Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Facet ma byc posluszny i oddany kobiecie a jak nie to WYPAD

Polecane posty

Gość gość

Mezczyzna MUSI byc przystojny, atrakcyjny, zadbany, zaradny, ambitny, pracowity NIE LEN (czyli typowy polaczek biedaczek z lenistwa), musi byc z wysoka kultura osobista i oddany kobiecie, ma jej sluchac, wielbic ja, kochac, dbac o nia, troszczyc sie o nia i zapewnic jej byt i wygodne zycie, bo taka jest rola mezczyzny. Kazdy facet, ktory nie spelnia wymagan i definicji mezczyzny powinien umrzec i nie roznosic swoich fekalnych genow, bo mezczyzna nie jest tylko wybrykiem nieudanym natury. Niezaradny len, zalosny mamisynek, chory na glowe debil i pyskaty szczyl to nie mezczyzna tylko odpad spoleczny, pochodna gu'wna, ktorego kobieta powinna unika iwyszcczegac sie bo zmarnuje z takim odpadem zycie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to kobieta ma być posłuszna. Coś ci się pomieszało dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi wymaganiami to zostaniesz samotna lesbijka bo nawet.one nie beda cie chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mąż Agnieszko wkurza ciebie, czemu nie może spróbować pracy w markecie poszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma byc posluszny i oddany kobiecie a jak nie to WYPAD x Racja w 100 %. Trzeba się szanować a nie być z byle kim dla kogo jesteśmy jedną z wielu. Jak coś nie pasi to kopać dziada jednego z drugim w dvpę. Na szczęście tego kwiatu jest pół światu :D Przystojnych, dobrych, wartościowych facetów też nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"iwyszcczegac" - moze przerzuc sie na cyrylice? egocentrycznie - pasozytnicze podejscie, brednie, autorka najprawdopodobniej nie bylaby w stanie sama spelnic nawet 10% wlasnych wymagan. a jesli juz, to 20% - NA PEWNO nie:D wyemigruj do afryki z lwami po sawannie biegac, co? bedzie pozytek dla przyrody jak dopadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i po co się rzucasz jak goovvno w trawie? Nie ma racji? Coś zabolało? Jeżeli sama spełnia wymagania, to i sama może je mieć. A jeżeli zaliczasz się do opisywanego przypadku (a zapewne tak jest) to już nie nasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być sama niż z byle kim. Ja też szukałam długo, aż znalazłam swój ideał. Kilka lat jest super. Ale wcześniejsze niby "związki"to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
gość dziś Slusznie, taki powinien byc facet. A kobieta z ktora taki facet zechce byc, musi byc piekna, seksowna, swietna w lozku, otwarta na wszystkie propozycje inowacji lozkowych, zawsze chetna i gotowa. I miec prawdziwe, wielokrotne orgazmy, bez wiekszego wysilku ze strony faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawdopodobnie odniesienie do tematu który tu latał po kafe w podobny deseń. W sumie każdy może mieć wymagania z d**y. Kogo to interesuje? Dupa was boli ze nigdy autorka takiego nie pozna i zostanie stara panna? To ja będzie boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowane baby gryza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna MUSI byc przystojny, atrakcyjny, zadbany, zaradny, ambitny, pracowity NIE LEN (czyli typowy polaczek biedaczek z lenistwa), musi byc z wysoka kultura osobista i oddany kobiecie, ma jej sluchac, wielbic ja, kochac, dbac o nia, troszczyc sie o nia i zapewnic jej byt i wygodne zycie, bo taka jest rola mezczyzny. Kazdy facet, ktory nie spelnia wymagan i definicji mezczyzny powinien umrzec i nie roznosic swoich fekalnych genow, bo mezczyzna nie jest tylko wybrykiem nieudanym natury. Niezaradny len, zalosny mamisynek, chory na glowe debil i pyskaty szczyl to nie mezczyzna tylko odpad spoleczny, pochodna gu'wna, ktorego kobieta powinna unika iwyszcczegac sie bo zmarnuje z takim odpadem zycie. Amen. XMezczyzna MUSI byc przystojny, atrakcyjny, zadbany, zaradny, ambitny, pracowity NIE LEN (czyli typowy polaczek biedaczek z lenistwa), musi byc z wysoka kultura osobista i oddany kobiecie, ma jej sluchac, wielbic ja, kochac, dbac o nia, troszczyc sie o nia i zapewnic jej byt i wygodne zycie, bo taka jest rola mezczyzny. Kazdy facet, ktory nie spelnia wymagan i definicji mezczyzny powinien umrzec i nie roznosic swoich fekalnych genow, bo mezczyzna nie jest tylko wybrykiem nieudanym natury. Niezaradny len, zalosny mamisynek, chory na glowe debil i pyskaty szczyl to nie mezczyzna tylko odpad spoleczny, pochodna gu'wna, ktorego kobieta powinna unika iwyszcczegac sie bo zmarnuje z takim odpadem zycie. Amen. X Mezczyzna MUSI byc przystojny, atrakcyjny, zadbany, zaradny, ambitny, pracowity NIE LEN (czyli typowy polaczek biedaczek z lenistwa), musi byc z wysoka kultura osobista i oddany kobiecie, ma jej sluchac, wielbic ja, kochac, dbac o nia, troszczyc sie o nia i zapewnic jej byt i wygodne zycie, bo taka jest rola mezczyzny. Kazdy facet, ktory nie spelnia wymagan i definicji mezczyzny powinien umrzec i nie roznosic swoich fekalnych genow, bo mezczyzna nie jest tylko wybrykiem nieudanym natury. Niezaradny len, zalosny mamisynek, chory na glowe debil i pyskaty szczyl to nie mezczyzna tylko odpad spoleczny, pochodna gu'wna, ktorego kobieta powinna unika iwyszcczegac sie bo zmarnuje z takim odpadem zycie. Amen. X Prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 nie pisz wiecej, jesli masz zamiar szambem wybijac. zreszta powinnas pokazac te wierutne brednie, swoim rodzicom. moze beda w stanie zidentyfikowac bledy wychowawcze, ktorych przy tobie - zapewne nieswiadomie, ale jednak sie dopuscili. zreszta, wiesz co? to sie nadaje do prokuratury. nawolywanie do LUDOBOJSTWA powinno sie skonczyc konsekwencjami. zglaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można takiego znaleźć. Ale nie trzeba brać byle pierwszego lepszego, nie słuchać gadania głupich ciotek, że zostaniesz starą panną. Oczywiście samemu też trzeba coś sobą reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przede wszystkim ważne żeby chooyem nie myślał, i nie patrzył tylko żeby pchać, pchać, pchać i macac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to wbrew naturze, facet który by się mnie słuchał znudziły mi się po jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież to wbrew naturze, facet który by się mnie słuchał znudziły mi się po jednym dniu. x Głupia! Zostaw jeszcze swój numer telefonu. Odpady na pewno skorzystają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak ty niby masz zamiar skorzystac z czyjegos numeru telefonu? w jakiej to sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 jestem kobietą idiotko. Pozostawiam bez dalszego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety powinny brać przykład z autorki. Tak trzymać! Gnoić odpadów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma być męski, dominujący, mieć własne zdanie i być mądrzejszy ode mnie a nie jakieś popychadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 na jakiej podstawie uwazasz, ze bycie baba zwalnia cie z kultury, pozwala obrazac i lzyc innych uzytkownikow? wlasnie ze wzgledu na takie a nie inne twoje zachowanie ponawiam pytanie: do czego taki margines jak ty potrzebowalby czyjegos numeru telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet raczej popychadła i głupiej by nie chciał :O Wstydział by się kolegom takie coś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2018 o 13:44, Gość gość napisał:

