Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ch ll

Polecane posty

Gość gość
Hej, może do Czech trzeba będzie pojechać zobaczyć Kler. Dla mnie to nie problem więc obejrzę ten film wcześniej lub pozniej, w kraju nadwislanskim albo poza jego granicami:-) X Ech nałogi, a kto ich nie ma. Pisałam już tu, że ze mnie dama pełna gębą a mianowicie:pale, przekonam i pije kawę tylko w filiżance :-) (def damy zaslyszana od Beata Tyszkiewicz) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz klops, po raz n-ty. Pisanie w czasie niedozwolonym i błąd na błędzie. :-( Beata Tyszkiewicz zdefiniowala dame jako Panią która przeklina, pali a kawę pije tylko w filizance. O takimi oto nalogami chciałam się pochwalić. Tyle w kwestii wyjaśnień i sprostowan a teraz Kortez!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) https://youtu.be/3BnfiJnHXvk Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijaż na głowie
Nałogi to przyjemność Cha, nie wypada być smutnym. Patrzę na Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bardzo lubię moje nałogi ;-)Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Ktoś skusil się na któryś proponowany przeze mnie film i zechciał podzielić się swoimi wrażeniami lub ocena, chętnie poczytam. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmy w głowie
Cha podzielę się kawą ale szlugami nigdy się nie podzielę ;) Obejrzę wszystko co do obejrzenia a nie obejrzane, zdam relację ;) Życie jest jak miarka, raz pijesz wino, a raz Tymbarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzasow nie pale:-) kawa.... boski napój smakuje i wespol w zespół i pojedynkę :-)Moja miara na teraz to wino :-) Cha Ps. Na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usta w papierosach
Kawa Ty i szlug, rozumiem :) Cha ja się nie dzielę papierosami, ale mogę kupić całą paczkę dla chętnego. Czy rozumiesz? Tak samo z kanapką, mogę zrobić stos kanapek a gryza nie daję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co odpowiesz na pytanie
Jakie wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie nie podzielisz? nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino - prosecco:-) Na zdrowie :-) W kwestii fajek, nie pale cudzych, ponieważ mam swój typ(a kiedyś to i smak), a o tzw sztachach nie ma mowy, podobnie z gryzami, nie daje i nie biorę :-) A najbliższa kawa, jutro bladym świtem. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lśniące oko
Podobnie :) A jak nie masz fajek Cha, a bardzo Ci się chce palić? I do sklepu daleko, co robisz? Dzięki za lampkę. ;) Kawa rano jak najbardziej, przyniosę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dopuszczam do tak dramatycznych momenow, a jesli nadejdzie taki kryzys. wsiadam w dogodny srodek lokomocji (rower, auto bo przecież sklep daleko) i problemu nie ma. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;27 świetny film i taniec genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinowa mgła
Piękne...i taniec i skrzypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Powiało moim mistrzem Tarantino. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q Tarantula
Pozdrawiam i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś oglądał Kamerdynera? Mnie się udało dziś. Nie czytałam żadnej recenzji festiwalowej i... zawiodłam się bardzo. Pomysły i reżyseria - fantastyczne, scenariusz - fantastyczny, zdjęcia - cudowne, montaż, kostiumy, muzyka rewelacja, zabrakło mi tylko jednego. Gdyby ktoś miał ochotę podzieluc się swoimi wrażeniami, byłoby fajnie. https://youtu.be/wrrabeo98UQ Szkoda, że Korteza w tym utworze słychać tylko raz i to dopiero na pierwszym schodku prowadzacym do wyjacia z sali kinowej :-( Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy ekran
Co myślisz? O tym utworze? No co? Odpowiesz? Cha jeszcze nie obejrzałam filmów przez Ciebie proponowanych. Sobota może :) https://youtu.be/N2jJ_fP1FWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kortez..... Uwielbiam jego proste teksty, idealnie dobrane słowa ułożone w idealnej kolejności. Każdy jego utwór jest nieprzesadzony, świeży a przy tym niejedoznaczny. Co sobie myślisz? To właśnie ja. Co o mnie pomyślisz tak jest, tak może być albo tak właśnie było. Utalentowany człowiek, zazdraszczam. Umie pisać słowa, nuty i do tego znosnie śpiewa. Ostatnie to oczywiscie żart. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej. Chi. Tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sie teraz tu wpiertala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Ale psa czy utwór? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×