Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość a ja zrobiłammmmmmm
A ja zrobiłam sobie dwa kolczyki w sutkach, teraz pięknie stoją przez cały czas i jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chyba nie muszę mówić co sprowadza mnie na to forum ;) od prawie dwóch tygodni jestem posiadaczką pary nippletek, które kupiłam na allegro za 128zł łącznie z przesyłką. Nie jestem do końca pewna, czy dają one długotrwałe efekty, ale to co udało mi się osiągnąć już po pierwszym włożeniu nippletek było dla mnie spełnieniem marzeń, bo pierwszy raz w życiu zobaczyłam moje sutki! Noszę je 23godz na dobę, żeby nie miec sobie do zarzucenia, że mogłam bardziej się starać. tylko jednego dnia dałam piersiom odpocząć, bo cały dzień spędziłam ze swoim chłopakiem i muszę powiedziec że sutki spisaly się na medal :) pięknie reagowały na wszystkie bodźce. Mój chłopak zawsze powtarzał że jestem boska i moje piersi też, ale ja nie uważam żeby było cokolwiek atrakcyjnego we wkleslych sutkach. Zresztą nie mógł przestać ich dotykać, a kiedy spytałam go co myśli o nowym wcieleniu moich sutkow to powiedział że właśnie takie lubi więc wcześniej napewno czuł mały niedosyt. Nawet jeśli to co mówią niektóre z was, że na dłuższą metę nipplete nie pomoże, to jestem w stanie nosić je choćby kilka razy w miesiącu przez długie lata na podtrzymanie efektu. Jesli jednak noszenie ich mnie znudzi to przemyśle przeklucie skutków, choć wcale mi sie to nie podoba. Byłam nawet u chirurga plastycznego na konsultacji w sprawie zabiegu, ale powiedział że nie ma żadnej gwarancji że to pomoże, w dodatku trzeba podpisać zgodę na odebranie sobie możliwości karmienia piersią, a w wyniku przecięcia kanalikow i jednoczesnego zbierania się pokarmu może dojść do paskudnej infekcji. Oczywiście zostają też poprzeczne blizny. No i na koniec pan doktor zaśpiewał mi cenę 6500 zł co jeszcze bardziej ostudzilo moj zapał ;) Także żałuję że już kilka lat temu nie moglam sobie pozwolić na kupno nippletek, bo zawsze był to mój wielki kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po dwóch latach wklejam ponown
Ja się męczyłam z tym koszmarem do 28 roku zycia. Potem urodziłam dziecko, karmiłam rok czasu i do tej pory mam normalne brodawki. Już nawet nie pamiętam jak to było jak były wciągnięte jak przez mgłę... Skoro dzidzia intensywnie ssie to przecież facet też może i efekt będzie identyczny i to za darmo! Niplette odcinało mi dopływ krwi i brodawki robiły się sine, fioletowe i baaardzo obolałe więc dałam sobie spokój po tygodniu, szczególnie, że efekt utrzymywał się ok. 15min. (szkoda mi tylko tych 300zł - bo tyle mnie ta impreza kosztowała w czasach gdy powstawało to forum - byłam tutaj jedną z pionierek ) Na początku po porodzie też próbowałam nosić, żeby dzidzi było łatwiej uchwycić ale mleko napływało do środka i odpadały a mała po kilku dnich nauczyła się łapać fałd skóry z wciągniętą brodawką i czułam jak w miarę upływu czasu miała już w pyszczku normalną pierś. Najedzona odpadała od cycusia a brodawki sterczały najpierw godzinę, potem kilka, potem cały dzień i tak już zostało. A nipletki kiedyś opylę na allegro rozpisując się bogato o tym jak mi cudownie pomogły i będę miała na buciki dla córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam wklesle sutki, stosowalam niplette 2 lata przed ciążą ale nie dały dużego efektu. Później karmiłam dziecko 3 miesiące. bardzo się męczyła a ja z nią. Rezultat taki że jeden sutek jest prawie normalny a drugi wklesly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piercing.usa@wp.pl Zapraszam Kraków i okolice. Spore doświadczenie w pomocy przy wklęsłych brodawkach - 12 lat doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z pan moze polecic piercingera w gdansku u którego przekluwala sutki? najlepiej kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kupilam dwie sztuki nipletek i mysle ze jedna moge odsprzedac jest nieuzywana. takze jak cos to prosze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie odkupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
