Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bolącyZąbek

Bolą mnie zęby

Polecane posty

Gość bolącyZąbek

Jak zredukować ból? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lek przeciwbólowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolącyZąbek
Nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu bolą? Co brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ciazy, bo " jak kobiete boli zab, to znaczy ze jest w ciazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie bolały zęby to sie okazało że miały próchnicę idź z tym do stomatologa i poproś o skierowanie na pantomogram. https://cutt.ly/KwCbR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powody bólów zębów są różne ale racja dobre zdjęcie się przyda. Ja ostatnio robiłam panoramiczne zdjęcie w http://www.panoramica.pl zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Panasewicz
Jak bolą zeby, to nic innego nie pozostaje jak po prostu udac się do gabinetu stomatologicznego. A od siebie na pewno polecam Ci gabinet Centrum Demed na Woli. Świetne podejście do pacjenta oraz profesjonalny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka90

Skąd jesteś? Z naglym bólem zęba zgłosiłam się kilka miesięcy temu do Stomatologia Borowski. Udało mi się dosć szybko złapać wolny termin. No i ząb wyleczony 🙂 Od tego czasu chodzę właśnie tam na kontrole co kilka miesięcy czy ogólnie z jakimis problemami z uzębieniem. O dobrego dentystę nie jest łatwo w dzisiejszych czasach, więc tym bardziej cieszę się, ze trafiłam na tą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba iść do dentysty. Centrum Demed w Warszawie jest dobre - mają wielu specjalistów, dokładnych i sympatycznych. Nie trzeba sie bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do dobrego stomatologa. Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort. Polecam takie pakiety, bo to świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam do Stomatologii dr Cichonia, bardzo dobrze i dokładnie leczą i przede wszystkim dokładnie. Także jak dla mnie bardzo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boki Cię ząb to nie ma co zwlekać. Należy udać się do dentysty. Ja mogę polecićCi stomatologów z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście, ja polecam w Krakowie Stomatologię Cichonia - bardzo dobrze i dokładnie leczą. i szczerze nie zamieniłabym lekarza na nikogo inego - jest doksonały!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bolą zęby to koniecznie trzeba wybrać się do stomatologa który oceni przyczynę bólu... Miałam kiedyś taki problem i okazało się że wychodzi mi ząb mądrości, a ból promieniował . Dziąsło było bardzo nabrzmiałe i bolesne . Dentysta polecił mi żel Gengigel ząbkowanie. Nazwa kojarzy się z produktem dziecięcym ale wypróbowałam i poczułam natychmiastową ulgę. W składzie jest kwas hialuronowy i stosowałam go 6 razy dziennie . Jakby ktoś też miał taki problem to polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj paracetamol, potem ibuprofen, może ketonal. Jak nie działa to dentysta... Może masz zepsutego zęba, może kanałowe, a może zapalenie dziąsła... U mnie niestety to ostatnie zdarzało się często, co chwila nowe leki, w końcu poszłam do nowego dentysty polecił mi stosowanie irygatora, trochę kasy wydałam, ale mam model, który zabieram wszędzie bo jest przenośny haxe. Działa super, od tamtego momentu zapalenie dziąsła pojawiło się raz. Okazało się, że wystarczy prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe i masować dziąsła. Ale jeżeli masz już coś innego to niestety tylko dentysta będzie w stanie pomóc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja bym dorażnie wzieła jakieś leki ale mimo wszystko zdecydowała się na wizytę u lekarza. ja trafiłam do Stomatologii dr Cichonia i teraz ani sie nie boję ani nie waham zeby od razu dzwonic. takze myślę ze dobrze trafiłam bo nic a nic się nie boję już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Centrum Stomatologiczne Demed, bardzo dobra, sprawdzona placówka, warto się zapoznać z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no idz idz leki sa bez sensu w tym przypadku. czesto wlasnie slyszalam ze laseczki w ciazy maja problemy z zebami. poczytaj sobie jeszcze o tym na naturalna plodnosc, tam temat jest bardziej szczegolowo omowiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, u mnie też sporo zmian w uzębieniu szykuje, czyli po prostu spróbuję sobie w końcu pouzupełniać to, czego nie mam. I myślę, że implanty to dla mnie bardzo dobry sposób. W klinice  Medykus mam namiar na kogoś, kto może się tym zająć, ale w zasadzie nie wiem, jak się spisują. Ktokolwiek z Was korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do Pro EndoDentica na Rąbieńskiej w Łodzi. Jak boli Cię ząb to znaczy że na 90% jest do trucia. A tam Endodonci zajmą się tobą pod mikroskopem. Na prawdę warto zanim będzie za późno. Mnie pomogli. Sprawdź na  https://proed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×