Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
emeryci żyli wcześniej w biedzie, odbudowywali ten kraj po wojnie albo ich rodzice odbudowywali a teraz żyją za to żyją na skraju nędzy i rozpaczy, a młodzi leżą, pieprzą sie i rozmnażają ich kosztem, wstyd, hańba dla pisowców, to ci starsi winni teraz żyć jak pączek w maśle za to, że odbudowywali ten kraj po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej wątpię 500 plus jest dopiero od niedawna te dzieci które są z tego programu nie potrafią nawet pisać to raczej inna patologia właśnie ta która 500 plus nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis czas ta dyskusja byla normalna, mimo sprzeczek, ale wkradla sie jak zwykle polska swolocz co tylko szczekac ptrafi i innym zazdroscic; To widac na wszystkich formach, zazdroszcza 500 plus, zazdroszcza ze ktos wyjechal na Zachod i zostal , bo ma dosc Polski. Tez mam dosc Polski, szerzaca sie glupota- to haslo przewodnie Polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta raczej tych dzieci nie urodzila dla 500+. Ja sama mam trojke, ale nie mialam zadnych profitow z tego panstwa, moze dwa razy na rodzinne sie zalapalam, a teraz dzieci juz sa dorosle. Moze decyzje o czwartym podela jednka ze wzgledu an te kase; gość wczoraj - nie wiem czy ona teraz do pracy pojdzie. Przeciez ona nie siedzial w domu ze wzgledu an te starsze dzieci , tylko ze wzgledu na najmlodsze. Ja mysle ze teraz bedzie sie panicznie o to najmlodsze bala.Zal tych dzieci, naprawde fajne i rezolutne byly POczytalam troche w necie, dobrze sie uczyly, mialy osiagneicia itp. Tylko szkoda ze ich ciagneli na te pleze niestrzezona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:51 może i dobrze się uczyły, a może nie...widziałam komentarze na fb, które pisał ten najstarszy i córka, uwierz oczy bolały od błędów ortograficznych. A co do 500 plus, to wiadomo, ze gdy je rodziła, to nikomu sie jeszcze nie śniło o takiej pomocy od państwa, ale sądząc po zdjęciach, widac, ze ich sytuacja dzięki temu świadczeniu mocno sie poprawiła. Na zdjęciu sprzed jakichś 6 lat, ona wygląda jak zupełnie inna osoba, włosy najtańszym rozjaśniaczem spalone na żółto, ubrana bardzo biednie i dzieci też w ciuchach jak z lumpeksu. Na aktualnych zdjęciach wszyscy już wyglądają na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, nie dostawaliście 500+ i rodziliście i nie rozumiem po jakiego grzyba te pieprzone pisowce wprowadzili to 500+, dać ludziom pracy godne wynagrodzenia w tym emerytury i wtedy niech każdy rodzi sobie ile chce. To tylko j*******e pisowce skłóciły ludzi. Oby ich małpów tych niby katolickich szlag trafił raz na zawsze. No te katole to najgorsze stworzenie jakie może być. Teraz papież pojechał do Irlandii i "...... Papież spotkał się z ofiarami wykorzystanymi przez ludzi Kościoła w Irlandii. Nasz śp. papież udawał, że nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazlam tej amtki ani ojca na fb, jak szukac powiedzcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wypadek ten ojciec i ta matka to tylko ludzie. Ludzie popełniają błędy, tylko niektóre błędy można popełnić tylko raz np. dać dziecku grzyba sromotnika i samemu go zjeść myśląc że to prawdziwek, zostawić dziecko przy otwartym oknie i potem płakać bo wypadło, zostawić dzieci na chwilę na plaży i potem się potopiły, puścić córkę na egzamin z imbecylem egzaminatorem itd. itp. Wypadki się zdarzają bo ludzie są omylni, popełniamy błędy wszyscy bez wyjątku. x cos ci sie kotku pomieszalo , stawiasz na rowni wypadek 18 latki ktora poszla zdawac na prawo jazdy i fakt , zdarzyl sie wypadek , oczywiscie przyczyny zbada policja i prokurator , ale w dalszym ciagu mowimy o pelnoletnim czlowieku , ktory poszedl na kurs , ja bym to raczej nazwala cholernym pechem no wiec stawiasz to wydarzenie na rowni z zostawieniem dziecka samego przy otwartym oknie ???? to nie jest wypadek , jak dziecko z okna wypadnie , tylko ewidentne zaniedbanie i glupota rodzicow ! ja mialam wszystkie okna i balkon zabezpieczone wszystkie kontakty zaslepione szafki w kuchni i lazience , gdzie byla chemia zabezpieczone wejscie i zejscie na schody zabezpieczone bramka zlatalam z dziecmi rozne kraje i w roznych morzach sie kapalismy a nawet ocean mamy zaliczony , fale widzialam naprawde duze i wiatr taki ze glowe urywalo( ale nikt nie siedzial za parawanem ) i chociaz moje dzieci maja 13 i 10 lat , chociaz chodza na plywanie od malego, chociaz starszy ma juz kilka sprawnosci zdobytych , to nigdy nad morzem czy oceanem , nie sa w wodzie sami , albo kapiemy sie razem blisko siebie , albo wszyscy na koc , jak ide do wc to wiem ze dzieci sa z tata , a moj maz to bardzo odpowiedzialny czlowiec tutaj tej odpowiedzialnosci ojca zabraklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie tatusia nie