Wczoraj dopiero odkryłam to forum. Nie miałam pojęcia że istnieje coś takiego jak niplette. Teraz widzę szansę, i jeżeli ktoś ma jedną na sprzedaż chętnie odkupię! Jak coś, proszę się kontaktować na mojego maila : marca.6@wp.pl Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111111111
Hej czy ktoś robił piercing w Poznaniu? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś jest chętna na kupno używanych Niplette to okazyjnie odstąpie dwie lub pojedyńczo, po zabiegu już mi niepotrzebne. Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na wrodzone wklesle wrecz wchloniete brodawki kupilam niplette liczac na ratunek bo jestem na poczatku 6 miesiaca ciazy. Wszystko byloby dobrze gdyby nasadka mocno sie trzymala, a tak to juz po pol godziny noszenia widze ze schodzi cisnienie i nasadka spada. Jest to uciazliwe bo srednio co 15 min musze strzykawka na nowo robic nowe cisnienie. Uzywam wazeliny nawet dosc sporo ale to nic nie daje. A o spaniu z niplette moge zapomniec bo budze sie w nocy z niplette na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazgdyni
Kotek1 jestem bardzo zainteresowana, jestem z Gdyni, podjadę po nie, mój email whiterose911@tlen.pl, napisz proszę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możecie kupować po kimś nipletki?? Chyba nie wiecie co robicie.. To nie jest bluzka, którą da się wyprać, tylko to jest coś, w co dzień w dzień wycieka wydzielina z sutka, nie raz krew gdy się za mocno ściśnie, nipletki po czasie robią się zżółkłe, bo ciężko wydobyć z tych wąskich rurek wydzielinę;/ To tak jakbyście używały po kimś jego zakrwawioną podpaskę:| Możecie nakładać na sutek coś, gdzie będzie mnóstwo żółtej zaschniętej cudzej wydzieliny??? Fuj, zwymiotowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman1970
a co z wciągniętymi sutkami występującymi po karmieniu? moja żona straciła sterczące brodawki jakiś czas po zakończeniu karmiena piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna1357
HARRY SILVER... to On zapoczątkował to forum w 2004 r. i mniejsza o intencje... nieważne, czy był tym zainteresowany biznesowo, naukowo, obojętnie.... Jestem Mu i tak wdzięczna! Przeczytałam 3 lata temu WSZYSTKIE wpisy!!!!! Choć może mi nie uwierzycie... Kupiłam Niplette na Allegro (nowe, z Anglii) i dokonałam ze swoimi wciągniętymi od wielu, wielu lat brodawkami cuda!!!!! Mój lekarz onkolog dotąd nie wychodzi ze zdumienia, bo były "trwale" wciągnięte i budziły podejrzenia o zmiany onkologiczne. Dziś są już OK, Czasami wracam do terapii, zakładam profilaktycznie. Czytam Wasze wpisy i widzę w tym wiele zniecierpliwienia, zniechęcenia, szukanie dziwnych sposobów, przekłuwanie brodawek... Nie wiem, jak doradzić, jestem osobą w średnim wieku i kieruję się innymi zasadami. Dla chętnych i cierpliwych mam rady: nosić Niplette systematycznie, naciągać strzykawką powietrze systematycznie, zwiększać stopień naciągnięcia cierpliwie, powoli, każdego tygodnia troszkę więcej, aż do skutku... Zakładać pod stanik w ciągu dnia, bo w nocy niewątpliwie odpadną w trakcie ruchów ciała, choć czasami udawało mi się zbudzić z nimi na brodawkach. Nie radzę oczekiwać natychmiastowego cudu, ale ja swoje wklęśnięte brodawki po ponad 10 latach wyciągnęłam na światło dzienne, są imponujące! Życzę Wam powodzenia!!!!! Może i Harry Silver to przeczyta.... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna1357
