Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Z mama mam problem

Polecane posty

Gość gość

.Tata juz dawno nie zyje, odpewnego czasu zamieszkal facet z mama i razem spia, Moj maz odpewnego czasu pracuje za granica,Na kazde wohennde przyjezdzam do mamy jak meza niema.Juz pare razy mama mi proponowala zebym sie przespala z jej facetem powiedziala ze nie bede zalowala bo ma wystarczajaco duzego zebys zadowolona.Stanowno mamie powiedzialam ze nie,Nastepnym razem gdy przyjechalam ten sam temat,Ten facet zaczal mnie wyzlocac komplementy prawic i mi gwarantowac ze nikt o tym nie bedzie wiedzial a mama tez nic nie pusci.Juz nie mglam dluzej go sluchac ale chcialam bo podniecajaco mowil.Tak mnie podniecil ta swoja mowa ze az bylam mokra.Mama do mnie zebym przestala i do stresu zebym nie doprowadzala,Wstalam i powiedzialam ze moze sie zgodze ale musze sie odswierzyc,Gdy sie odswierzylam to prosto naga to niego poszlam i mu powiedzialam ze ja juz gotowa.Poszlismy do sypiali mama mi olejek podala i wtenczas ujrzalam jaka pala musi wejsc w moja ciipke.Jak wchodzil we mnie to ja duppke w gore podnioslam i po sekundzie juz mala caly bolec w cipce.Jak zaczal robic ruchy posuwisto zwrotne to zeby zaciskalam i jego drapalam,ale z pupa nie uciekalam tylko na calego i ostro.Chyba ponad pol godziny tak dymal i w pewnym momenie zapytal gdzie maskonczyc.Powiedzialam zalej mi cipke w srodku.Mama byla bardzo zadowolona ze sie zgodzilam a ja jak kloda lezalam Odtego dnia jak meza nie bylo to do mamy przyjezdzalam i c**e nadstawialam,Bo tyle rozkoszy zaden samiec mi nie dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×