Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
Ratownicy znad morza opowiadają, że jeszcze nie zdążyli rozpocząć porannego dyżuru, a już musieli interweniować. Tuż po rozgrzewce zauważyli, że dwie dziewczynki topią się przy drewnianym falochronie na morzu. Miejsce to jest bardzo niebezpieczne. Przy falochronach tworzą się rowy, które mogą mieć nawet do trzech metrów głębokości. Dziewczynki udało się uratować. Ratowników oburza jednak zachowanie opiekunów dzieci. Okazało się, że w czasie gdy one walczyły o życie, czwórka dorosłych, która miała się nimi opiekować, zajmowała się wtedy rozkładaniem parawanów na plaży. Nawet nie zauważyli, że dziewczynki się topią. x kolejny przyklad odpowiedzialnych doroslych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka wygląda młodziutko jak parę lat po dyplomie, to prawda, ale nikt z nas nie chciałby być na jej miejscu i przeżywać czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Zostawienie dziecka przy otwartym oknie np na 3 piętrze to dobre porównanie do zostawienia dzieci przy 1,5 m fali. ( w wodzie po kolana tą falę masz na wysokości 2 metrów) 9999999 Ja tego nie napisałam do analizy po jednym zdaniu idiotko kopiuj-wklej Tylko jako jedną całość odnośnie do tego że WYPADKI się zdarzają Ja tam nic do niczego nie porównuję Ale widać imbecylu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem Tylko kopiujesz i wklejasz jakiś ułamek żeby potem dopisać swoje g*******e trzy grosze Boże co za idiotka xx Popatrz dokładnie jak to masz napisane: " gość dziś wypadek ten ojciec i ta matka to tylko ludzie. Ludzie popełniają błędy, tylko niektóre błędy można popełnić tylko raz np. dać dziecku grzyba sromotnika i samemu go zjeść myśląc że to prawdziwek, zostawić dziecko przy otwartym oknie i potem płakać bo wypadło, zostawić dzieci na chwilę na plaży i potem się potopiły, puścić córkę na egzamin z imbecylem egzaminatorem itd. itp. Wypadki się zdarzają bo ludzie są omylni, popełniamy błędy wszyscy bez wyjątku." Gdzie masz jakikolwiek odnośnik, że to nie twoje? Jeśli nie oddzielasz swojej wypowiedzi od czyjejś tak jak mnie odpisałaś, ani nie dajesz jej w cudzysłów, to dla czytającego jest to twoja wypowiedź. Ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Taa... Imbecyla to sobie najpierw znajdź przed lustrem, a potem naucz się pisać po polsku. Interpunkcja u ciebie leży i kwiczy. A cudzysłów to abstrakcja. I tak. Teraz widać, że to nie twoje jak się odezwałaś, że nie twoje. Ta osoba robi mniej błędów. Pisać analfabetka nie potrafi, a potem wyzywa od imbecyli! I jeszcze brak jakiejkolwiek kultury. Weź się zajmij nauką, bo nie poszła ci zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 07 nie kompromituj się jeszcze bardziej. Nawet nie będę czytać tego elaboratu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tym obrazaniem. Ten ojciec was nie w*****a??? Czym.on sie tam zajmowal. Opalaniem tego brzuchola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie pewnie kiedys ta matka poczyta w necie co sie pisalo, ale ja tam bardziej do ojca mam pretensje, bo czemu matka musi wszystko ogarniac? Ja nie rozumiem ze nikt nie widzial ze te dzieci sie topia i nie pobiegl po ratownika; Gdzies czytalam ze te dzieci sie wzajemnie ratowaly, a kto to wogole widzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 to, ze wzajemnie się ratowały, to fantazje wysnute przez dyrektorkę mopsu w Sulmierzycach. Tylko ciekawe, ze skoro tatko doglądał ich, to dlaczego nie zawołały go, lub jedno z nich nie przybiegło po niego, lub dlaczego on sam po prostu tego nie zauważył. Nie było go tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie dowierzam w ich ratowanie się. Moim zdaniem fala zabrała tę dwójkę młodszych dzieci znienacka, a ten starszy którego znaleziono na falochronie, został na niego rzucony przez falę i stracił przytomność. Dlatego to się tak "niemo" odbyło, dzieci nie wołały o pomoc, ojciec się nie zorientował. Jeszcze odnosząc się do tych nieszczęsnych zdjęć, zauważyłam, że ojciec płacze. Moim zdaniem sumienie gryzie go jeszcze mocniej niż matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.21 prędzej uciekał przed falą i wylądował na falochronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka młodo wygląda bo jak wcześniej sie zaczęła rozmnażać zamiast uczyć się to i młoda jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedze ich gryzlo cale zycie, bo mozna bylo tego uniknac w bardzo prosty sposob- spedzac czas na strzezonej plazy, tylko i az tye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadek to wypadek, nie patrzyli na dzieci ok niby ich wina ale ja też nie patrzę cały czas na swoje tylko zerkam co jakiś czas co robią. Tragedia