HARRY SILVER... to On zapoczątkował to forum w 2004 r. i mniejsza o intencje... nieważne, czy był tym zainteresowany biznesowo, naukowo, obojętnie.... Jestem Mu i tak wdzięczna! Przeczytałam 3 lata temu WSZYSTKIE wpisy!!!!! Choć może mi nie uwierzycie... Kupiłam Niplette na Allegro (nowe, z Anglii) i dokonałam ze swoimi wciągniętymi od wielu, wielu lat brodawkami cuda!!!!! Mój lekarz onkolog dotąd nie wychodzi ze zdumienia, bo były "trwale" wciągnięte i budziły podejrzenia o zmiany onkologiczne. Dziś są już OK, Czasami wracam do terapii, zakładam profilaktycznie. Czytam Wasze wpisy i widzę w tym wiele zniecierpliwienia, zniechęcenia, szukanie dziwnych sposobów, przekłuwanie brodawek... Nie wiem, jak doradzić, jestem osobą w średnim wieku i kieruję się innymi zasadami. Dla chętnych i cierpliwych mam rady: nosić Niplette systematycznie, naciągać strzykawką powietrze systematycznie, zwiększać stopień naciągnięcia cierpliwie, powoli, każdego tygodnia troszkę więcej, aż do skutku... Zakładać pod stanik w ciągu dnia, bo w nocy niewątpliwie odpadną w trakcie ruchów ciała, choć czasami udawało mi się zbudzić z nimi na brodawkach. Nie radzę oczekiwać natychmiastowego cudu, ale ja swoje wklęśnięte brodawki po ponad 10 latach wyciągnęłam na światło dzienne, są imponujące! Życzę Wam powodzenia!!!!! Może i Harry Silver to przeczyta.... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latOla
Witam, mam 19 lat i też mam problem wklęsłych sutków. Zamówiłam niplette, początkwoo założyłam jednorazowo, przesadziłam z próżnią i brodawka była cała obolała i zakrwawiona. Odpuściłam sobie. Od dwóch dni zaczęłam na nowo, tym razem małymi kroczkami. Bardzo rozczarowało mnie, że gdy zamowiłam to urządzenie, które swoją drogą nie jest za tanie, to w opakowaniu był tylko jeden ten plastik na sutek. A w moim przypadku problem dotyczy obu piersi. Piszę z prośbą o poradę. Czy teraz lepiej używać cały czas tylko na jednym sutku, czy może zamieniać, czy dokupić kolejne? W jakim przypadku efekty byłyby najlepsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniap177
witajcie stosuje niplette od 3 dni wydziela mi sie w nipllete z brodawki jakas ,,woda'' bo nie wiem co to jest poradzcie mi czy mam ja zostawic czy moze wylewac z tego kapturka?? i co ile podciagac ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Stosują Niplette od miesiąca (8-10h dzienie) i mogę powiedzieć, że brodawki z wklęsłych stały się wystającymi na ok 2 mm. Według mnie to bardzo dobry efekt jak na taki czas stosowania. Mogę też spokojnie wyciągnąć je za pomocą palców, co wcześniej było niemożliwe, bo chowały się jeszcze bardziej do środka. Jak dla mnie to nie muszą być trwale wyciągnięte, byleby tylko szło je wyciągnąć choć na chwilę aby podać dziecku, bo planujmy z mężem drugie. Przy pierwszym nie przejmowałam się tym za bardzo, bo naczytałam się, że dziecko chwyci każdą brodawkę. Córeczkę karmiłam tylko paręnaście razy, przez nakładki, choć były też momenty, że ssała bezpośrednio z piersi. No a później przyszła psychoza poporodowa, psychotropy i koniec karmienia (nie można karmić przyjmując takie leki :(). Mam nadzieję, że za drugim razem będzie mi dane karmić "naprawionymi" piersiami, że Niplette pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam płaskie, przy pierwszym