Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość debil

jesli to prawda to sie przyznaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie to podszyw ale dobry 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heehehhe

heeheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Witam, tu autor

Wpis powyzej to glupi bardzo GLUPI zart. jedyne co jest prada z calosci to to ze ta kolezanka faktycznie ostatnio do mnie podbijala i chciala mnie pocalowac, ale stlumilem jej zapedy w zarodku, wiec do niczego nie moglo by dojsc, bo jestem zbyt uczciwy i wierny, ten zartownis chyba nie myslal ze ludzie uwierza w ten wpis, kazdy kto mnie czyta wyrobil sobie juz o mnie zdania ze jestem wspanialym wartosciowym oddanym i uczynnym czlowiekiem i nie uwierzy w takie banialuki, nawet przez glowe nie przeszlo by mi zdradzenie zony, a nowa relacje zaczalbym dopiero po rozwodzie.

Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niewątpliwie, każdy wyrobił sobie o Tobie zdanie ale swoje własne 😉 niekoniecznie takie jak sądzisz. Zachowanie koleżanki należało stłumić już dawno temu to nawet nie próbowałaby podbijać i cię całować. Nie jesteś taki fair wobec żony za jakiego chcesz uchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Tak faktycznie, za wyjatkiem dwoch hejterek zajadliwie mnie atkaujacych

Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myslalam że po ostatnich kompromitacjach nie będziesz aż takim idiota by tu jeszcze pisać ale myliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Jakich kompromitacjach? Zmaganiu sie z wywodami 20 letniej niedoswiadczonej zyciowo dziewczynki? Smiech...

Pozatym rozumiem teraz Twoje zachowanie i czemu wybralas bycie hejterem, obejrzalem wlasnie ten film (nie moge wkleic linku z yt wiec podaje nazwe)

DEALING WITH HATERS | THE HIDDEN PSYCHOLOGY BEHIND HATERS - FarFromAverage

I rozumie, tak naprawde chciala bys byc na moim miejscu, chciala bys posiadac moje cechy byc tak madra i szlachetna jak ja, ale nie mozesz wiec hejtujesz.

Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

RozumieM , poza tym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaja

A moze ona tez chce zobaczyc tajlandie? Poza tym pewnie chciales jechac na prostytutki.

Czy ona jezdzi sama? Mialbys cos przeciwko gdyby pojechala do egiptu czy turcji? To kierunki seksturystyki dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jezu gościu, jaki ty jesteś zjebany masz umysł pięciolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przestań już z tymi filmami typie życie to nie filmy . zacznij życ naprawde i przestan tak przezywac to co ktos pisze przyjmij na klate bo zachowujesz się jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

i co z tym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwie ze twoja żona jest zła bo sama bym była gdybym miala zostać sama w domu a ty siedzisz sobie w Tajlandii zamiast razem fajnie spędzić ten czas. W małżeństwie nie chodzi o to zeby wszystko robic sam... Trzeba czasami ustąpić w pewnych sprawach albo znaleźć jakiś kompromis. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mała, nie jesteś na czasie 😉  już dawno nie Tajlandia jest największym problemem autora. Sama nie wiem po co on dalej ciągnie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

co ty jesteś tą hej terkol która trapi autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

''Jakich kompromitacjach? Zmaganiu sie z wywodami 20 letniej niedoswiadczonej zyciowo dziewczynki? Smiech...''

widzę, że jak na ''dojrzałego'' mężczyznę przystało, nadal przeżywasz moje wpisy. Odczep się od mojego wieku, frustracie. Nigdy nie chciałabym być Tobą i tak traktować najbliższych mi osób w sposób jaki Ty to robisz. Gorsze niż bycie Tobą, może być tylko bycie z Tobą. Współczuję żonie. Miej jaja i z nią rozmawiaj a nie wypłakujesz na babskim forum. 

ps, jak urodzi ci się dziecko też będziesz potrzebował oglądania filmów aby zrozumieć co się właśnie stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie czytałem całego tematu ale poziom dyskusji osób wypowiadających się jest bardzo bardzo niski posty autora starają się trzymać poziom a osoby które go krytykują Robią to w prymitywny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie czytalem tematu ale się wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też nie czytałam całości,, przeglądam tylko jak jest w swiezych temach. dla mnie autor moze poziom jakiś trzyma ale jest dziwny  trudno jest być partnerem kogos kto woli samotnosc od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

wyjazd do Tajlandii na 2 tygodnie skoro tam już był to nie Zaden rozpad małżeństwa według mnie jego żona ma zaborczy charakter a prawdopodobnie kobiety które tak po nim to cisną są równie zaborcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale chyba jezdzil tam przed slubem?  Jesli po 1,5 roku od slubu musi odpoczywac od zony, ktora jak twierdzi jest jego jedyna miloscia to nie wroze temu zwiazkowi dlugiej przyszlosci.  inna sprawa ta kolezanka z pracy. zwierzenia, wspolne imprezki z nia, dziwne sytuacje i ukrywanie tego przed zona, dziwne to wszystko. Niby taki zakochany wierny a jednak nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

