Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbsg

Dobry wieczór...:)

Polecane posty

Gość jbsg

Niczego nie zaproponuję bo nie znam się na kobietach... Czasami jestem..., jak większość hejtowanych nicków, a zaprzecznanie przypomina walenie głową w mur..., bez sensu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę "wylogować się do życia"..., sprawdzę czy Kuszeńka miała rację...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jesteś Widmakiem?! Ktoś uważa jednak inaczej!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna nie przyjdzie z toba popisac jak od razu z kuszenka wyjezdzasz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to Endriu i JbSg i inny Kilka tożsamości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Endriu to Petrov szantażysta Samansary :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee,a zapodawali raz sobie piosenki bez wyraźnego przymusu!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogięło was? Widmo to młody chlopak, Endriu coś po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiercił rodziców uśmiercił żonę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto? I nie siedzi!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu pisze nie ma Widmo jest Widmo z Mary nie ma Endriu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmok weź ty spiertalaj z tego tematu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór...:) Byłem, widziałem..., miałaś rację (jak zwykle:) ), ta droga to nie jest ta droga..., życie jest przereklamowane... x Zauważam pewną prawidłowość..., ilekroć pojawi się ktoś z niebieskim nickiem od razu pojawia się bezpodstawny, bezinteresowny i bezsensowny hejt..., dlaczego? po co? czy chodzi o to żeby nikt nie pisał zalogowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co to Kuszeńka jakaś napiętnowana? przynosi pecha?(a piwo?😴) x Wymyśl jeszcze kilka nicków bo tylko dwa to trochę mało..., w najlepszych czasach byłem brany za przynajmniej 5 ników...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma tu swoje sympatie. On jest zauroczony Kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) od razu inaczej kawa smakuje;) bojowy nicku:) X Dobry wieczór...:) albo dzień dobry:) Miłego dnia... i całego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veni, vidi..., wykopałem...:) Jednak nie zniknął:) Dobry wieczór...:) Jakieś propozycje muzyczne na zakończenie tygodnia i rozpoczęcie nowego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Cześć! :) Ładny ten bojowy nik co nie? Wolisz muzykę do tańczenia czy do wiesz czego. ;] jbsg sprzątałam na półkach i znalazłam parę płyt starych. Teraz nie słucham już płyt, bo jutub jest. No i radio smoof. ;] Znalazłam Blur, Oasis, Massive Attack, The Beatles i NIN, Stańkę no i Bajora Michała żeby nie było. Inne też ale du/py nie urywa. Lubisz którąś z propozycji? :) O! Dzisiaj słuchałam takiego pana co nazywa się Bj. Thomas i śpiewa o deszczu co mu spada na głowę. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz! Nie sądziłem, że taka Gwiazda zechce zaszczycić moje skromne progi i pogadać z największym nudziarzem na ero i nawet nie zaglądałem czy ktoś tu pisze...:) Widzę, że lubisz ostre brzmienia..., z Twojej listy załapałem się tylko na Bajora..., wolę lekkie i delikatne nutki, a w ogóle to muzę elektroniczną i poezję śpiewaną..., Nie wiedziałem, że Smoof założył swoje radio..., zawsze w Niego wierzyłem:) Powiedziłbym, że żyję..., ale co to za życie...:( Gdzieś przeeczytałem, że masz swoją wyspę..., mam nadzieję, że nie bezludną...;) Fajnego weekendu Ci życzę:)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem..., z tymi małymi zielonymi ludzikami rozmawiałem o czymś całkiem innym...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się... i jeszcze dają tam takie gustowne kaftaniki wiązane na plecach:), ale gdzienigdzie nie ma dostępu do internetu a na satelitarny chwilowo mnie nie stać...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Wczoraj zanurzałem się po raz pierwszy w porannych mgłach, jesiennych przyjaciółkach mych..., teraz wracając poczułem osiadające na twarzy pierwsze delikatne nici przemijającego lata... i wcale nie chodzi o to, że koniec mi lata... Wieczorny spacer...,w słuchawkach "Dark side..." i ciche, ciepłe wspomnienia, które znowu nie dadzą zasnąć... x Czy mam rozumieć, że szukasz sprzątaczki i mogę Twoje słowa potraktować jako ogłoszenie?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety..., wszyscy moi znajomi to już panowie w wieku w którym wygląd nie podnieca "starsze panie"..., chyba, że masz specjalne wymagania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że nick wziąłem z sufitu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×