dziecku się poddałam, przy drugim dałam rade karmić i mały tak mi wyciągnął, że teraz sterczą jak ta lala :D ale w sumie wolałam tamte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczny! Powiedzcie mi prosze, czy ktoras z Was ma ten sam problem, co ja: otóż nipletki noszę od połowy lutego, czyli już 5 miesięcy. Noszę je naprawde regularnie, nawet w nich śpie. Moje brodawki wyciągnęły się, po zdjęciu nipletek ładnie sterczą. Jednak kiedy je zdejme i założe np stanik to po około 2 godzinach znów się chowaja:( Owszem, jak je wyciągne to jest okej ale nie chce zeby się chowały znowu jak tylko cos założe np idąc na siłownie pod sportowym stanikiem i obcisłym topem widac, ze sutki sa wciagniete:( Pomozcie mi prosze, czy jest jeszcze jakas nadzieja, ze nipletki dadza staly efekt, czy tylko zabieg chirurgiczny?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę 2 miesiące i też po pewnym czasie brodawki jednak się chowają, np przyciśnięte przez biustonosz. Gdzieś kiedyś na angielskiej stronie czytałam, że jedna z pań na naprawdę trwały efekt czekała prawie 2 lata, więc może czasem potrzeba aż tyle czasu? Na razie się nie poddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rod
Kupiłam jakiś czas temu Niplette i dobrze, że od kogoś, bo gdybym wydała taką kasę, to bym gryzła :P Może na większych piersiach kapturki nie spadają, na moich nie trzymają się 10min, a jak zaciągnę więcej, to bolą. A we wrześniu mam zabieg wyciągnięcia brodawek i mam w nosie Niplette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rod a w jakiej klinice masz zabieg? i jaki jest tam koszt? Pytam, bo jak od pół roku moje brodawki nadal na stałe nie chcą się wyciągnąć to chce pójśc na zabieg, bo innej szansy nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA  1992
witam . jedna z gosc***isala ze karmila chwilke bo miala depresje i leki dostala , ja tak samo dostalam dotknieta tym problemem. choc nosilam 3 miesiace przed zajsciem w ciaze niplette i nic . teraz dziecko ma 9 miesiecy i znow zaczynam zakladac niplette moze tym razem sie uda , az tak nie boli zakladanie ich jak przed ciaza . a gdzie mozna zabieg taki na wyciagniecie trwale brodawek zrobic?jaka cena? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany gośc
Witam, nie zagłębiałam się w całe forum ale zastanawia mnie jedno, czy wklęsłe brodawki sutkowe spowodowane za krótkimi przewodami mlekowymi mogą mieć wpływ na wielkość piersi? Czy przez to, ze przewody są za krótkie pierś nie chce rosnąc? I zastanawia mnie też, czy jakby je rozciągnąć stosując te nakładki itd. czy piersi wtedy zaczęły by się powiększać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana94
do zdesperowany gosc: Lekarzem nie jestem, ale moim zdaniem to zdecydowanie nie ma nic wspólnego ze sobą... Ja np. mam spory biust (miseczka D) plus te okropne płaskie brodawy w pakiecie :/ Ale dużo dziewczyn z tego co tu czytałam z małymi piersiami też tak ma więc to się ze sobą nie łączy, a tymi przyrządami to rozciągniesz tylko tą brodawkę a nie całą pierś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwsxas
Ja kupiłam Niplette jakiś tydzień temu i używam kiedy tylko to możliwe ;) Jak na razie tylko na jednej piersi, ale szokujące jest to, że ściągając niplettke mój sutek nie jest już wklęsły, tylko lekko wypukły! Nie mogę się tym nacieszyć, mam nadzieję, że efekt się utrzyma!!! ;) Rod, mogłabyś opowiedzieć coś więcej na temat tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma do sprzedania nipletek? Piszcie. diva.p@interia.eu Kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×