za odpowiedź. Wole jednak w pl myślę że bezpieczniej :) tak bym chciała żeby nam dali ten kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę panią wyżej o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka pracuje z chlopakiem w Holandii i dostali spokojnie 150.000 na mieszkanie w Polsce ( z tego co pamietam w Alior Banku) potrzebowali tłumaczenie umowy o pracę, tłumaczenie zaświadczenia o zarobkach i niby 3 ostatnie świstki od wypłaty ale zabrali 6 tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam 50.000 w styczniu tego roku w ING,rata dokładnie 892 zł,na 72 raty.Moj mąż pracuje za granica i chcieli tylko z trzech ostatnich miesięcy dochody i umowę o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.49 całkiem sensowny kredyt,ja trzy lata temu brałam w PKO tez 50 tys i tez na 6 lat i ratę mam 1030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani 13 49 a w jakim kraju maz pracuje ?i czy trzeba mieć do takiego krefytu jakaś specjalna zdolność ??? Dziękuję kochani za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się ze w ogóle można takowy uzyskać. My nigdy kredytów nie braliśmy. Raz jeden w credit agricole ale mąż pracował wtedy w pl . I to na 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż w UK/pisałam o 13.49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie trzeba mieć chyba żadnej zdolności :).Maz Miał dużo mniej na umówię niż w rzeczywistości i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pekao sa jest możliwość. Trzeba tylko dostarczyć pit polski lub zagraniczny za ubiegły rok, przetłumaczona umowę o pracę i potwierdzenie z rachunku bankowego 12 ostatnich wpłat z tyt. wynagrodzenia. I na dochodzie zagranicznym można dostać kredyt w pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u nas taki problem bp jak mąż wstrzeli się w zły miesiąc i np pojedzie tak ze ma tylko 40 h to ma wypłatę np 2000 zł ale generalnie bywa tak ze jest 6-7 super ze jest taka możliwość a ile się czeka ??:) dzięki wam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam dokładnie w poniedziałek,a w środę miałam pieniądze na koncie.A co do zarobków u mnie mąż na umówię ma 1500 f a w rzeczywistości 4/5 razy tyle,zależy od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mąż nie wiem jak ma na umowie ale ma stawkę godzinowea .teraz mu biorą duży podatek i dlatego mniej strasznie się boję ze mogą nie przyznać a jak nam bank nie pożyczy to już nikt. Kurde rata 900stow to przecież nie majtek na te 5 -6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My braliśmy bo dosłownie za „grosze” mogliśmy kupić kawalerkę,z tym ze problem był taki,ze jednocześnie budujemy dom i to w niego idą całe oszczędności,a z rodziny nikt nie miał od tak pożyczyć takiej gotówki.Rata jest niewielka,ja patrzyłam pod tym kątem żeby w razie co to moc żyć z mojej wypłaty i płacić kredyt,jak np mąż straciłby tam prace(nie przewidujemy,ale wiadomo różnie jest).Tak naprawdę w 7 miesięcy mamy spłacone już 28 rat,myśle ze max dwa lata i będzie spłacony.Ze swojej strony odradzam Santander Bank,raty tam były kolosalne,najlepiej zadzwonić do banku i się dopytać o formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz pracuje zagranica i nie macie 50tys tylko musicie kredyt brac? Wolne zarty. To co ten twoj maz robi w tej Irlandii? Moze babe ma i musi miec na nia kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie ma baby. :) :) po prostu niczego sobie nie odmawiamy. Tyle. A Teraz taka sytuacja . Coś jeszcze chcesz wiedzieć wcibska babo? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dziękuję pani wyżej za odpowiedz :) :) a mogę wiedzieć jak udało wam się 28 rat w siedem miesięcy ?:) tak pytam tylko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×