Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znaleziono ciało trzeciego dziecka

Polecane posty

Gość gość
nie, tu była 4 dzieci pod opieka matki, o ojcu nic nie słychac. Nikt nie wchodzi do wody z mysleniem ze za chwile sie utopi. Jakby tak było, nie utopiłoby sie w tym roku tylu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ty czytasz, co inni piszą, czy tylko pierwsze dwa wyrazy? Ona pisze o "poziomie większej kałuży", czyli może dziecku to do kolanek sięgało, a nie tobie do pasa. Jak ty jesteś tak sano głupia jak ci rodzice od tych dzieci, to już wiadomo, skąd ta tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ja pierwsza napisałam ze dziecko do pasa moze stało, a ona zaczeła pisac ze dziecko brodziło w wodzie, ze kałuza. Raczej nastolatek by sie nie przewrócił na brzegu?? wiec nie wiem, kto czyta a kto nie czyta wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zapomniałam, że autorka tych wypowiedz, tak jak Ty wiecie lepiej, czy dzieci były po kostki, po kolanka czy w ogóle na piasku :-) bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebezpieczeństwo na Bałtyku, to nie tylko sztormowe fale. To także, a często przede wszystkim, podwodne prądy zwrotne. Fala najpierw płynie do brzegu, widzimy to gołym okiem. Natomiast podwodny prąd, który przy dnie wraca w stronę morza, może pociągnąć pływaka w stronę otwartej wody. - Nawet na płytkiej wodzie, osoba załapana przez taką falę z prądem zwrotnym, bardzo szybko może znaleźć się kilkadziesiąt, kilkaset metrów od brzegu. Bardzo trudno jej pomóc,nawet, jeśli czujemy dno pod stopami, nie oznacza to, że jesteśmy bezpieczni. Prądy wypłukują dno i może okazać się, że głębokość wody bardzo szybko się zmieni. to tak dla tej ekspertki od oceanu i podnoszenia dzieci z kolan w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zapomniałam, że autorka tych wypowiedz, tak jak Ty wiecie lepiej, czy dzieci były po kostki, po kolanka czy w ogóle na piasku usmiech.gif bez odbioru x Na piasku by nie utonęły bezrozumna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zapomniałam, że autorka tych wypowiedz, tak jak Ty wiecie lepiej, czy dzieci były po kostki, po kolanka czy w ogóle na piasku usmiech.gif bez odbioru x Na piasku by nie utonęły bezrozumna istoto nie wiem, kto ma mniej rozumu, ja pisząc ironicznie w takiej tragicznej sytuacji, czy ty nie rozumiejac ironi? ale ok, niech bedzie ze ja, bije sie w pierś. 10:36 brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata jak wściekła po wszystkich tematach i z uporem maniaka próbuje przekonać ze jest niewinna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to twór bardzo zmienny - na piasku jak najbardziej można utonąć, bo za chwilę może tam być wysoka fala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy dzieci były w wodzie po kolana czy po pas. Nie ważne czy matka była przy nich czy na chwilę zostawiła je w wodzie, bo były to już nastolatki. Ważne jest to, że nie powinno być w tej wodzie nikogo w tamtym miejscu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a jeśli ratownicy to widzieli to powinni ich stamtąd zawrócić. Czy widzieli to nie wiem, nie wiem jak daleko była wieża, ale ich zadaniem jest także zapobieganie takim sytuacjom. Wiem tylko że ja bym swojemu nie pozwoliła się kąpać w takim miejscu. Wg mnie wina leży po stronie matki jeśli pozwoliła, ewentualnie po stronie dzieci, które nie posłuchały zakazu matki podczas jej nieobecności. Wszyscy i tak ponieśli zbyt surową karę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - matka miała w d***e swoje dzieci , gdzie brała kupę szmalu (500+, rodzinne itp. pomoc) na nich a ty chcesz żeby inni za darmo się nimi opiekowali, dalej szukacie idiotów do opieki nad dziećmi które same żeście sobie narobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główną wina rodziców jest to, że nie wytłumaczyli dzieciom, czym grozi chodzenie po kamieniach czy kąpiel w tym miejscu. To były już duże rozumne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a jeśli ratownicy to widzieli to powinni ich stamtąd zawrócić. x Nie będziesz mówić ratownikom co mają robić. Kim ty jesteś, płacisz im za pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, ratownik ma pilnować za jałmużnę cudzie dzieci bo ich rodzice zajęci są wydawaniem darmowej forsy z 500+ na używki w tym. piwo, wódę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miał ratownik zawrócić? miał porzucić swoje stanowisko pracy - miejsce które patrolował i biec po jej dzieci? rodzice są od pilnowania swoich dzieci a nie ratownicy. ratownik ratuje tonącego gdy dochodzi do podtopienia na strzeżonej plaży tam gdzie on patroluje. za to mu płacą nędzne grosze a ty jak chcesz to możesz za dramo niańczyć wszystkie dzieciaki mopsiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż ryby siee najadly z darlowku hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół o tragedii w Darłówku. Biskup apeluje - no właśnie, a gdzie był Bóg jak te dzieci się topiły, czyżby patrzył ze spokojem jak one sie topią, przecież On ma prawdopodobnie moc, mógł im pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że nie wiem czy dzieci były w zasięgu ratowników i sorry ale jak jeździmy nad jezioro to ratownicy potrafią gwizdać nawet na dorosłych którzy wypłyną za czarne boje. Ratownik pilnuje bezpieczeństwa a nie tylko ratuje. Jeśli widzi, że ktoś robi coś niebezpiecznego to powinien zareagować. Nikt tu nie mówi o opiece ale o pilnowaniu bezpieczeństwa i tyle. I weźcie się odp********e od 500+ bo to już nudne. Jak się urodziły te dzieci to było 40 zł rodzinnego i nic więcej więc. Też mam 3 urodzonych przed 500+ i pilnuję dzieci. A na stanowisku ratownika nigdy nie ma tylko jednego więc wieża pusta nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że nie wiem czy dzieci były w zasięgu ratowników i sorry ale jak jeździmy nad jezioro to ratownicy potrafią gwizdać nawet na dorosłych którzy wypłyną za czarne boje. Ratownik pilnuje bezpieczeństwa a nie tylko ratuje. Jeśli widzi, że ktoś robi coś niebezpiecznego to powinien zareagować. xxxx Tak ale tylko na plaży, którą patroluje, bo za to mu płaca. Te dzieciaki były na dzikiej plaży, której nikt nie pilnował i nie było tam żadnego ratownika. Jak chcesz to stań na tej dzikiej plaży i pilnuj za darmo narażając swoje własne życie, ale nie mów komuś co ma robić i skończ już te swoje chore zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy to może byłyście cały czas pilnowane przez rodziców w wieku ok 14 lat? Nie chodziłyście nigdzie same na wakacjach? Powiem tak: ŁATWO SIĘ OCENIA. Żadna z nas tam nie była, wiemy tyle co nic, jakieś strzępy informacji, zapewe częsciowo poprzekształcane. Może nie było informacji, że nie wolno wchodzić na falochron? Może dzieci złamały zakaz rodziców? Może ktoś mógł zareagować? Może... może... bardzo łatwo i prosto się innych osądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażają mnie niektóre posty. Stała się starszna tragedia, utopiły się dzieci, a wy piszecie o 500 plus. Bardzo przykro się toc zyta, zwłaszcza, gdy niektórzy piszą, że nie będą pilnować cudzych dzieci, skoro rodzice bior a500 plus, że ratownik nie będzie biegł zawracać cudzych dzieci, bo ich rodzice trwonią 500 plus. Ludzie, stuknijcie się młotkami w głowę! Czy wy już macie całkiem przeżarte sumienia, serca i mózgi? Dla wyjaśnienia powiem : nie dostaję 500 plus, jednakże ZAWSZE gdy widzę struację w której życie dziecka jest zagrożone nie obchodzi mnie, czy jest to dziecko alkoholika, czy profesora, czy rodziom przysługuje 500 plus, czy nie -zawsze w takich sytuacjach mówię dziecku, że to, co chce zrobić, jest niebezpieczne (np. szykuje się do przebiegnięcia przez czerwone światło). Raguję wtakich sytaucjach, w jakich chciałabym, aby ktoś zareagował w stosunku do mojego dziecka. A wy, to mam wrażenie, obojętnie patrzyłybyście gdyby ktoś mordował dziecko, lub gdyby dziecko przy was wyszło na zewnętrzny parapet okna, gdybyście wiedziały, że rodzice pobierają 500 plus. Dużo piszecie o patologi, ale to właśnie wy staliście się patologią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób sobie co chcesz pilnuj za darmo reaguj na cudze dzieci ale nie mów innym co mają robić. Jak matka zapłaci za opiekę nad dzieckiem to się go wtedy pilnuje a patologią to jesteś ty skoro nie potrafisz pojąc że za darmo ludzie nie chcą pilnować cudzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już wina nawet plażowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo właśnie do tego doprowadził niesprawiedliwe rozdawnictwo tych 5 stow. Każde dziecko by dostawało to moze takich tekstów by nie było. Ja wychowałam bez dodatków od państwa i kiedy widzę swoich sąsiadów z trójka dzieci którzy mieszkają w nowej chacie z ogrodem i dwoma samochodami to tez sie zastanawiam dlaczego oni dostają taka kasę a druga sąsiadka z jedynakiem w domu z dachem do remontu i szybach poklejonych taśma nie załapała sie na 500+? Dzieci razem sie bawią z tm ze ta trójka leci po lody a ta jedna stoi i patrzy. Kiedy zapytałam czy chce abym dała jej 5 zł uciekła do domu.-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci od trójki dzieci to zwykle świnie ze dali na lody swojej trójce widząc ze bawią sie innym dzieckiem i nie dołożyli dla niego. Teraz widzisz skąd ten cały syf? Z niesprawiedliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już wina nawet plażowiczów. x Bo nie pilnowali jej dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam napisać cos dla żartu ale w sumie, ludzie, ta kobieta straciła trójkę dzieci w jednym czasie. To przelazliwa tragedia biorąc pod uwagę , ze jej głupota miała w tej śmierci swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×