Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie faceta, który NIE LUBI dziewic?

Polecane posty

Gość gość

Ja znam.. ale tylko jednego. Mój kumpel, spotykał się jakieś pół roku z kobietą, niedawno się rozstali. Ostatnio na spotkaniu w gronie znajomych zagadnęłam przy okazji co się właściwie stało. No i się okazało, że ona była w wieku 26 lat dziewicą. Co w tym złego? W sumie na początku nic. Mówił, że wręcz go to zafascynowało, no bo w tym wieku dziewica, to pewnie porządna, ma silną wolę itd. ale szybko się okazało, że to taka mimoza, która miała wymagania z kosmosu i uważała, że facet powinien wokół niej skakać, organizować jej czas, poświęcać się dla niej w 100% (ale w tym negatywnym sensie, np. zrezygnować ze swojego hobby - wędkowanie) i ogólnie wszystko powinno kręcić się wokół niej gdyż jest dziewicą. Przykłady: za każdym razem kiedy coś było nie po jej myśli bo np. się posprzeczali, albo on spóźnił się pół godziny z pracy, nie dopisał wystarczająco szybko na sms albo nie mogł się z nią spotkać bo obiecał kumplowi pomoc w przeprowadzce, za każdym razem słyszał coś w stylu "i jak ja mam ci zaufać i oddać ci swoje dziewictwo skoro Ty.. coś tam bla bla","chcesz żebym ci się oddała a zamiast spotkać się ze mną wolisz coś tam". Najlepsze, że on podobno wcale nie nalegał,rzekomo to ona non stop poruszała ten temat i nawiązywała do swojego dziewictwa w absolutnie kazdej sytuacji, ciągle go oskarżała "pewnie nie chcesz się spotkać bo ci jeszcze nie dałam", "pewnie chcesz przeleciec koleżankę z pracy" itp. i on już w pewnym momencie miał dosyć i zrozumiał, że akurat ta dziewczyna nie jest dziewicą bo jest taka czysta i niewinna ale dlatego, że jest księżniczką oderwaną od rzeczywistości. My (znajomi) nie znaliśmy jej dobrze ale kilka razy była w towarzystwie i wydawała się wyniosła. Nie chcę wywoływać g****oburzy bo wiem, że dziewictwo to ogólnie cecha pożądana ale jestem ciekawa waszych doświadczeń w kontakcie z taką osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i zapomniałam nawiązać do tematu, bo ten kolega ostatecznie podsumował właśnie "nigdy więcej dziewic" :P (podkreślam to były jego słowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci, ze ja nie jestem zla dziewica i chce sie tego pozbyc bo mnie swedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo tu nie ma nic do rzeczy, jeśli ktoś ma pokolei w głowie. Spotykałem się z dziewicą i była cudowną kobietą. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chory Jakubie, jak nie Małgonią nie dobra, bo cię olala, to Maja z tego samego powodu, jak nie one to Marta, Ela. Ale Ela nigdy z toba nie była. Ach przecież nie musiala, wystarczyło, że sobie wyobraziles, ze lalka z sexshopu to ona, że foszki ma, jak wyobrażać, to na calego, co nie? Nie skupiaj się na tych, które ciebie nie chcą a na Genowefie, która chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni lubia dziewice i twoj kolega tez. Tu chodzilo onie wygorowane wymagania a nie o dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż zwykle
ja nie lubie dziewic, nigdy nie miałem takiej na szczęście, a jakbym taką mizgone spotkał to bym ją pewnie po tygodniu rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nie chciała. Tylko zboki je lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat dziewica to jakaś dewotka czy inna umysłowo popaprana i nic z niej już nie będzie, pozatym będzie mega kłoda, więc strata czasu, ja wole już wytrenowaną panne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uważam, że seks powinno się uprawiać dopiero z tą osobą, z którą będzie się już na zawsze, bo jak można brać kogoś już używanego wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tam uważam, że seks powinno się uprawiać dopiero z tą osobą, z którą będzie się już na zawsze, bo jak można brać kogoś już używanego