Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
a co ludzie teraz maja oczy zamykać i ślepych udawać? jakoś inne dzieci się nie potopiły, bo każdy pilnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podobało komntowanie tego i zerowanie na tej tragedii, choc wiadomo ze wina rodziców...Ale kuzwa to ze oni za swoją durntę ratowników skarżą to... słów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cytując mojego faceta z***biscie pływam... ale nie szłabym do żadnych zakazanych miejsc ani czarnych punktów... po co? A to że ona tam pozwoliła sie dzieciom kąpac...nieodpowiedzialnosc skrajna, w głowie sie nie miesci...ale po takiej tragedii nikt kto ma uczucia by jej tego nie wypomniał...ale że ona za to wini ratowników? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sówka nie oni tylko adwokat A jak wyjdzie, że dzieci były na strzeżonej co wtedy ? A jak się okaże, że flaga zawisła dopiero po tym zajściu, jak mówi co drugi co tam był :-o Ja jestem w szoku tyle ludzi i nikt nic nie zrobił, nikt nie widział. Dzieci morze porwało a oni piszą, że matka je potopiła specjalnie. Ja wiem, że dużo jest osób które się utwierdzają, że wielodzietność to patologia i dlatego są takie wypadki Ale to nie prawda jak nie ma rodzeństwa to utopi się samo, jak ma rodzeństwo to przeważnie zawsze idzie w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze inni mówią, że ich zmiotła fala z falochronu a tego dnia ponoś wszyscy tam łazili :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był czarny punkt, w czarnym punkcie zawsze jest zakaz. A adwokat bez pełnomocnictwa rodziców nie zrobi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty spowodujesz wypadek to adwokat tez sam z siebie wszczyna postępowanie przeciwko osobie która przyjechałaś ? Nie mówimy tutaj o prokuratorze, ktory zwyczajowo stawia zarzuty. Nie wiesz od czego jest adwokat ? Poza tym falanga nie flaga masz dzieci to je pilnuj , kara za „jakoś to bedzie” jest okrutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flaga nie flaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ludzie co mieli robic? Rzucac sie do morza i sami topic? Przypadkowy człowiek nie wyciągnie ot tak tonącego bo tonący sam go wciągnie do wody, nie mówiac o fali... ja od początku czytam ze flaga była, pierwsze słysze ze ktos niby widział ze wywieszono ją po... i wszyscy piszą od początku o czarnym punkcie... Przeciez czarny punkt jest oznaczony i zakaz jest tam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kostucha ich wybrała !! nie żyją !! troje małych dzieci, szłyby teraz do szkoły :-( to nie jest smutne że takie młode osoby umarły Jak czytam co tu piszą ' ludzie '? kto normalny napisze rozłoży brochę i se nowe zrobi ? Trochę szacunku dla tych dzieci w sensie, że ludzi W końcu coś nas powinno odróżniać od zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tatuś gdzie był, czyżby na piwku bo dostał 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sówka ja znikam fajnie się z tobą pisało :-) Ale cóż my tu pisząc nic nie zrobimy. Nie wrócimy życia dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sówka nie oni tylko adwokat A jak wyjdzie, że dzieci były na strzeżonej co wtedy ? A jak się okaże, że flaga zawisła dopiero po tym zajściu, jak mówi co drugi co tam był pechowiec.gif Ja jestem w szoku tyle ludzi i nikt nic nie zrobił, nikt nie widział. Dzieci morze porwało a oni piszą, że matka je potopiła specjalnie. Ja wiem, że dużo jest osób które się utwierdzają, że wielodzietność to patologia i dlatego są takie wypadki Ale to nie prawda jak nie ma rodzeństwa to utopi się samo, jak ma rodzeństwo to przeważnie zawsze idzie w parze x No i znów wszyscy winni tylko nie debilni rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sówka nie oni tylko adwokat A jak wyjdzie, że dzieci były na strzeżonej co wtedy ? A jak się okaże, że flaga zawisła dopiero po tym zajściu, jak mówi co drugi co tam był xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nawet jeśli flaga zawisła później, to uj z tego, bo w czarnym punkcie nie musiałoy być wcale flagi. Kumasz? Wiesz jak jest oznaczony czarny punkt? Powiem ci. Duży znak stojący na plaży z napisem zcarny punkt, plus przekreślony pływak w wodzie. serio nie wiedziałabys co oznacza ten znak, nawet gdyby nie było flagi? Ten znak tam stoi zawsze, niezależnie od wysokości fal na morzu. Tam się po prostu nie wchodzi i chooy. To tak jak czerwone światło na ulicy, stoisz i czekasz na zielone, a jeśli zachce ci sie spotkania ze świętym Piotrem, to idziesz wbrew czerwonemu kolorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 56 A może by tak słownik ortograficzny bo strasznie orty strzelasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskaż mi te twoje orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 a może ty byś się ortografii nauczyła? Bonjao na razie to jest jedna mała litera i kilka literówek. xx Odnośnie czarnego punktu. Czarne punkty zna też każdy kierowca i wie co oznaczają. Prowadząc dzieci w miejsce