jest, tylko dlaczego chcą obarczyć wina ratowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia by byla gdyby zginely pilnowane na strzezonej plazy, wtedy mozna powiedziec ze przeciez bylo jak nalezy tu nic nie bylo jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ja już po prostu nie dowierzam.... il jeszcze będziecie mielili ten temat, życia dzieciom nie wrócicie, zostawcie ich w spokoju Powiem tak Zajmijcie się własnym życiem, bo tutaj już niczego nie zdziałacie. Inaczej mówiąc, O D P I E...CIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie odp*****l, po co wchodzisz, ja mam dzieci i mnie bardzo boli, ze te dzieci zginely. No przeciez dobrze ze sie o tym mowi moze kogos to uchoroni, bo brak slow na glupote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która królica mając stado dzieci je pilnuje, chodzą samopas, mam na osiedlu taką, już 4 latek pilnuje 3 latka bo ona kolejnego bachora urodziła. Takie dzieci są nauczone od urodzenia dbać o siebie, teraz to dostają 500+ to maja jeszcze na wódę, piwo, papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 54 żal mi takiego bytu jakim jesteś zgniły człeku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobra, przynajmniej nie musimy pracować na czyjeś 500+, mam nadzieję, że więcej takich będzie sytuacji, bo dopóki nie pracowałam na cudzie dzieci to mi nie przeszkadzało a teraz mam już dosyć sama dostając jałmużnę za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepiej wytykać czyjeś błędy, niż przyznać się do własnych. Łatwiej żyć czyimś życiem niż własnym One tu wszystkie niby przezywają tragedię dzieci, biedne, utopiły się nie żyją. A jednocześnie potrafią dopiertolić, że rodziła zamiast się uczyć, że mieszkała na wsi, że żyła źle nie tak jak powinna. Powinna żyć tak jak one chciały :-) Wiecie dlaczego nie możecie się dogadać bo każda ma tylko swoją rację, ani trochę w was nie ma człowieczeństwa by zrozumieć czyjąś rację A jeżeli kiedyś ona będzie to czytać, to pomyśli że ludzie i świat to s************o i może faktycznie "Że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się.'i może tam nie ma takiego s************a jak tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 13 i co my odpowiadamy za to że jesteś nieudacznicą :-o weź spiertalaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże zabieraj do siebie te dzieci co dostają 500+ wypracowane przez tych co nie dostają 500+, nie moze być tak, że ktoś sam żyjąc biednie pracuje na leni, na rozmnażających się. 500+ winno być zlikwidowane, nie stać to się nie robi dzieci. Także Boże zabieraj wszystkie te 500+ do siebie bo to są przeklęte dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz kraj nie zamieszkują tylko młodzi rozmnażający się do wieku ok. 45 lat, nasz kraj zamieszkują też ludzie pracy po 50, którzy pracowali na swoje dzieci, którzy są chorzy z powodu przepracowania, których nie stać na leczenie z jałmużny którą dostają, którzy ze względu na swój wiek bo są starzy i nikomu nie potrzebni pracują za najniższą krajową aby nie zdechnąć z głodu lub już emeryci, którzy za swoją 35-40 letnią pracę też pracując na swoje dzieci przymierają głodem bo swoją wypracowaną jałmużnę emeryturę ok. 1 tys. wydają na leki. Zgroza co c***isowce wyrabiają. Mam nadzieję, że jak będą im macice i jaja wysychały to dęba cierpieć wielki ból za krzywdę tych ludzi pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze potopiy sie przynajmniej 500 plus przepadlo im zxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On o głowę niemalże od niej niższy. On gruby ona wysoka i taka...potężna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to on był nad morzem, czy tylko jako ojciec brał udział w pogrzebie, a młodsze kogo innego, bo prawdopodobnie nie mieszkają razem, może ona tego małego ma z innym i z 500+ tych utopionych zafundowała nowemu tatusiowi wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście coraz bardziej obrzydliwe z tym "500 +".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie pracy :-D a żyją za jałmużnę hehehehhehehe, wklejcie swoje zdjęcia i swoich gachów popatrzymy jakie z was cuda ! a ty ujadaczko sucza od tego 500 miałam ci życzyć jak najgorzej,ale po co najwspanialsze to jest to że jest to 500 i nic nie możesz z tym zrobić :-D :-D możesz tyko anonimowo ujadać jak su/ka podczas cieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 jakoś jest 500 plus a matki dalej zaniedbane chodza z odrostami itp haha. Wiec nie.wiem na co.one wydają kase xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze zdechly rybki miały uczte. Widać ze patologia bo ona nie nalezy do zrobionych lasek a on typowy dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×