Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam brzydką narzeczoną i nie wiem czy chcę tak dalej.

Polecane posty

Gość gość
jak niby kupisz urode nie badz smieszna hehe rozwalilas mnie :D Jak niby kogos z twarza ogra przerobisz dzieki kasie na modela/lke :) Dzieki kasie mozesz co najwyzej poprawic drobne defekty znam osoby co nawet nejlepszy chirurg plastyczny nie pomozesz bo takie ryje maja. Jak to moj kumpel o jendej kolezance powiedzial ale mumin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 No, ale po co autor się z taką zadał? to jest desperacja i to chyba gorsze niż brzydota jej dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego brzydkiego w dziewczynie autora nie ma... ma duży nos i małe (bądź normalne, ale nie powiększone usta) i małe oczy. Nie pasuje do dzisiejszych kanonów piękna z insta, ale żeby ją nazywać brzydką? :O Zostaw ją autorze to narzeczona znajdzie kogoś, kto się będzie nią cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pasztetem 3/10, moj maz moze nie model ale 6/10 bedzie, stale obawiam sie ze mnie zostawi, bo myslal ze bede chciala kilkoro dzieci i siedziec w domu-gotowac, sprzatac, byc tylko dla rodziny(licznej) + pracowac zarabiac i kupowac dzieciom wszystko.brzydkich kobiet nikt nie kocha tak naprawde.wez ty autorze zostaw narzeczona, poplacze pare miesiecy ale ocali reszte zycia.a ty znajdziesz taka jaka chcesz i bedziesz szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _masakra
jprdl...nie wierzę w to co czytam :-( marnujesz jej kilka lat życia,oświadczasz jej a potem stwierdzasz,że jest brzydka i nie wiesz czy to ma sens. Zostaw ją dla jej dobra bo Twoim podstawowym problemem jest nie to,że ma duży nos itd.a to, że jej najzwyczajniej w świecie nie kochasz. Na jej miejscu, gdybym wiedziała,że dla mojego faceta zdanie innych ludzi, koleżaneczek jest ważniejsze niż ja sama to bym dawno zasadziła Ci kopa. Te kilka lat i ona sama nic nie znaczą bo stary każe Ci się wyszumieć? Idź, dzidziulku dorośnij a jej nie niszcz życia bo i tak to się rozleci. Tobie ma nie trochę zależeć na niej tylko masz ją kochać i cenić bardziej niż własne życie, z taką osobą bierzesz ślub a nie z kimś, na kim ci ''trochę zależy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, prawda jest brutalna, też mam żonkę mały nosek, duże usta, oczy. Pasztety won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Ech, nic nowego, jesteś kobitą i nie przypominasz Siwiec, Ciupy czy tam innej celebrytki - nie licz, że znajdziesz "miłość". Tylko co warta taka miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażesz im, że jesteś super gość i że kochasz narzeczoną, gdy jej nie zdradzisz, a ona da ci coś czego nie da ci inna szmata, czyli wierność oraz jej inteligencję i mądrość. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, dlaczego związałeś się z nią skoro ci się nie podobała? Ja nie mam takiego problemu. Szukałem ładnej i dobrej dziewczyny. Długo to trwało, ale znalazłem. Teraz niczego nie muszę żałować. Dlaczego nie postąpiłeś podobnie? Mój kolega związał się ze swoją pierwszą dziewczyną. Nie grzeszyła urodą- była przeciętna ale była szczupła. Po urodzeniu dziecka jednak utyła. On ją rzucił dla młodszej i ładniejszej. Popełnił ten sam co Ty w wyborze partnerki życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 Ta młodsza i ładniejsza musiałaby go najpierw chcieć :P a to widać taki sebix, który wierzy koleżankom z pracy robiącym sobie bekę i swojemu staremu, który mu każe szaleć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko skafander dla duszy. Przebudź się, autorze, wznieś, połącz ze swoją jaźnią, weź w cugle ego rozszalałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 Sam nie zaszalał jak był czas to teraz młodemu miesza w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TROCHE Ci na niej zależy? To po co się z nią zareczyles? Bo tak wypada? Bo będzie dobra zona, będzie sprzatac, gotować ,uslugiwac a Ty na boku będziesz ja zdradzał? Idź szukać ,,lepszej", nie bądź egoistą i nie trać więcej jej czasu, niech ma możliwość ulozenia sobie życia z kimś komu się będzie na prawdę podobać i kto będzie ja kochać. Zerwij czym predzej i rob co chcesz wtedy. Nie marnuj życia tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samej niz w takim zwiazku.juz po tym co napisales na nia ma powod zeby zerwac.pewnie jak ktos tu powiedzial, chcesz z niej zrovic sluzaca i zdradzac na boku.piszesz