wodnego czarnego punktu, to tak jak prowadzić samochód z dziećmi i przejechać przez czarny punkt z prędkością 160 km/h. A może się uda nie wy/jeb/ać się samochodem z drogi. I to właśnie zrobili rodzice. Ojciec na wszystko wyje/bane smyczył się gdzieś, a ona idiotka polazła w najbardziej zdradzieckie miejsce na plaży. Nie wierzę, że znak umknął jej uwadze. Zignorowała go. I zapłacili za to najwyższą cenę. A teraz, żeby nie iść siedzieć, to mają adwokata, który będzie próbował umniejszyć ich odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze też mam literówę. Bo jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się sędzia zlituje to da im w zawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni już zostali ukarani. Bardzo im współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie za to że bezpodstawnie oskarżali ratowników. Nie cierpię głupich, tchórzliwych i zakłamanych ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj zwrócił uwagę na to, iż od ładnych paru lat trąbi się w szkołach o utonięciach, niebezpieczeństwach itd. Nawet nie trzeba trąbić w szkołach, aby rodzice o tym wiedzieli. Wspomniany przykład utopionej 4 dzieci w rzece chociażby. Albo przykład z nad morza z zeszłego roku, czy 2 lata temu już nie kojarzę, kiedy ojciec wszedł do wody z kilkuletnim dzieckiem x no to nie za długo, ja jestem po 40 i za moich czasów nie trąbiono. Wiec długo nie wiedziałam o tych wirach i ze nei mozna sie kapac przy falochronie. Co ma rzeka do rzeczy? Przeciez kazdy wie , ze rzeka niezbezpieczna. Nie jestem taka głupia, ze nie wiem , ze sie mozna utopic. :) Ale szczerze to do niedawna nie miałam pojęcia ze nie mozna przy falochronie sie kapac, a byłam juz nad morzem z 10 razy. TV nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tacy madrzy, a problemem jest to, ze lamanie wszelkich zakazów w Polsce jest NAGMINNE. Tam sie wczesnie caly czas ktos kapal ignorujac zakaz, predzej czy pozniej stac sie to musiało. Głosno, bo akurat cala trójka jednoczesnie. Ilu pojedynczych ludzi skrecilo w wodzie kark skaczac na głowke tam , gdzie płytko? Ile w ogole ludziw Polsce juz utonelo w tym roku? Ilu z nich było pod wplywem alkoholu, ilu kapalo sie przy zlych warunkach, czy tam, gdzie nie wolno? A przekraczanie predkosci samochodem? Nie zatrzymywanie sie przed ostrzezeniem o pociagu?Ile wypadkow drogowych po pijaku? itd. Kobieta głupia i bez wyobraźni, ale bardzo duzo. Uwazala,ze najstarszy 14latek dopilnuje, bo pewnie dotad sie to sparwdzalo. Uwazam,ze wobec tej tragedii kazdy pownien sie uderzyc w piersi i przypomniec, czy nie zachowywal sie nigdy ryzykownie, czy nie machal reka na przepisy. Polacy z zasady zakazy maja gdzies - no i sa rezultaty. Zapominaja o tym, bo żyja, ha ha, udało sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze polacy zakazy maja gdzies, bo jest masa bezsensownych zakazów? mamy b restrykcyjne prawo, ciekawe dlaczego. w cywilizowanych krajach mozna jezdzic autem do 0.5 promila, to samo z piciem piwa pod chmurką, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 skoro jesteś w moim wieku, to powinnaś pamiętać, że jeszcze niecałe 20 lat temu nie było internetu i nie można było sobie od tak sprawdzić pewnych informacji, lub nagłośnić odpowiednio innych informacji. Nie musisz wiedzieć, że przy falochronie masz się nie kąpać. Od tego są znaki na plaży i takowy jest w Darłówku. Od kilku lat, kiedy topi się dziecko i ur********* jest akcja ratunkowa, trąbią o tym w tv i na wszystkich portalach internetowych. Przykład z 4 dziećmi podałam jako przykład informacji. Potem podalam inny przykład. A przykładów jest wiele. Tylko w pierwszym tygodniu sierpnia w Polsce utopiło się 30 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w kazdym kraju, takze cywilizowanym, sa rozne zakazy. W USA nie wolno pic alkoholu do 21 roku zycia. Co do promili - w Polsce są gorsze samochody i gorsze drogi, latwiej o wypadek. Poza tym jednak ludzie duzo piją, upijaja sie, nie kontroluja tego. Kazdy uwaza, ze jest trzezwy.. Nikt przy sobie alkoholomierza raczej nie wozi, wiec wielu by uznało, ze nie przekroczyło 0,5. We Francji piją do obiadu, taki promil to dla nich norma, nie zmienia ich zachowania. U nas sie pije,zeby pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym tygodniu byłem nad morzem na plaży były 2 znaki zakaz kąpieli bo blisko molo,ludzie sobie z tego nic nie robili,wchodzili do wody i się kapali,mężczyźni,matki z dziećmi,dzieci których rodzice nie pilnowali,nastolatkowie,ratownik z wieży co chwila mówił do nich żeby wyszli z wody bo w tym miejscu jest zakaz kąpieli a ten znak nie stoi tam dla ozdoby,a oni dalej swoje jakby im na uszy padło,wypadki takie jak ten jest przez nieodpowiedzialnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robili sobie jak wyławiano ciało trzeciego dziecka ? Filmiki są :-o ktoś drze ryj zabrać dzieci A inny ale fajnie nareszcie coś się dzieje A potem ja się dziwie, że tu tyle żużlu i betonu siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×