wcześniej x Nigdy nie masz pewności czy będziesz z kimś "na zawsze". Łatwo się mówi, możesz nawet wziąć ślub, mieć najlepsze intencje, ta osoba może być niby wymarzonym partnerem a nagle składa sobie o rozwód i nara. I co, tez powiesz o sobie, że teraz już nie masz prawa do szczescia bo jestes uzywana/uzywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni lubia dziewice i twoj kolega tez. Tu chodzilo onie wygorowane wymagania a nie o dziewictwo. x No pewnie że lubi, inaczej by z nią nie był aż pół roku ale chyba niezle dała mu popalić skoro ostatecznie stwierdził, że więcej zadnych dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś normalnie, ja zawsze miałem używane panny i nie było problemu zwykle, teraz mam żone po przebiegu i jest ok, przynajmniej wie co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos, kto lubi dobry seks, sam sie zna na rzeczy i wie, jak sie zabrac za kobiete - nie chce dziewicy. mialam ostatnio takiego, demon w lozku, sam to powiedzial, ze niepotrzebne mu dziewice. kiedys mial chyba jakas nieprzyjemna przygode z jedna. no ale koles ma 38 lat, wiec moze wiek tez ma cos do rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny takiego tematu nie zakłada, jakis odrzucony prz3z dziewice zboczeniec tylko. W czym problem? Wolisz bez zahamowań żadnych seksualnych? Ok., po co wstawiasz temat o dziewicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34, w takich sytuacjach to już co innego, ale mi chodzi o to, że zanim relacja jest na tyle poważna, że planuje się ślub to nie powinno się tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię dziewic, oczywiście mowa o takich 25 lat i więcej. Bo widać od razu, że to może być jakaś kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie dopasujesz do wymagań faceta, to jesteś ksiezniczką, jak sypia z lalka z sexshopu, którą uważa za ciebie, to jesteś kłodą, bo ona się nie rusza, jak chce z tobą się seksić, ale masz nie widzieć z kim.masz doczynienia, bo to nie musi być on, bo może akurat zachciało mu się popatrzeć jak ktoś inny ciebie obraca, a ty nie masz ochoty na interakcje, bo nie widziś kim ten ktoś jest , to jesteś kłodą. W czym problem? Bierzcie sobie małolaty i wychowujcie na pozbawione zdania i charakteru wasze własności, bierzcie sobie kokodżambomaster płci żeńskiej, nie będzie klodą w żadnym gang bangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam podobna dziewice tyljo ona ma 19 lat, ale jest mega ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowaj ją sobie więc.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę Uznała, ze nie jest dla „polaczka” ale suka ładna bardzo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies suki nie wychowa, człowiek nie potrzebuje tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisana sytuacja na pewno nie ma nic wspólnego z błoną. Raczej ze zjbanym charakterem którego nie brakuje i wśród lasek z doświadczeniem. 00 Czasem kobieta pozostaje dziewica z powodu nerwicy czy niskiego poczucia wartości. Albo z z powodu rozdmuchanego ego. I takich należy się wystrzegać. Ale i tu skutek i przyczyną są w odwrotności do porządku sugerowanego przez autora. 00 W moim mniemaniu posiadanie doświadczenia to żadna wada, ale jeśli okazałoby się że moja samiczka jeszcze nikogo nie miała na pewno zyskałaby w moich oczach na wartości. 00 Ktoś powie, że dziewica może zdradzić z ciekawości, ale po prawdzie z tego powodu może zdradzić każda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kobieta pozostaje dziewica z powodu nerwicy czy niskiego poczucia wartości. Albo z z powodu rozdmuchanego ego. I takich należy się wystrzegać. Ale i tu skutek i przyczyną są w odwrotności do porządku sugerowanego przez autora. x To był najwyrazniej ten przypadek "rozdmuchanego ego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×