Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
ja pieprze jakie "mundre" ochrona danych osobowych, a ochron a naklepanych dzieci to nie obowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa dziś 11 ; 18 ustosunkuje sie do twojej wypowiedzi :-) Słusznie dostrzegłeś, że nie mogę być suką, ponieważ nie mam szczeniąt. Nie przeszkadza mi to jednak w tym, że mam do 240 metrów, olbrzymią działkę, sady z owocami i nowoczesne gospodarstwo. D tego mieszkam w środowisku gdzie ludzie faktycznie może nie kochają się na potęgę, ale wzajemnie sie szanują ( wiem że dla takiego ułomnego człowieka takie cechy jak szacunek sa nie znane :-) wszak to wynosi się z domu z dobrym wychowaniem którego tobie widocznie zabrakło ) Wracając do tematu czasem wolę niejedną sukę gdyż kocham psy, bardziej niż człowieka np takiego jak ty :-) Moje dzieci są już dorosłe więc wsadź sobie morały o swoich 500 w buty na nic mi nigdy nie dałeś i nic ci nie zawdzięczam, niestety Polska to biedny kraj i stąd się bierze ta nienawiść ludzie ubodzy zazdroszczą nawet ubóstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie chorzy. Po co tu ktos napisal o tym fb ojca? Na zasadzie wiem, ale nie powiem? Kobieta ma racje, jak ktos pytal o zdjecia to uprzejmnie podpowiedziala i nawet linka podeslala a teraz jakis glupol jej dosrywa- zenada! Nie dziwie sie , ze sie wkurzyla bo tu takie typowe zlosliwe zachowanie. Ja bym ci podeslala linka, ale sorki nie mam fb bo cenie sobie zycie a nie przywiazanie do urzadzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zatoka Botnicka , morze Norweskie morze polniocne oraz Atlantyk tam wieja zimne wiatry , parawany przyznaje moj zlosliwy przytyk , bo nie rozumiem tego parawaningu , ciezko miec rodzine na oku zza parawanu x To gratuluję zdrowia, jeśli nie rozumiesz parawaningu, to faktycznie masz je końskie. Nie jest ciężko obserwować zza parawanu, po prostu nie odgradzasz się w całości i masz piękny widok na morze. A tak w ogóle, to raczej dzieci nie zostawiam samych w morzu, a na pewno nie przy półtorametrowych falach. Przy takich falach siedzą na kocu i opalają tyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Czyli odgradzasz się parawanem od lodowatego wiatru wiejącego - jakby nie bylo - od morza, ale jednak masz go otwarty na morze. Porażająca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 a kiedy byłaś ostatnio nad morzem? Nie widziałaś jak fale idą? Tak samo idzie wiatr. Nigdy prosto. Z boku. Więc tak. Jestem w jakimś stopniu osłonięta od wiatru. Nawet mogę być zabudowana w całości, bo dzieci samych do wody nie puszczam. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie byliscie nad innym morzem. Jesli nad Balykiem tak strasznie wieje to na chuj tam jezdzicie; Parawany to glownie w Polsce , w innych krajach nie, zobaczcie sobie fale nad Atlantykiem we Francji bo zal was czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie samo zdrowie jak widac , jak Szwedzi, Dunczycy, Norwegowie, Portugalczycy, Francuzi , wszyscy oni daja rade na plazy bez parawanu , dla nikogo zimny wiatr nie jest zagrozeniem zdrowia lub zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha. Polactwu to odbija . noe wiem czy ta kasa z 500 + im.na leb sie rzucila, czy fakt, ze troche na swiecie poprzebywali ??na kazdym kroku widac jacy swiatowi, jedza rarytasy, bo bywaja, maja ciuchy z sieciowek bo sa reklamowane, ale jak widac na plazach europejskich nie byli, bo tam to parawamy nie sa stosowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Polacy sa teraz tacy butni i najmadrzejsi. Na dodatek wiedza lepiej. Tak jak w tym temacie- nikt im nie bedzie mowil ze tam gdzue falochron mozna sie utopic . Kim.jest ratownik ?