Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ch ll

Polecane posty

Gość gość
Czy nie, że Lady in Red nie pamiętasz? :-) Wybieram się jutro do kina na Juliusza, oglądał ktoś z Was? Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha, ty sie lepiej kocukiem zajmij! My spedzamy czas na aktywnosciach seksualnych oooo ale co ty mazes o tym wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niedzielne popołudnie idealna muzyka https://youtu.be/yLelhd6F2w8 A gdyby ktoś z Was miał zamiar obejrzec Juliusza, ja nie polecam. Obsada świetna i na rym koniec. Mam nadzieję, że Kamerdyner na którego czekam z niecierpliwością nie rozczaruje mnie. Cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 18.42 zajmij się swoją aktywnością seksualną a nie innych ludzi, czy masz jakiś problem w tej sferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiwko
Hi. Taki serial Pułapka. Ogląda kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja powoli zaczyna się rozkręcić, zobaczymy co dalej, czy nas wciągnie czy też mie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny tytuł piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi Wszystkim :-) W odpowiedzi na Twoje pytanie Holiwko:-) informuje że nie oglądam Pułapki, generalnie i mnie skupisko z serialami. Miłego dnia Czytającym i Piszącym Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi cicho to ja
Uprzejmnie dziękujemy za wyczerpujące odpowiedzi dot. Pułapki. Gdyby państwo mieli jeszcze jakieś pytania i sugestie w powyżej sprawie prosimy o kontakt. Jednocześnie informujemy, że z wyżej wymienionym serialem nic nas nie łączy, i od wszelkich prób lobby oraz lokowania produktu stanowczo się odcinamy. Podpisano Mgr Holiwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Magistrze, proszę o info dla kogo,, wywiad,, nt Pułapki :-) To ja Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Olgi to powiedział Cha. Olga nie rozumie jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća zgadij Pan
Wielce szanowny Magistrze Holiwko / omc.profesorze nadzwyczajny /bardzo uprzejmie informuje,że aktorka Kulesza nawet w reklamie płynu do mycia okleiny winylowej i parapetów drewnianych jest w stanie niezmiennie mnie zainteresować, a nawet zachwycić. Łączę pozdrowienia i wyrazy nieograniczonego szacuku.Kłaniam się nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća zgadnij Pan
Skucha!On jestem.Hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaa do Olgi, a ja wyrywna, nie pytana odpowiadam, się wtrancam;-) Kapke sklamalam o tych serialach, no może dwie kapki, a może ze trzy... Lubiłam Profil (oryginalny tyt chyba Profilage), dr House i serie filmów na motywach powieści A Christie czyli Miss Marple i Poirot. Jakie są Wasze ulubione seriale? Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seriale? Ile Ty masz lat? Jestes juz na emeryturze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća zgadnij Pan
/15:09/ niezmiennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policjantka z majami
Cha mówisz kapek parę skłamałaś? No to ładnie. Nu nu niedobra... ;) Nie oglądam za dużo. Ale na kompie czasem Policjanci i Policjantki na zalukaj i jeszcze parę amerykańskich ;) Uwikłanej nie znam, oprócz siebie ;) Polecisz jakiś fajny film? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do polecania filmów.,, Specjalizuje,, się w kinie studyjnym raczej niepupularnym. Napisałaś o sobie Uwiklana :-) może zobacz Kanadyjskie Sukienki - polski z A Seniuk, E Kasprzyk, Z Czerwińska (wiem, wiem same emetyki :-). Warty poświęcenia czasu jest rowniez Test - brytyjski, trzyma w napięciu od pierwszego do ostatniego kadru. Przewrotny i prawdziwy, myślę że dla koropo.....pozycja obowiazkowa Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmazane usta
Cha Kanadyjskie sukienki :) 👄 -To za Kanadę Cha :) Test widziałam, dobry jest. Dzięki i pozdrawiam, Proponuj filmy proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiwko
Szanowne grono kinomańskie. Mgr z Bożej łaski zawiadamia, że kino studyjne potrafi namieszać w głowie kinomana. Na podstawie jednoosobowej uchwały stwierdza się, że tzw kino studyjnie zarówno zachwyca jak i narusza delikatny system nerwowy obserwatora. W związku z tym, w wyżej wymienionej sprawie należy przyjąć stosowną dawkę kina popularnego. W związku ze zmianą trybu oglądania stwierdza się także niekorzystny wpływ tzw. kina komercyjnego na centralny ośrodek nerwowy. Zgodnie z powyższym i stwierdzeniem niekompetencji, jednoosobową decyzją, ogłasza się degradację wszelkich tytułów wymienionych przez niniejszego pana Holiwko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi, Ha, Hello 1.Zdradzającym i zdradzanym polecam Wtorek po Świętach (rumuński) - świetny, fantastyczny cholernie prosty i prawdziwy 2. ROZSTANIE (irański) fantastyczny, świetny dla ciekawych i otwartych. Film pozbawiony patosu, nie wymuszony, warty każdej minuty przed ekranem. 3. Obca (niemiecki) ten film powiniem być wyświetlany w tych miejscach, które podobno resocjaluzja. Kolejność dowolna. Cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worek po świętach zobaczysz na cda :-) wydaje mi się że wszystkie wymienione fimy można tam znaleźć. Dzień dobry. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiwko
Kler już puszczają? Ciekawi bo Smarzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Kto porwał autorkę tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W gazecie tego nie ma
Obca osoba rozstaje się zdradzona. Może być ciekawie. Cha ładnie zaprezentowałaś. :) Jakie macie nałogi, uzależnienia? Jaaaa??? Jaaa lubię palić papierosy. Frajda w moim wieku. Nie narzucam się z paleniem, nie palę cudzych, mam przenośnią popiołkę, zawsze mam ją ze sobą. Jestem stara ale jara, wypalam się ;) https://youtu.be/rLHvyud1zYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,czy uda Ci się zobaczyć "Kler",bo ta najbrzydsza posłanka od Rydzyka już coś kombinuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×