Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka**

Jak WPADŁYŚCIE jak to sie stało ?co zawiodło ?

Polecane posty

MAM pytanko dotyczące przyjmowania Harmonettu z antybiotykami. Może któraś z Was już miała taką sytuację. Dziś byłam u lekarza i przepisał mi \"LEKOKLAR\" - wcześniej pokazałam ulotkę harmonettu, żeby popatrzył na przyjmowanie go z innymi lekami. Poweidziała, że przepisze coś z \"innej grupy antybiotykó\", tj nie z grupy penicylinowatych. Na ulotce tego antybiotyku nie ma nic napisane, że może obniżyć działanie preparatów antykoncepcyjnych... ale wolę zapytać, co robiłyście w takich sytuacjach, bo słyszałam, że niektóre antybiotyki obniżają działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka_z_listopada
przemecz sie i przez czas stosowania antybiotyku zabezpieczaj sie dodatkowo. zreszt a jak ja brałam antybiotyki to byłam tak skołowana ze o seksie nie myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OOWIECZKI
Oowieczka, pisałas kiedyś, że twoja ginekolożka założyła Ci spiralę za tylko 40 zł. Możesz podać na nią namiary, będę Ci bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkadfjsabfg
Czym roznia sie tabletki refundowane od nie?? bo nie wiem....hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w działaniu antykoncepcyjnym niczym. refundowane maja zwykle tez funkcje poprawiania cery czy redukcji nadmiernego owlosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkadfjsabfg
A nie wiesz Monia czy czasem Novenette jest refundowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w ogóle pojęcia ile one kosztują wydaje mi sie ze ok 20 zł, ale są identyczne składem jak mój mercilon a on nie ma tych \"dodatkowych właściwości\" wiec podejżewam że nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marli
Spirala za 30 zł pierwszy raz słyszę co to za typ? Coś za tanio mi sie wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkisa
ja miałam inny przypadek... kochaliśmy się z chłopakiem, blisko przed moimi dniami płodnymi, używaliśmy gumki.. po wytrysku chłopak zdjął prezerwatywe i przed wyrzuceniem palcem dotknął spermy.. wyrzucił prezerwatywę wytarł palec(juz na nim w sumie nic nie zostalo) i po jakiś 2 min ten palec wylądował we mnie... boje się czy nie jestem w ciąży.Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htr
dobra to jeszcze odpowiedzcie na moje pytanie, wiem ze to nie mozliwe zebym zaszla ale chce miec swiety spokoj, czy jak kochalam sie z facetem w ostatnim dniu okresu on zrobil to we mnie to jest jakas szansa ze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
sie nie zabezpieczyliscie i on skonczył w tobie to jakas tam szansa jest. Zalezy jak długie masz cykle. Plemniki mogą przezyc w kobiecie nawet do kilku dni. Jezeli masz krótkie cykle albo cos ci sie poprzestawiało to mogłas miec wtedy dni płodne. Zdaza sie ze kobieta zachodzi w ciąze w trakcie miesiaczki, ale jets to bardzo zadkie. Jezeli nie chcesz zajsc to sie zabezpieczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---a ja mam
takie pytanie. Jako zabezpieczenia uzywamy prezerwatywy i globulki oraz on nie konczy w srodku.Kiedys sie kochalismy, była prezerwatywa i globulka, podczas wyciągania członka tak jakby wysunął sie z gumki i ona do połowy została we mnie a druga połowa wystawała na zewnatrz. Mój chłopak nie doszedł we mnie i odrazu wyjął ze mnie reszte gumki. Nie było wytrysku ale jest jeszcze ten preejakulat który tak do konca nie wiadomo czy moze zapłodnic.Mój chłopak twierdzi ze nie ma mozliwosci zeby cos sie dostało do srodka bo nie było kontaktu członka z pochwą ( bez gumki) a gumka sztywno sterczała ze mnie i nic nie wylało sie do środka. To było 3 miesiące temu. Miałam od tego czasu 2 okresy, ale czasem sie jeszcze troche boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
up bo Ciekawy temat, pisać wpadówkarze co było u was a nie biadolicie o tym co bierzecie, a co jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioooor
dziewczyny ja mam pytanie. czy chcąc brać tabletki anty musze sie najpierw pofatygować do ginekologa, zeby mi przepisal, czy moge po prostu kupic jakieś w aptece? czy to raczej niebezpieczne tak samemu bez badan? i ile kosztuja +/- tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna susana z wielkimi piers
musisz iść do lekarza pierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooor
ehhh, no to pewnie trzeba bedzie ;| a ile kosztuja tabletki anty? kiedy je biore facet moze 'konczyc we mnie' bez obawy zostania rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
asiooor, pls nie zabijaj topiku :o Ile tabletek, tyle cen. Tu mowa o wpadkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupupupup
upupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerywaaaaany
ja wpadłam uprawiajac przerywany :) ale mój partner nie zdążył wyciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam straszny schiz :( kochałam sie z chlopakiem mielismy gumke wszystko bylo ok , nie zsunela sie bo sprawdzalam , nie pekla , nic kompletnie sprawdzalismy i nic nie wycieklalo po wyciagnieciu jednak strasznie sie boje :( jest jakas mozliwosc wpadniecia mimo uzywania gumki z ktorej nic nie wyciekalo ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształconaONA
a ja już 10 lat uprawiam sex przerywany :) Obecnie mam 25 lat i na myśl mi nie przychodzi używanie prezerwatyty, czy trucie się tabsami. Nie rozumiem Was, jak możecie zachodzić w ciąże po zabezpieczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×