Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbsg

Dobry wieczór...:)

Polecane posty

Gość gość
Facet na hejterskim forum ustawia ludzi :D Lecz się sznaciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa to jest chory człowiek z urojeniami... mogłabyś nie reagować na prowokacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naukę nigdy nie jest za późno..., więzienia pełne są resocjalizowanych ...dziesięciolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radka lubisz? Heej! :) To niesamowite, ja też! Dzisiaj słuchałam. Szukam jednej z festiwalu i nie mogę sobie przypomnieć. Znajdę to pokażę. Z nowszych jest. Stare to lubię Halinę czy Cała jesteś w skowronkach lub szlagier: Serwus Madonna skąd ja cię znam, Groszki i róże. :] Znasz? Ale lubię też na przykład: Zawołaj mnie po imieniu. Radek ma jedną z najwyższych skal głosu. Mocny, dar facet ma i już. A ja nie umiem śpiewać za grosz. Fałszuję jak z nut. A ty? ;] Acha jeszcze Soykę mam na deser. No i coś z Piwnicy pod Baranami. Co słychać oprócz tęsknoty? Masz ochotkę na małe kizi mizi czy co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso w sukience
Żałosne przegrywa leczyć sie czuby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kizi mizi ??? k***a babciu ty masz 55 lat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso w sukience
20.18 - nie podszywaj się pode mnie :) Każda inteligentna osoba odróżni mnie od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘Bó:) Znam, znam...:)ale już Ci pisałem, że Twój gust to nie mój target...,chociaż czasami się pokrywa...;) NIe mów, że pod prysznicem nie podśpiewujesz albo przy goleniu...;) Co słychać - patrz wyżej:) Znasz kogoś kto by nie chciał?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jbsg przypominasz mi kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły był? bo jak nie to nie ja...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amen pomodlmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz krytykować jbsg. ;] No i wiesz matkę oszukasz, ojca oszukasz ale życia nie oszukasz. Każdy tęskni. :) Śpiewam do lusterka i tańczę i się obserwuję i miny stroję. :) Nie pytałam wszystkich, siebie pytam i ja chciałabym mieć kogoś na stałe. Na serio a nie na niby. Bo mizianie i kizianie to ja nie pamiętam. :/ Chcesz mi powiedzieć o tęsknocie i o miłości? Co tam jadłeś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie oszukuję..., czasami nie wszystko powiem, ale czy to już jest kłamstwo?:) Jeśli jesteś w stanie zatańczyć i zapytać lustra to dlaczego nie chcesz sobie nikogo znaleźć? Nie, nie czuję się upoważniony do mówienia o tak wzniosłych uczuciach, są tacy, którzy lepiej potrafią ubrać to w słowa...:) Na przykład:https://www.youtube.com/watch?v=A_7Ct_hVZO0&index=23&list=RDcO8aN10B4c8 Nic dobrego nie jadłem...same śmieci...:( Jak Tobie minęła niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię o tobie, że manipulujesz czy łgasz. Tak mówimy - to takie powiedzenie jest, że wszystko można przechytrzyć. A życia, uczuć, tęsknot, pragnień nie da się. W moim przypadku nawet nie próbuję wmawiać sobie, że nic nie czuję. Kiedy czuję. A czuję wielobarwnie kiedy myślę o kimś na przykład. :) Znaleźć kogoś namacalnie, do domu?Żeby śniadania jeść razem i żeby śmieci wyrzucał? I seks i te de. Chcę! Powiedz mi jak. Mam iść w teren i lukować za? No właśnie za kim? Na raz? Czy na dwa? Nie szukam jbsg, bo tutaj to porażka jest. A może ja zdziczałam. Może tak. A poza tym nie powiem ci już nic o mnie. Za chwilę posłucham piosenki. :) jbsg korzystasz z kompa? Bo twoje linki długie som. ;] Nie kopiuj z paska tylko z dołu, pod oknem. Jest strzałka taka i naciskasz tam i jest kopiuj. Niedziela moja spełzła na niczym. Spałam. Leżałam. Gapiłam się w ścianę. Nie jedz śmieci bo umrzesz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz nic więcej mówić,poznałem Cię lepiej niż chciałabyś żebym wiedział... Linki są długie gdy kopiuję ze składanek..., poprawię się i