/ Oni sa bardziej wykztalceni od takiego ladneho faceta z umiesnionym torsem. Zwlazcza lyse Janusze w obskurnych gaciach i galareta na brzuchu dzielnie dzierzacy parawany i piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jak ten Jnausz tu , ktory sie madrzyl ze zna rodzine na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@06:25 Pewnie nie byli. Poleciałaby jedna z druga za te ich 500+ na Kanary w okresie zimowym to by nawet i pokój zabudowały tymi swoimi parawanami a ich janusz nie ruszałby się znad baru po piwerko na ol inkluziw opłacone a na plaży wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:56 a kiedy byłaś ostatnio nad morzem? Nie widziałaś jak fale idą? Tak samo idzie wiatr. Nigdy prosto. Z boku. Więc tak. Jestem w jakimś stopniu osłonięta od wiatru. Nawet mogę być zabudowana w całości, bo dzieci samych do wody nie puszczam. Jeszcze jakieś pytania? xxx Masz racje, nad polskim morzem nie byłam,głównie przez infantylną mentalność zawłaszczania przestrzeni przez madki Polki parawaniary. Niemniej dobrze to wiedzieć, że plaże w Polscee sa ewenementem. Otóż w innych krajach wiatr wieje frontalnie od morza, ale nad polskim Bałtykiem ze wszystkich stron. Masz racje, zbuduj parawianową fortece nie do sforsowania i nie pokazuj się więcej ludziom na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No smiechu warta ta gadka o polskim morzu??§ To samo morze jest np na Bornholmie a tam wiej***ardziej, wiem bo bylam!! Niemcy tez maja Baltyk , no a o innyh plazach nie wspomne chore to i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wam ich profile na fb ? żeby im tam dopiertalać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w zwyczaju pisac do obcych ludzi. Zainteresowalo mnie to co pisali na temat tatuska, bo koles mie najbardziej w tej historii zdenerwowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby w jakiej historii ? kobiecie zginęło troje dzieci pochowała je i zastanawia mnie po co wy tak przezywacie tak to ? jak wy tak przeżywacie śmierć obcej osoby, błąd obcej soby to jak sami popełniacie błąś w ramach pokuty leżycie na rozżażonych kamieniach ? To jest dla ciebie obcy człowiek i ja nie widzę potrzeby dawania ci jego fb bo to chore jakiś przejaw socjopatyzmu ? nie wiesz co jak w sumie to on powinien ją denerwować natomiast na pogrzebie szli razem za rękę więc ona nie czuję że on w czymś zawinił. Skoro oni nie czują się winni, to ja mam teraz się krzyżować i analizowac tego człowieka który w sumie dla mnie nic nie znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tz bardzo zastanawiajace z punktu widzenia psychologicznego przeciez tu ktos w takim razie mowi nieprawde. Oglosili , ze on byl przy dzieciach a to dlaczego nic nie widzial, ona wzywala ratownikow? Wiec nie powinna chciec byc z kims takim; Albo klamia, wtedy to on nie powinien chciec byc z nia ,ze ich samych zostawila, no chyba ze to nie jego dzieci to wszystko jasne. No a ona nie jest wtedy normalna bo kto by to wybaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, co uwazaja, za nad polskim mozrezm jest mala fala. Duzo jezdze, kapalam sie w wielu mozrach , takze w oceanach. Kazdy akwen jest zmienny. W Posce zatoke trudno porownac z otwartm morzem, wiec np Sopot jest bezpieczniejszy od Darłowka. Ale tez bywa rozne. Mieszkam w Trojmiescie, kiedys weszlam do wody doslownie po kostki, fala tak podeszla( przy samym brzegu), ze mnie wywalila, zdarla z nosa okulary i nie bylo moze zeby je odnalezc, tak to blyskawicznie szlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty madralo