Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Kurła dalej ten szajs ciągniecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:33 ja jestem ciekawa co jeszcze wymyśli :-) Kolejne seksy i spacerki oraz Michael Jackson ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy taki szajs. Myślenia autora staje się powszechne także w Polsce, więc to poważna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nie dorosl do malzenstwa, zwiazku dwojga osob. Nie dziwie sie zonie tez zabolaloby mnie to gdyby moj maz chcial sam jechac na wakacje. Egoistyczne podejscie. Nie potrzebnie zawracales jej glowe. Mogles zostac singlem i wtedy jezdzic na samotne wyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Zgadzam się. Temat, nawet jeśli jest provem to poruszany w nim problem na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak myślę, że to realny problem człowieka, który był nasiąknięty "zachodem" i związał się z kimś, kto nie był osobą podróżującą po świecie. Wielu moich znajomych ma poglądy bardzo podobne do Autorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w ten temat, też mam takich znajomych. Jeden zostawił żonę z dwoma malutkimi córeczkami na miesiąc żeby lecieć gdzie? Pewnie nie uwierzycie ale do Tajlandii, po tatuaż. Historia jest niestety autentyczna i żeby było śmiesznie, facet to zodiakalny Koziorożec. Teraz już rozwodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też znam kogoś bardzo podobnego do autora facet ogólnie jest grzeczny miły trochę taka miękka faja zupełnie jak autor i też ma problemy z ze swoją kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to Narcyz i to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajlandia to nie jest biedny kraj ale fakt że Tajki lecą na białych więc autor nie był wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...bogaty, dla turystów, którzy nie dostrzegają problemów jego mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale k**** z tego autorka miga się od wszystkich obowiązków męża i zwala winę na żonę słabe bardzo słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tajlandii za troche dolarow mozna przezyc m-ac i te kobiety prostytuuja sie z bialymi aby miec na zycie. W Tajlandi to spory biznes i tam KAZDY bialy jest zatrzepiany wielokrotnie. Autor musi byc mocno zakompleksiony i niedojarzaly, ze kreca go tak zdesperowane kobiety:/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki... w Tajladnii zarabia się lepiej niż w Polsce :D Nigdy nie byłeś za granicą i się nie znasz, na prostytutke trzeba minimum 60 - 100 $, Tajladnia to nie kraj 3 świata, ale rozwiniety technologiczne kraj. A Autor żyje normalnie, nowocześnie, ma zakompleksioną kobietę bluszcz, współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, super się żyje, zwłaszcza tym prostytutkom. Taki nowoczesny to niech w********a do tej Tajlandi po Tajkę i tego bluszcza zostawi w spokoju, aby ułożył sobie życie z kimś normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzyka zonke :D i gada o bzdurach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajki są śliczne i super ty Polska kłodo. Kiedyś z kumplami złożyliśmy się na wyjazd z kolegami do profesjonalistek. Kochalem się tak z kilko dziewczynami za kasę i była boska, moja obecna żona nie dorasta tamtej do pięt w łóżku. A autor ma rację, że ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zbadaj się na hiv i złóż z kolegami na słownik języka polskiego, nie Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 zapłaciłeś to się starały. Gdybyś był dobry w łóżku to i żona nie byłaby kłodą. Niektórzy faceci myślą, że tylko im się należy dobry seks, a kobieta to ma o swojej przyjemność ma już zapomnieć. Taką masz kobietę w łóżku jakim jesteś kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. One się dwoją i troją bo pragną twoich pieniędzy, bez nich nawet by na was nie spojrzały. Pewnie miała na utrzymaniu dzieci albo marzyła żebyś ją zabrał do Europy. Januszek zrobił zrzutę z kolegami i się cieszy, że musi płacić za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety kochaja seks, wiernosc to wymysl kulutury milosc to reakcja chemiczna w muzgu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nno, w mÓzgu może i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pudlo:D ciekawe gdzie ty bylas/es, bo zapewne nie w Tajlandii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autorem do jakich konkluzji doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do jakich miał dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie napisze...pewnie pisze kolejne provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak sie rozwiedom bo milosc w muzgu kobiety trwa 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×