Mezczyzna MUSI byc przystojny, atrakcyjny, zadbany, zaradny, ambitny, pracowity NIE LEN (czyli typowy polaczek biedaczek z lenistwa), musi byc z wysoka kultura osobista i oddany kobiecie, ma jej sluchac, wielbic ja, kochac, dbac o nia, troszczyc sie o nia i zapewnic jej byt i wygodne zycie, bo taka jest rola mezczyzny. Kazdy facet, ktory nie spelnia wymagan i definicji mezczyzny powinien umrzec i nie roznosic swoich fekalnych genow, bo mezczyzna nie jest tylko wybrykiem nieudanym natury. Niezaradny len, zalosny mamisynek, chory na glowe ... i pyskaty szczyl to nie mezczyzna tylko odpad spoleczny, pochodna gu'wna, ktorego kobieta powinna unika iwyszcczegac sie bo zmarnuje z takim odpadem zycie. Amen.

Jak to czytam to jeblam. Kim ty kobieto jesteś. Każdy by ciebie wyśmiał. Jakie ty masz predyspozycje żeby zaimponować. Żaden facet nie będzie posłuszny bo jeśli tak to jest ... bo nie ma jaj. Nie ma faceta który jest i będzie posłuszny. Jeśli was wybrał to wy musicie. Zapomniałaś że facet nie jest dzieckiem tylko facetem gotowym być ojcem mężem, dojrzałym. Taki nie da się babie rządzić. Nie wiem w jakim świecie żyjesz. Związek to partnerstwo. Oboje tworzą zwiazek. Chyba masz taką matkę ktora tak samo rządzi twoim ojcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×