imprezy z kumplami w Tajlandii to ma być samotność ???? ciekawe czy żona mogłaby lecieć gdzieś sama na tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

dobra przeczytałem pierwsze posty Przecież widzę że żona sama wychodzi na imprezy a ja mu zabrania czy to fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moze gdyby na tych imprezkach nie bylo kolezanki ktora na niego leci to reagowalaby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak idzie na noc i nie odbiera  tel, nawet nie napisze sms ze nie wroci to trudno sie dziwic tej zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

A moze ona tez chce zobaczyc tajlandie? Poza tym pewnie chciales jechac na prostytutki.

Czy ona jezdzi sama? Mialbys cos przeciwko gdyby pojechala do egiptu czy turcji? To kierunki seksturystyki dla kobiet

x

nigdy nie korzystalem z uslug prostytutek, wczesneij tam pracowalem i chicalem odwiedzic znajomych

x

jezu gościu, jaki ty jesteś zjebany masz umysł pięciolatka.

- wulgarnosc, brak oglady, obrzydliwa jestes, chciala bys miec taki umysl jak pieciolatek ktorym ja bylem, wtedy bys czegos takiego nie napislaa.

x

przestań już z tymi filmami typie życie to nie filmy . zacznij życ naprawde i przestan tak przezywac to co ktos pisze przyjmij na klate bo zachowujesz się jak debil

- te filmy to naukowe wyjasnienie tego dlaeczgo robisz to co robisz.

x

Wcale się nie dziwie ze twoja żona jest zła bo sama bym była gdybym miala zostać sama w domu a ty siedzisz sobie w Tajlandii zamiast razem fajnie spędzić ten czas. W małżeństwie nie chodzi o to zeby wszystko robic sam... Trzeba czasami ustąpić w pewnych sprawach albo znaleźć jakiś kompromis. Pozdrawiam 

x

zgadzam sie, ale wtedy chcialem tylko zobaczyc znajomych, a ona nie mogla pojechac,

x

'Jakich kompromitacjach? Zmaganiu sie z wywodami 20 letniej niedoswiadczonej zyciowo dziewczynki? Smiech...''

widzę, że jak na ''dojrzałego'' mężczyznę przystało, nadal przeżywasz moje wpisy. Odczep się od mojego wieku, frustracie. Nigdy nie chciałabym być Tobą i tak traktować najbliższych mi osób w sposób jaki Ty to robisz. Gorsze niż bycie Tobą, może być tylko bycie z Tobą. Współczuję żonie. Miej jaja i z nią rozmawiaj a nie wypłakujesz na babskim forum. 

ps, jak urodzi ci się dziecko też będziesz potrzebował oglądania filmów aby zrozumieć co się właśnie stało? 

x

Po prostu poddaje fachowej analizie twoje zachowanie,typowa argumentacja dla hejtera, jesli jest cos czego nie wiem to obejrze fachowy naukowy film, nie ma nic zlego w niewiedzy, jesli ja sie uzupelnia naukowymi tresciami, naucz sie tego mloda damo, nie mam nic do Twojego wieku, ale nie masz w sobie za grosz pokory,  lubisz obrazac innych, czerpiesz radosc z tego ze komus zadajesz przykrosc? ja jestem starszy od Ciebie i nauczylem sie ze do ludzie trzeba sie usmeichac i im przytakiwac, ucz sie odemnie a moze ktos Cie zechce bo z takim charakterkiem to chyba tylko jakis wulgarny facet.

 

x

nie czytałem całego tematu ale poziom dyskusji osób wypowiadających się jest bardzo bardzo niski posty autora starają się trzymać poziom a osoby które go krytykują Robią to w prymitywny sposób

x

dokladnie ! temat jest bardzo ciezki, ze wzgledu na niski poziom rozmowcow, jak sama widzisz jedynie moje posty trzymaja tu klase i poziom,

x

ja też nie czytałam całości,, przeglądam tylko jak jest w swiezych temach. dla mnie autor moze poziom jakiś trzyma ale jest dziwny  trudno jest być partnerem kogos kto woli samotnosc od ciebie.

x

to prawda, jestem troche dziwny, ale otwarty na konstruktywna krytyke, ludzie ktorzy mnie tu wyzywaja przeczytali dwa posty i dokladaja sobie rozne historie, jak ta 20 latka, ktora uzywa bardzo niewybrednego jezyka jak : debil, cipa itd. To jest zwykly hejt a nie krytyka

Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×