bylo, ba , nawet ktos pisal ze to jakis erotoman bo na fb mial polubienia golych babek ale juz skasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec jak najbardziej ma fb, imię już padło w tym wątku a nazwisko tych dzieci jest w artykułach (tych lokalnych, nie Faktach i SE) Matka to nie wiem, może pod panieńskim nazwiskiem siedzi albo pod innymi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profil ojca widziałam tylko dlatego, że mamy wspólnych znajomych. Ale co wy z tym Facebookiem jak to niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo wszystko poprosze o imie tego ojca ok? Dzieki, nazwisko znam, profile tych dzieci widzilam, biduulki, chyba do matki podobne, takie skosne oczy mialy, cala rodzina byal na zdjeciu tego najstarszego chlopca pewnie sie cieszyly an wakacje nad morzem, po kiego c***a jechali kolo falochronu sie usadzic?? Kurde wydawalo im sie ze to male molo czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Też jej to wypomniałam, to mnie od imbecyli wyzwała. Ponoć jej autorstwa jest tylko ostatnie zdanie, a napisane jakby wszystko było jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - podaj imie tego tatusia, to facet ktory mnie najbardziej w tym wszystkim w*****a, bo zal tych dzieci!Obwiniaja ratownikow a gdzie on byl? Przeciez ratownicy byli na plazy obok , to jak matka przyszla dzieci juz musialy byc potopione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fale widzialam naprawde duze i wiatr taki ze glowe urywalo( ale nikt nie siedzial za parawanem x Po co piszesz o parawanie? Wiatr silny, tam gdzie byłaś, ale czy zimny? Bo u nas potrafi być lodowaty. A gdzie był tatuś? Tatuś przebywał w innej części plaży, ponoć poszedł zakupić wodę. On jest podobno ojcem tylko tego najmłodszego. Więc jeśli jest ojcem najmłodszego, to ona nie wymaga opieki z jego strony nad starszą trójką, a on się do tego nie pcha. Dlatego go nie za/je/bała na tej plaży, a na pogrzebie taka "piękna miłość". Bo nie było żadnego, weź tam patrz, żeby się nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj - ty nawet suką nie możesz być, bo suka nie rodzi aż 8 szczeniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatoka Botnicka , morze Norweskie morze polniocne oraz Atlantyk tam wieja zimne wiatry , parawany przyznaje moj zlosliwy przytyk , bo nie rozumiem tego parawaningu , ciezko miec rodzine na oku zza parawanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak sie ktos mnie zapytal podalam info ktora to matka i ojciec a teraz danych z fb sie doprosic nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałas o czymś takim jak Ochrona Danych Osobowych? Inni jakoś umieli znaleźć a jak ty jesteś tępa to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiecie, ze to nie byl ojciec pozostalej trojki i na jakiej podstawie? Poza tym wydali oswiadczenie, ze byl, to podejrzane co? Bo nie widzial nic nieborak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j gość dziś , skoro nei chcesz pomoc, ja podalam jak wygladala matka z ojcem, dzieci znalazlam ale ojca nie, a ty jak nie masz sz co robic to idz przewietrz mozg patalachu zamiast kogos pouczac; Nie podadza trudno, przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - o jakich ty danych osobowych gadasz, ludzie tylko o jakies wskazowki pytaja, imie czy cos, skoro ktos pisze ze go ma w znajomych np. nazwiska , gdzie meiszkaja, zdjecia to podano juz dawno wiec wez sie idz do lekarza wybierz pisowcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rynsztokowe słownictwo kulturalnej damy z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 nie ludzie proszą tylko jedna Karyna co nie może przeżyć, że reszta już widziała a ona nie i nie może stworzyć portretu psychologicznego rodziny na podstawie danych z Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- a ty kim jestes? Januszem z pobliskiej wioski z lysym lbem i brzucholem grubym od piwska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jestem ale nie przeglądam profili Facebookowych zmarłych dzieci i ich rodziców tylko po to by móc błysnąć na kafe bo wiem, że to im życia już nie wróci. Nikogo też komentarzem nie obrażam bo nie używam wulgarnych słów więc w stosunku do swojej osoby też sobie tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani już swój poziom pokazała bo przecież "ja chce zobaczyć a nikt mi nie chce pomóc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jak to dobrze ze Polska posiada takich jak ty ludzi na poziomie, mam to gdzies ,zalosny pajac przesiadujacy na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu jest żałosny to lepiej nie mówić a facet dobrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ,nawet sam sobie przytaknal ale wam ubedzie co polaczki zawistne i niuzyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×