na kafe to jako kobieta ci radze, rozstancie sie, bo z biegiem lat bedzie coraz gorzej.radze tobie, ale zal mi twojej narzeczonej, ty mnie nie wzruszasz ani twoje cierpienie.nikt nie musi brac sobie paszteta na zone ani dziewczyne ale wykorzystac paszteta to juz s*******nstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pustak z ciebie autorze. Szkoda dziewczyny dka ciebie. Nie od wczoraj jest nieatrakcyjna a mimo to coś w niej jest ze się nia zainteresowała. Ładna buzia to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna cię nie chce , jakby cię któraś chciała to byś tego paszteta już zdradzał koleżanki robią sobie z ciebie bekę sam za ładny nie jesteś ani przebojowy jak nie umiesz wyrwać nic ładnego a najgorzej na tym wychodzi twoja narzeczona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie stare powiedzene" z ładnej miski się nie najesz " Często okazuje się to prawda więc się zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć taką, jaką się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.51 a wiesz co znaczy to powiedzenie? Smieszy mnie fakt gdy ktos tak mowi. Tak samo mowil moj kumpel. Mial ladna dziewczyne i sie bal ,ze ona kase bedzie od niego ciagnac ,ze nic robic nie bedzie ,ze bedzie ksiezniczka. Zostawil ja i znalazl sobue brzydka kobiete z dwojka dzieci.Wiesz jaki jest efekt ? Ta nowa brzydka ciagnie od niego kase ile sie da .On jest wiecznie niezadowolony bo dla niej tylko kasa sie liczy i drogie wyjazdy (oczywiscie z jej dziecmi) Kasy kuoa idzue ,a ona jaka brzydka i nieatrakcyjna byla taka jest nadal a nawet jest jeszcze gorzej. A ta ladna? Znalazla faceta bez kasy szanuje go stara sie nie ma wygorowanych wymagan.Dba o dom i o siebie i co dziwne wyglada coraz lepiej mimo ,ze kasy ma malo:D Z mojego doswiadczenia tez widze ze te brzydkie w grincue rzeczy maja dyzo wieksze wymagania niz te ladne ,a same od siebie nie maja do zaoferowania nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Te brzydkie są najbardziej rozkrzyczane i wymagające. I zazwyczaj dostają to czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejeden facet ma brzydką żonę czy partnerkę, bo leciał na charakter, a potem ogląda się za ładnymi kobietami, bo zalety jego kobiety mu nie wystarczą. Nie tylko charakter się liczy. Mówi się, że uroda to nie wszystko, ale prawda jest też taka, że i charakter to nie wszystko. Wszystko to jest uroda + charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że dla kobiety liczy się u mężczyzny przede wszystkim charakter, a mężczyzna ma u kobiety na pierwszym miejscu urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, po co te zareczyny? Na jaka cholere Ci zona?? Masz za duzo kasy albo za spokojnie Ci sie zyje? Po drugie, rzuc raszple i poszukaj jakiejs fajnej niuni na pocieszenie. Zycie jest za krotkie, zeby je spedzac z pasztetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:19 Zrób nam przysługę i się zabij. :) ciekawe jak byś mówił jakby ktoś o twojej matce tak się wypowiadał „niunia na pocieszenie” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.07 to straszny hooj z niego, ona mu pomogła a on ją kopnął w doope jak już się odbił, ale karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.53 utrzymywać się będą wspólnie , jełopo . Związek małżeński to zobowiązania w każdej sferze i jego znaczeniu w chorobie , w szczęściu w wierności i biedzie czy dostatku. Rodzice nie wpoili ci zasad rodziny pewnie z rozbitej jakiejś jestes lub w rzadnym małżeństwie i zobowiązanych nie byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.27 a skąd wiesz że nie da wierności , szczęścia itp inna kobieta ?:) Sugerujesz się tym że brzydka to i wierna i nie wiadomo co .otóż i brzydkie potrafią też zdradzać wystarczy że zainteresuje się nią inny mężczyzna gdy w ich narzeczenstwie będzie źle. Ładna czy brzydka też zdradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam takiego jak ty :D miał ładna szczupła blondynke ,moze nie była miss świata po miała trochę koniowata twarz ale była taka " galanta" , on też się uważał za cudo bo mu tak mamusia wmowila odszedł bo uznał że zasłużył na LEPSZĄ , skończyło sie tak że znalazł grubą spocona krowę i bierze z nią ślub , bo uwaga uwaga , żadna LEPSZA go nie chciała :D a też miał o sobie takie mniemanie ze ho hooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wygląd ma dla Ciebie aż tak duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×