Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Pół na pół. Jeżeli chodzi o wakacje w Tajlandii to na miejscu żony też by mi było zwyczajnie przykro, że nie chcesz mnie zabrać ze sobą. Ale takie kontrolowanie i dopytywanie nie jest normalne i można człowieka zamęczyć. Też bym się czuła osaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka po 30stce

Też, nie chce mi się czytać całości, ale widzę, że bardzo uwzięliście się na autora. Facet odpisuje wam normalnie, próbuje podjąć dialog, a wy jesteście dziwnie nakręcone na to, żeby wszystko co powie obrócić w negatyw. Może ta Tajlandia być kontrowersyjna, ale żona też jakaś taka uparta, on pisze, że jej wolno wychodzić, ona ciągłe awantury. Moja matka taka była, dziwie się jak ojciec z nią tyle wytrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to przed slubem nie wiedzial ze taka jest? po Tajlandii mial byc Meksyk, też bez żony.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwi nie chodzą po polu

i niedobrze się dzieje niedobrze to znak że wasze małżeństwo przeżywa jakiś kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

krótko jesteście po ślubie i juz takie problemy a chyba dzieci jeszcze nie macie. co będzie dalej jak juz takie zmęczenie sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co jest bzdurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

'' ja jestem starszy od Ciebie i nauczylem sie ze do ludzie trzeba sie usmeichac i im przytakiwac, ucz sie odemnie a moze ktos Cie zechce bo z takim charakterkiem to chyba tylko jakis wulgarny facet.''

no to juz wiemy jak udalo ci się upolowac żonę. opracowales do perfekcji technike udawania i skrywania tego co naprawde myslisz. szkoda ze ona nie moze przeczytac tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google

gość autor gada bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tajlandia Tajlandia a jak tam starania o dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna jest tapl

No dobra ale o 1 wyjazd do Tajlandii masz takie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakaś hejka

 fajki alkohol Tajlandia co to za mąż dajesz zły przykład ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tajlandia to najmniejszy problem. czytacie temat. maja sie starac o dzieci a autor nie chce dzieci i ukrywa to przed nia. nie rozamawia z nia o zadnych powaznych sprawach. jedyne co ich laczy to seks spacerki przyjemne spedzanie czasu.  jak para nastolatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci są najważniej gość

JakubieJakubie dlaczego byłeś niedobry dla żony i jej nie szanował a teraz chciałbyś wszystko odkręcić chciałbyś żeby było jak dawniej ale twoja pingwinica się obróciła napięcie i widzi jakim jesteś człowiekiem dzieci są najważniejsze w małżeństwie Jakubie nawróć się na prawidłową ścieżkę Jakubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

to w końcu oni są małżeństwem czy to związek na kocią łapę skoro łączą ich tylko spacerki i sex Czy to jest jakiś romans żonatego z wolną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

są malzenstwem (nie brali kościelnego ) ale autor ma bardzo.romantyczna wizję zwiazku, chociaż dla mnie bardziej pasuje tu slowo dziecinna. Z zona chce jedynie przyjemnie spędzić czas, nie rozmawiać na trudne tematy bo jak twierdzi żona jest do czego innego. Sam o tym pisze i to wielokrotnie. Tak trudno przejrzeć pobieżnie temat zanim napisze się komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile

Szkoda że autor porzucił temat za hitowa liście chłopaka na śmierć nie chce się odzywać szkoda miałem fajną polewkę z jego postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeszcze sie odezwie spokojnie bez obaw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filowa

Podbijam bo dobry watek, mysle ze coraz czestszy problem naszych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo

autorze odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×