Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
witam tu autor. Jeżeli już to wina jest po obu stronach,że nie przedyskutowali sprawy dziecka. Inna sprawa, że np jak się załatwia dokumenty do ślubu to się zaznacza jakie nazwisko będą nosiły dzieci- mógł wtedy powiedzieć, że nie chce dzieci. Jeżeli brali ślub kościelny, to są nauki gdzie też jest poruszona sprawa dzieci. Czy autor wspomniał kiedykolwiek, że dzieci nie chce x Nie mam slubu koscielnego i nigdy nie zgodzil bym sie na taki bo jestem ateista, moja zona jest chyba wierzaca, ale nie chodzi do kosciola, nie wiem nigdy o tym nie rozmawialem z nia bo to prywatna kwestia i ja w to nie wnikam, nie przypominam sobie jak bralismy slub zeby ktos pytal o to jak beda sie dzieci nazywac, bylem taki szczesliwy ze nic nie pamietam z tego dnia, ale chyba nie bylo czegos takiego? x wina w kobiecie a w autorze nie? o tym czy dzieci mają być czy NIE zawsze rozmawia się wcześniej. on pisał że nigdy jej o tym nie mówił bo troszkę nie wiedział ze ona zechce je miec usmiech.gif a potem ze nie chce jej zasmucac, w związku z czym nadal rozmawia z nią tylko o pie**olach i udaje że słucha i rozumie. Pomijajam kwestie ze dla niego małżeństwo samo w sobie to lekki romans rodem z filmów romantycznych i o przyziemnych sprawach się nie gada usmiech.gif x no szczerze mowiac to mam cicha nadzieje ze jednak przejdzie jej ochota na dziecko, bo to byl by problem z glowy, nie wyobrazam sobie zycia z dzieckiem bo to oznacza dodatkowe zajecia, mase zmarnowanego czasu ktory mozna poswiecic na samorozwoj i usprawnianie swiata. Dla mnie malzenstwo to taki troche romans tu sie zgadzamy, taka zabawa, wieczne randki itd, ale czy tak nie powinno byc? czy tak nie powinna wygladac normalnosc? Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę mi się przeglądać całego tematu przeczytałam pierwszą stronę i dwie ostatnie i mi to wygląda tak jak byście się bardzo na niego o wzięły sporo komentarzy jest czysto złośliwych x Dodaj tez, ze wiele wypowiedzi ktore tu przytaczasz w ramach niby mojego cytatu to czysty montaz, z wycietymi z kontekstu zdaniami przedstawionymi w taki sposob aby sfalszowac prawde i przedstawic mnie jako jakiego potwora co jest nie prawda. zloslowe komentarze pisza hejterzy, ktorzy z natury sa zli i zepsuci, to ludzie o niedobrzy. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niej lalki to jest ta sielanka. teraz gadasz zaduma a wcześniej pisałeś o depresji. to nie są zamienniki i nie usprawiedliwiaja twojej niedojrzałości.Świetnie sobie wszystko potrafisz wytłumaczyć ale wytłumaczenie jest jedno. Nie dorosłes do małżeństwa a zwłaszcza do ojcostwa. Skoro na nic nie masz czasu bo taki jesteś zajety to nie BIERZ za dzjedzone życia która wymaga zaangażowania. Niania weźmie kasę i sobie pójdzie a dziecko potrzebuje ojca a nie tylko matki i pana który zarabia dużo kasy i wywiązuje z umowy małżeńskiej dając plemniki. x Nie robie z zony zadnej lalki, spiewam jej piosneki i traktuje jak ksiezniczke, ona jest zadowolona i szczesliwa, chce miec dziecko wiec bedzie je miala ze mna, uwazam ze to dojrzale bo poswiecam sie dla dobra naszej milosci, pozatym dwie kobiety lepiej wychowaja dziecko niz zona i ja bo ja sie dotego nie nadaje Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie śledzę dokładnie tego wątku ale tak myślę, że przed ślubem nie przedyskutowaliście z żoną wielu spraw, w tym kwestii posiadania dzieci. Znam kilka bezdzietnych małżeństw- z wyboru i z powodu, że były różne zdrowotne komplikacje. Są to równie szczęśliwe małżeństwa jak te z dziećmi: szanują się, mają swoje pasje i w przyszłości będą mieć z głowy problem dorastających i dorosłych "roszczeniowych dzieci". Wszystko jest do przeżycia pod warunkiem, że dwoje ludzi ze sobą rozmawia nie tylko o codziennych obowiązkach ale też o wzajemnych pragnieniach i potrzebach. Czasem bywa tak, że żyje się w małżeństwie z kimś, kogo tak na prawdę wcale się nie zna i to tylko dlatego, że w relacji dwojga ludzi zabrakło zwykłej "damsko-męskiej" rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narcyz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmawiales z nia o dzieciach, nie rozmawiales o wierze, czy jest w ogóle jakaś poważna życiowa sprawa, o której z nią rozmawiales ? zupelnie jej nie znasz i nadal twierdzisz,że nie traktujesz jak lalki..masakra, co za typ. ''no szczerze mowiac to mam cicha nadzieje ze jednak przejdzie jej ochota na dziecko, bo to byl by problem z glowy, nie wyobrazam sobie zycia z dzieckiem bo to oznacza dodatkowe zajecia, mase zmarnowanego czasu ktory mozna poswiecic na samorozwoj i usprawnianie swiata. Dla mnie malzenstwo to taki troche romans tu sie zgadzamy, taka zabawa, wieczne randki itd, ale czy tak nie powinno byc? czy tak nie powinna wygladac normalnosc? Autor'' Ile ty masz lat? 15? czas z dzieckiem to nie jest czas zmarnowany. czas zmarnowany to czytanie tego co piszesz. Ty sie zmienisz, juz zawsze bedziesz narcyzem i egoista. To co teaz napisales wystawia ci najlepsza laurkę i nie jest zadnym wyrwanym z kontekstu zdaniem a twoimi slowamii. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się koniecznie rozgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba p*****lnąć w łeb a nie rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor był Wittchen prawiczkiem naukowcy przestrzegają kobiety przed prawiczkami ponieważ oni nie potrafią kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt. wczesniej gdzies tam skrobal o ich życiu erotycznym i nie brzmialo to za dobrze. Nie sprawia wrazenia jakby go mocno ciagnelo do tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam takie ''montaże'' to naprawdę doceniam swojego męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ślub z Jakubem on cię zrozumie i nie będzie chciał dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mam slubu koscielnego i nigdy nie zgodzil bym sie na taki bo jestem ateista, moja zona jest chyba wierzaca, ale nie chodzi do kosciola, nie wiem nigdy o tym nie rozmawialem z nia bo to prywatna kwestia i ja w to nie wnikam, nie przypominam sobie jak bralismy slub zeby ktos pytal o to jak beda sie dzieci nazywac, bylem taki szczesliwy ze nic nie pamietam z tego dnia, ale chyba nie bylo czegos takiego? " X Oczywiście, że pytają. Pytają jakie nazwisko przyjmie kobieta i jakie będą nosić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam coś takiego to witki opadają. Po co brales slub jak jestes skupiony tylko na sobie? caly cza tylko ja i ja. Wczoraj zobaczylam ten temat pierwszy raz i nie chcialo mi sie calego czytac, zobaczylam tylko pierwsza strone i te ostatnie ale po tym co piszesz pozniej, ze ludzie robia z ciebie potwora, zadalam obie trud i przejrzalam calosc i wiesz co? nikt niczego nie zmienia, ty naprawde taki jestes. masakra. jesli ktos zmarnowal czas zajmujac toba to na pewno twoi rodzicee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor twierdzi że tylko Starzy ludzie go krytykują a pokolenie 30 latków popiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online Do 3.000zł na 61dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/vivus/ lub Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/ lub Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ lub Do 6.000zł nawet na 18 miesięcy, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/lendonraty/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 10.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 5.000zł nawet na 2 lata, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/ferratum/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności. Pożyczka dostępna na stronie tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/ lub Wygodne pożyczki przez internet aktualny ranking najlepszych chwilówek Szybka gotówka od 1000zł do 25.000zł w 30minut na koncie lub odbiór na poczcie weryfikacja zdolnosci w 1 minute i szybka wypłata Wypełnij wniosek na stronie http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor twierdzi również, że nie jest narcyzem i co, ma rację? ja go nie popieram i jestem mlodsza od jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz męża czy jesteś wolna Masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie? jetem kobieta i nie chcialabym takiego meza i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma znaczenie bo młode kobiety nie chcą wychowywać dzieci i pewnie i nie jedna młoda kobieta zachował aby się gorzej niż autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka? Temat zalozyl stary zanaty facet a nie mloda wolna kobieta. Facet zachowuje sie jakby nadal byl na etapie wolnego singla bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada żenada żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest jakiś oderwany od rzeczywistości. przecież przy załatwianiu formalności przed ślubem, kościelnym czy cywilnym wpisuje się do dokumentów jakie nazwisko będą nosiły przyszłe dzieci. Nie wiem jak jest ze ślubem humanistycznym, on nie ma mocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważasz że 32-latek to stary facet no sorry Dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dla mnie jest stary ;-) a to,że ma tyle lat i zachowuje w taki sposób świadczy o nim jak najgorzej. Ja mam 20 lat i chcialabym kiedyś miec rodzinę i nie wyobrazam sobie nie rozmawiać z narzeczonym o takich rzeczach. Brac slub zyc z kims i nie wiedziec z cala pewnoscia nawet tego czy żona jest wierząca czy nie? dla mnie to niepowazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz chociaż narzeczonego tak gadasz Tylko później ci się odmieni 20 lat w świetnej czasu na imprezy przygody seksualne poznawanie swojego ciała szaleństwo jak zobaczysz możliwości świata i ci się odmieni Wcale się nie dziwię autorowi Bo życie jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam ;-) a ty masz żonę/dziewczynę? napisalam ze kiedys chce mieć rodzinę a nie teraz. Jak się do czegoś nie nadajesz albo wiesz,że nie dojrzałeś to nie powinieneś w to pakować, proste. myślę,że skoro wział ślub to wiedzial co robi ale jak widać chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym tak ciezko bylo powiedziec przed ''soorka ale chce sie w zyciu jedynie bawic żadnych dzieci''???chocby tylko po to aby nie bylo nieporozumien po slubie? dla kobiety to jet raczej oczywite niz nie ze w pewnym wieku po slubie moze zostac matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×