gość dziś , ty o wiesz kto to socjopata? To osoba, ktora nie respektuje norm spolecznych, to chyba bardziej ta rodzina tu pasuje, niz ta osoba , ktora pyta o cos o cyzm tu osoby zreszta wspominaly a teraz cichosza. gość dziś - nie wiem dokladnie, ale sporo osob pisalo, ze ten facet nie byl ojcem tej starszej trojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja nie psialam ze nad polskim morzem mala fala, ale ze nie ma potrzeby odgradzac sie nie wiem zreszta od czego parawanami, bo wiatr jest normalny. Parawany moim zdaniem sa mega ordynarne, ciezko sie dostac do wody. Fala jest, jest bardzo czesto i dlatego zakaz kapieli, jak bylo w przyapdku tej rodziny; O falochronach to by tez dlugo pisac; nie wiem ldaczego ci ludzie nie respektowali zakazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja czytam w necie, ze teraz sa dywagacje ze plaza byla strzezona? No przeciez byli niby kolo falochronu, no nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była plaża strzeżona. Po prostu rodzicom chodzi o to, ze po zgłoszeniu matki, ratownicy najpierw szukali dzieci na plaży zamiast w wodzie. Byli w czarnym punkcie na niestrzeżonej z bezwzględnym zakazem kąpieli i kolor flagi nie miał żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo ich widac w wodzie to logiczne ze szukali na plazy szkoda dzieciaczkow, nikt nie zasluguje na taka smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka poszła z najmłodszym do toalety nie było jej zaledwie 5 min. Gdy dzieci weszły do wody była biała flaga. Znak o zakazie kąpieli jest prawie nie widoczny. Matka dzieci już godzinę przed wyłowieniem najstarszego dziecka informowała ratownika ,że jej dzieci nie ma. Ten zamiast szukać też w morzu cały czas szukał na plaży. Jakiś facet dopiero po godzinie zauważył unoszące się ciało chłopca na wodzie. Myślę ,że to po części wina ratowników ale rodzice dzieci święci nie są. Bardzo im współczuje :( .I ich dzieciom... straszna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań proszę cię . skąd ratownicy mają wiedziec gdzie szukać dziecka w miejscu niestrzeżonym ? Skoro nawet matka nie umiała wskazać gdzie ich zostawiła? Dzieci byly niedopilnowane j tyle. Dziś jej dzieci poszły by do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego... a tak? Matka może co najwyżej odwiedzić ich na cmentarzu. TRAGEDIA ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'45 bylas tam ? widzialas ,ze takie pewniackie opinie i osady wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo71
Co wy ludzie p*********e!!! Jak mozecie pisać takie rzeczy wymyślacie pierdoły i robicie afere, Jakie pieniądzec,kto chciał wyrwać p***b.......was prostaki Patologia to wy ,spedzalem urlop i poznałem przed tragedią tą rodzine,wspaniali ludzie dla dzieciaków zrobili by wszystko,pamietajcie jedno zawszd byli obokmnic ,zawsze!!!!,bo na plazy bywali wczesniej. Najstarszy z rodzenstwa byl bardzo wysoki,spokojnie puscil bym go sam do wody aby opiekowal sie rodzdenstwem,byl wyzszy niz ta kobieta. Pozatym jestem pewien ze byla biala,flaga a nie czerwona , To tylko w polsce tak chu.... moze byc oznaczone miejsce przy falochronach tznnwogole niejest,niekzzdy wievze jest tam niebezpiecznie. I jeszcze jedno,ratownicy byli bardzo blisko wszystkiego,,bez lornetek,ktore powinni miec,i obserwowac linie brzegu.a nie lansowac sie i wyrywac malolaty które polecą na ich opalenizne, Niestetg zle wykonywali obowiazki,gromada piwinna odrazu rzucic sie w oczy,pizatym miejsce niebezpieczne,i kropka,obligatoryjnie uwazam ze obiwiazki w ten dzień nie byly sprawowane tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×