będę wklejał tylko indywidualne:) Gdy jestem wściekły jest mi wszystko jedno co jem... https://www.youtube.com/watch?v=wrrabeo98UQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie jem jak jestem wściekła a raczej w byle stanie. A co robisz jeszcze jak wściekły jesteś? I dlaczego jesteś w takim stanowisku? Bo ja na przykład chodzę aż mnie nogi zabolą. Szybko chodzę. Jakby biegiem chodzę przed siebie. Szkoda, że nie mieszkasz w mojej okolicy, zawsze bym ci dała jeść. Bajor jest za/jeb/isty. Nic o mnie nie wiesz. Ja to wiem! Cichoo bądź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki mi nie przeszkadzają, myślałam że masz problem i już. Jak nie masz to jest w porządku. Ważne, że to co zechciałeś przekazać otworzyło się. If you know what I mean. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korteza nie znałam. Gdzieś tutaj widziałam całkiem niedawno. Inny kawałek widziałam i spodobał mi się. No i i poszłam dalej za nim. I słuchałam Drzew i innych też. Masz ciarki jak go słuchasz? A jak masz to gdzie? Ja na rękasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem gdy muszę tam iść jestem wściekły i od tylu lat nie mogę się z tym pogodzić... i mam świadomość, że nic tego nie zmieni i tym bardziej jestem wściekły...i nic na to nie mogę poradzić,musi samo przejść, zakładam słuchawki na uszy i wyłączam się z tego świata... Kobiety nie są aż tak skomplikowane jak się niektórym facetom wydaje...;) I.Y.K.W.I.M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ci odpowiedzieć bo chciałabym na własnym przykładzie coś ode mnie. A, że to osobiste jest to wiesz, że to skomplikowane, tutaj uzewnętrzniać pewne partie z życiorysu. Wiem jedno, wszystko się załagodzi. Może nigdy nie minie ale będzie łagodniej. Skubasa też nie znam, przeczytam o nim i się dowiem. O, poszedłeś. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso w sukience
Też dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bó w chuja robi widmoka u mary mon:D:D:Dbeke kreci z frajera:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dopuszczasz widmo taką myśl ? mary z wąsem i brodą i czym jeszcze ? gość wczoraj ty widmok zarywasz nocki i dnie nawet na wakacjach, to dopiero żałosne jest smiech.gif miałeś książki czytać, a nie przegrywać życie na forum smiech.gif ile jeszcze ? już jesteś w związku przez kabel, twój stan pogarsza się smiech.gif gość wczoraj dobrze, że wreszcie zrozumiałeś jak ułomne i bezskuteczne są twoje metody usmiech.gif piękny umysł znowu zawiódł smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny temat już niestety też stał sie jak każdy :-( Kuszo, nie wiem czy Elizę, ale Marek i Wacek kowerowali sporo. Bsg dziecinną Zuzię przypomniał mi po latach czterdziestolatek, samotnik przemierzający na dakarce Azję :-D ale masz rację, coś że wspomnień się odezwało. Z innej beczki, podczytując, nie wiem gdzie szukać tej miłości na zawsze, ale bardzo Wam życzę, żebyście się nie zniechęcili nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Dobry wieczór:) Nie, nie będę cicho! Wiem i już!:D Skąd? Nasze życiorysy trochę się pokrywają... Niektóre rzeczy, osoby, wydarzenia blekną, tracą na wyrazistości i znaczeniu.., wprost przeciwnie niektóre osoby zyskują i odciskują się bolesnym piętnem na wspomnieniach... i nie, czas tego nie stępi i nie spowoduje, że będę myślał inaczej... x Nie zwracaj na to uwagi Miły Gościu:) Seks turystyka? Podoba misie...:), ale z czterdziestoletnim staruchem?!:D mógły mieć chociaż jakiegoś porządnego Beneteau, a nie jakąś dżonkę...:) może chociaż to był polak?:) Nikt nie wie gdzie szukać..., słyszałem, że miłość i sr***czka przychodzą znienacka..., może trzeba poczekać...:) Ujawnisz się?:) x Teraz to już troszkę zgłupiałem..., targety tergetami, a Ty mi tu wyjeżdżasz z takim repertuarem, który prawie we mnie trafia...:) czy to ma może coś wspólnego z owijaniem dookoła palca?;) https://www.youtube.com/watch?v=Xig6Xngzpgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×