Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbsg

Dobry wieczór...:)

Polecane posty

A Kuszy jak nie ma tak nie ma... i im bardziej Jej szukam tym bardziej Jej nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest... tu i ówdzie, ale nie tu...:( Dobry wieczór:) Czas rozpocząć weekend!:D no chyba, że nie wszyscy mogą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Zasłuchałam się... :) Dziękuję za nutki Jbsg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ma-Ryś:) wpadłaś posłuchać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta robi to z odkurzaczem?;) no ale jak trzeba to trzeba...;) Miłego słuchania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby osoba dorosła, a pisze jak dziecko z podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale, że już lulu? Jeszcze nieeee ;) Jakas imprezka u mnie na wsi. Przed chwila leciala Edyta Geperd "... Szukaj mnie... cierpliwie dzień po dniu..." Ladne to, ponadczasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracaj na to uwagi Miły Gościuusmiech.gif Seks turystyka? Podoba misie...usmiech.gif , ale z czterdziestoletnim staruchem?!smiech.gif mógły mieć chociaż jakiegoś porządnego Beneteau, a nie jakąś dżonkę...usmiech.gif może chociaż to był polak?usmiech.gif Nikt nie wie gdzie szukać..., słyszałem, że miłość i sr***czka przychodzą znienacka..., może trzeba poczekać...usmiech.gif Ujawnisz się?usmiech.gif Cześć bsg. Odpisałam wtedy, potem temat zniknął, a teraz widzę że mojego posta ktoś usunął, bo to nie ma. Dziwnie się zrobiło na cafe, nie podoba mi się już tu, nic nie zostało z ciekawych rozmów. Szerokości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Witaj :)😘 Dziwne to forum się zrobiło..., masz rację..., może ktoś chce pokazać, że nie liczy się przeszłość, że trzeba żyć bieżącą chwilą..., tylko, że jak patrzę na statystyki np. uczuciowe ponad 10000 tematów to "nasze" niecałe 5000 wygląda mizernie..., przypomina mi to podcinanie gałęzi na której się siedzi... Brakuje mi naszych rozmów... x Maryyyś wczoraj wczoraj pierwsze co zobaczyłem gdy otworzyłem jedno oko to na wyświetlaczu 4:36, dzisiaj 4:45..., wstaję z kurami to i spać chodzę z kurami..., cóż, omijają mnie wieczorne imprezy (pomijając to, że nie jestem zwierzęciem rozrywkowym:) ), ale za to poranek rekompensuje mi to pięknymi wschodami słońca:) Geppert ma piękne piosenki, idealnie dobrane do tonacji głosu i możliwości wokalnych tematycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dobranoc :) Dziś rzeczywiście z kurkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
A pobudka chyba z duchami bo przecież wszystko co normalne jeszcze śpi:) Miłego dnia i tygodnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Tobie również. Spokojnego i udanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×