Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
Boże wybacz tym idiotkom, bo one są głupie jak but a myślą inaczej. Wybacz im chciwość bo marzą o 500 plus zamiast wziąć się za robotę pasożyty Ich partia nakazywała pracę do 70 to niech zapiertalają na 500 plus aż zdechną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 02 zamknij się nic nie warta suko, żeby tak wróciło do ciebie po 10000 kroć to samo co życzysz innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 03 naukowo jest udowodnione, że zrobione plastikowe baby typu made in China miały matki dziadówki a one pragnęły sztuczności i plastiku To takie wielkouste botoksiary którym sie spuszcza w ryj :-D xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 03 a anal też masz sztuczny ? czy z doczepami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 03 tak w ogóle to pewnie że ryby miały uciechę :-) jak w normalnym łańcuchu pokarmowym. ty byś wpadła do Bałyku to byłaby katastrofa ekologiczna na skalę Globalną i wszyscy byśmy sie w pisdu potruli albo zarazili kretynizmem idioto do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co królice, z tego widać że 500+ dużo osobom uczciwie pracującym przeszkadza, także to 500+ jest przeklęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jesteś tylko ty jedna suka od 500 jesteś marginesem zerem niczym i do tego wrednym zawistnym k***isznem i będziesz przeklęta i tak będzie zdychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pamiętaj suko ja mam 500 na 8 dzieci a ty musisz na mnie zapietralać zerówo i chlać swoim plastikowym dupskiem ochłapay po mnie a ja mam co miesiąc kasy a kasy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz. Ja pracując w szpitalu mam wszelkie konsultacje dla siebie dzieci i rodziny na wczoraj. A ty czekasz całe wieki. Hehe. Ja śpię legalnie w nocy jesli nie ma zabiegów i jeszcze mi za to grubo płacą. I tak właśnie z*********m ba twoje 500.a ubaw mamy po pachy z tłustych bab 500 plus z tatuaż ami. Ja spędzam czas w pracy z koleżankami. Ty podcierasz dzieciakom d**y. Ja znieczulam do zabiegów. Ty gotujesz zupę z produktów z biedry. Ja zjadłam fajne rzeczy które zamawiają przedstawiciele farmaceutyczne. Ty nawet takich nie widziałaś. O piel antetyczne biją się szpitale. Kto zatrudni ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętne jesteście z tym 500. Kobiecie aż tak nie ubędzie, bo jak stanie na nogi to może iść do pracy. Te pobierające 500 nie cwaniakujcie, bo za rok wybory i nie wiadomo, czy dalej będą wypłacać 500. Pieniądze rzecz nabyta. Za to ona trójki dzieci nie będzie mieć już nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 prosze siostry, przeciez siostra tez d**e podciera w godzinach pracy :p pacjenta, a nie dziecka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam scrin szota tej strony i wstawiłam na fb, bo aż nie mogłam uwierzyć, że ktoś mógł napisać coś tak obrzydliwego z tymi rybami ! a do tej pani chciałam napisac ze ja jestem stomatologiem :-) i też potrafię znieczulać mam śliczne zęby i moje dzieci też bo mąż jest ortodontą Biedactwo musisz uwierzyć że nie jesteś Bogiem a zaradny i wielki człowiek potrafi wytrzeć du/pę i poświęcić się pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze. Rozumiem dyskusję o sile morza, o niedopilowaniu, o wszystkim. Ale ku/rwa nie rozumiem jak można być takim patologicznym trollem jak ta co tu się udziela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz po Facebooku szybciutko się różnie się, co ludzie są w stanie odpisać... wstyd !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mgr pielęgniarstwa. Diostry w zakonie. Zakładam venflon i podaje znieczulenie. Boże, ty nawet najprostszych rzeczy nie ogarniasz. I patrzę jak lochy z tatuaż ami śpią na stole przeglądając katalogi biur podróży. A ty pewnie nad Bałtyk. To polecam naukę czytania żebyś swoją ferajne i parawany i Janus, a rozłożył na plaży strzeżone. Widzisz. Tetz też jestem w pracy. Nie ma zabiegów i siedzę na kafe. Zaraz się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozniesie***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te stomatolog co nie wie że nie ma już sióstr i nie wie co to anastezjologia. A to dobre. Buhahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 39 weź popracuj nad tym bełkotem !! I napisz to jeszcze raz !! bo Ja nie mam pojęcia o co w tym bełkocie chodzi poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i weź pod uwagę, że nie wszystkie wpisy są moje ;-) pani anestezjolog po podstawówce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani mgr piel anastetyczne ze specjalizacja. Dobranoc. Obejrzę film i spać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ko ko koko ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i spoko, też bym sobie pooglądała filmy w pracy, pozytywnie zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa policzyłaś już kury w kurniku idiotko :-D byś powalczyła z nadwagą ! bo przez to nie masz dzieci i jesteś sfrustrowana o 500 musisz tak z 50 kg zrzucić i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ostatnie to przepraszam w związku z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z tym że januszof i grazyn om we łbach się popiertolilo. Torby pełne zgrzewek coli i krokietow oraz gotowych pierogów. Tłuste baby z ohydnym tatuażem kwiatkiem na grubym udzie. Wrzeszczace blachy. Janusze w starych opałach. A nad Bałtykiem to już prawdziwa żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Januszom mówimy precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci spać ! co za patologia ech gdzie Ci rodzice :-o że te bekarty takie rzeczy wypisują w tym ynternecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to własnie to ta patologia z 500+ wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×