Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chce odstawic dziecko od piersi ale synek nie chce pic mm

Polecane posty

Gość gość

Synek skonczyl roczek, chce odstawic go od piersi. Probuje podawac mu mm, ale nie chce pic. Nie dzialaja rozne butelki, rozne mleka Synek lubi jogurty, serek bialy. Czy moge odstawic dziecko od piersi i podawac tego typu produkty mleczne? Ile musialabym ppodac tego dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirra
a jakie mleka testowałas? u mnie strzałem w dziesiątkę okazały się mleka następne z Holle. one są ekologiczne i mają przez to jakby delikatniejszy smak, może przypasują Twojemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też córka nie chciała żadnego mleka mm. Żadnego. Butelka pluła na kilometr, czy to mm, czy herbatka z butelki. Karmilam ja 18 miesięcy, a potem kubek niekapek na herbatki, a mleka mm dalej nie piła żadnego. Jogurty, twarożek, to musiało jej wystarczyć. I wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku po 1 roku nie trzeba podawać już mleka. Więc możecie całkowicie odstawić. Po co zastępować mleko z piersi innym mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty pochodzenia krowiego nie da dla ludzi. Podawaj mleko roślinne. Krowie mleko jest dla cieląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko madrzejsze od matki mm to syf, najlepsze jest karmienie piersią dla dziecka, karm jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być konsekwentna. Nie dawaj dziecku piersi tylko mm. W końcu jeśli będzie chciał się napić mleka to weźmie butelkę. Jeśli nie to podawaj mu herbatki lub coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu jeśli będzie chciał się napić mleka to weźmie butelkę. Xxx Wątpię. Moja po odstawieniu od piersi nie wzięła butelki. Żadne "w końcu weźmie" nie nastąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj dziecku piersi tylko mm. x Moja na kozim mm, ale takiej głupoty bym nie napisała. Dziecko wie, czego mu potrzeba Jeśli kategorycznie odmawia, to nie chce. To człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też na początku nie chciał. Nawet nie chciał otworzyć buzi do butelki. Ale w końcu nam się udało. Kosztowało nas to dużo łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale litości PO CO tak dziecko męczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przyszedł czas gdy karmienie piersią zaczęło męczyć i jego i mnie. Przyszedł czas gdy minimum pół godziny trwało zanim zaczął ssać pierś. Był już na tyle duży żebym mogła go odstawić od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.45 Dziwne rzeczy piszesz. Po co pół godziny namawiać dziecko na pierś?? Przecież piersią karmi się na żądanie. Jak nie chce ssać i jeść, to nie. A pół godziny zmuszać dziecko do jedzenia? Dziecko na piersi. Po co. Szok dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle mnie zrozumiałas. Pół godziny trwało zanim on zaczął jeść gdy był głodny i domagał się jedzenia. Brał do buzi, puszczal, przekrecal się na boki, gryzl, bawił się moimi włosami. Gdy go odkładalam był płacz bo on przecież chciał mleko i był zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Probowalam bebilon, nan, hipp. Ile takiego mleka powinno wypic roczne dziecko przy rozszerzonej diecie? Piers jest poki co na zadanie. Ile musialby zjesc serkow nabialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem po co karmic roczne dziecko mm. W tym wieku nawet smoczka się nie poleca (w sensie oducza) a ty wciskasz dziecku butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musialam odstawic 1.5rocznego synka praktycznie z dnia na dzien kilka dni temu. Kupilam mu hipp combiotik 3. Mleko jak dla mnie smaczne, ale on pije z max 100 ml. Z butelki nie lubi, dostaje z kubka niekapka lub szklanki i slomki. A nabialu nie lubi i nie je wogole, ale sie moze przekona. Kaszek na mleku tez srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53- jakie mleka roslinne masz na mysli? Sojowe to syf, migdalowe to bardziej napoj - poczytaj sklad, jest ryzowe ale ktore dziecko sie tego napije? Wogole te mleka to moim zdaniem bardziej do nalesnikow sie nadaja niz do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.21. Podpowiedz co podawac do jedzenia i w jakiej ilosci aby zastapic mm nabialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.42 zapytaj pediatre, przejrzyj strony www, masz tyle możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci też nie chciały mam. Od razu przeszły na mleko krowie a w sumie kakao i nic im nie jest, zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Produkty pochodzenia krowiego nie da dla ludzi. Podawaj mleko roślinne. Krowie mleko jest dla cieląt. x Taa, jeszcze jej sojowe doradź. xx Autorko jak najbardziej możesz. Trudno określić ile tego dawać dziecku, bo tak naprawdę takie dziecko już wszystko jada, więc i kp nie byłoby dużo. 200ml kp to chyba wszystko, co dziecko ci wypija. Przecież nie karmisz kp co 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno autorko. Nie podawaj butelki, spróbuj dać mm w kubku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko, chociaż u mnie minęło od tego czasu dobre kilka lat, bo mój syn ma teraz 9 lat, to jednak swoje przeszlismy z odstawianiem piersi. A w zasadzie, stopniowe odstawianie piersi było OK, calkowite też, ale był DRAMAT z butelką. syn pil z butelki herbaty, wodę zeby poznać butelkę i smoczki, odkąd mial 4 miesiące. jak skończył 6, dostal pierwsze kaszki- ryżowe, takie niesłodzone, najpierw na wodize potem na mm. spoko, zjadł, choc ta z mm to musiała mieć dodatek rozgniecionego na packę banana, żeby zjadł. mleka ani mojego ani modyfikowanego nie chcial tknąć do roczku, za nic. więc jak juz calkiem odstawiłam pierś - karmiłam moim zdaniem długo, bo 10 miesięcy w sumie - to dostawal te kaszki, poza tym jogurty krowie i kozie. polubil mm z kubka, zwykłego, jak mial półtora roku, bo wtedy przeżywal zachwyt "dorosłym" kubkiem. i pił co leci. ale jak skonczyl 2 lata to zakonczylismy mm, bo i po co. Może u Was kaszki na mm zadziałają ...? powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam robienie mleka kokosowego w domu, z wiórek kokosowych bez siarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi pić mm. Mój synek w wieku 8mies odrzucił mm całkowicie, pediatra powiedziała, żeby tylko 2 mleczne posiłki dostawał. Wtedy ładnie jadł kaszki łyżeczką. Teraz w wieku 16 mies zero kaszek, mleka. Tylko jogurty, serki i żółty ser. To dla mnie dziwne, bo jego 5letni starszy brat dosłownie chodzi z kartonem mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stara szkoła" to łaskotanie dziecka palcem po podniebieniu a dokładnie w miejscu gdzie są dwie jedynki-zęby. To miejsce jest bardzo czułe i dziecko później kojarzy przyjemne uczucie gdy ssie pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×