Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość wklesle sutki
A i jeszcze jedno, całośc kuracji kosztowała mnie ok 20 zł(kolczyki plus wenflony), i chwile zaklopotania przed kolegą ktory silą żeczy musial zobaczyc moje piersi. bylo to rok temu - efekt jest na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona22
witam, widze ze strasznie cicho sie zrobilo tu... wiec ja je nosze od 9 maja a dzis jest 7 sierpien i nie jest tak jak mialo byc sutki lepiej reaguja ale nadal robia sie wklesle... niestety... postanowilam ze ponosze jeszce miesiac i koncze jak mi nie pomoga... a nosze je przez caly dzien codziennie i w nocy pare godz dopoki mi nie spadna... takze juz powinny byc efekty super bo przeciez juz 3 miesiace jak je nosze...a efekt nie jest zadowalajacy... wiec juz trace nadzieje ze niplette mi pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piercing vs. Niplette
Więc sama sobie odpowiedz, co jest skuteczniejsze. Piercing sutków trwa chwilę, a efekty są od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki
U mnie nadal bez zmian, czyli rewelacyjnie sutki w stanie erekcji;) Jeśli mieszkacie w okolicach CK polecam kolegę który mnie kolczykował. Metoda skazana na powodzenie 100%:) Pytałam kolegę czy mogę o nim napisać - zgodził się. Gdyby była chętna to opłata symboliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
piercing u amatorów. Tylko salon gwarantuje profesjonalizm i sterylność zabiegów. Warto też wcześniej poczytać opinie w internecie o danym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki
Również odradzam piercing u amatorów dlatego polecam kolegę o którym pisałam wcześniej, nie trzeba mieć lub pracować w salonie aby uważać się za profesjonalistę. Co do zasad aseptyki i antyseptyki do gwarantuje jej poprawność kolega jest pielęgniarzem. A sutki mam na wierzchu:) Pozdrowienia dla wszystkich piercerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bycie pielęgniarką
nie wystarczy do przekłucia sutków. Przecież to nie chodzi o to, żeby wiedzieć gdzie można przekłuwać ciało, ale przede wszystkim o to, żeby kolczyk był dobrze ułożony, nie przeszkadzał i nie migrował. Poza tym nie sądzę, aby pielęgniarki robiły zastrzyki w miejscach na ciele, gdzie zakłada się kolczyki. Czy kierowca TIRa będzie automatycznie dobrym kierowcą osobówki lub odwrotnie? Dobry piercer wcale nie musi umieć robić zastrzyków, a pielęgniarka wcale nie musi umieć zakładać kolczyków. Nawet dobór odpowiedniego kolczyka ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki
Ja mam sztangi grubości 1.6mm z tytanu. Całość zagoiła się idealnie, bez komplikacji. Kolczyk nie jest za głęboko ani za płytko jest porostu idealnie. Wierze że są pseudo przekłuwacze itp. ja dobrze trafiłam Wiedza to nie wszystko, czasem ważniejsze jest doświadczenie, można to zauważyć wszędzie lub nawet życiu codziennym. Wystarczyło trochę poczytać ale głownie na zagranicznych forach(Polskie raczej ubogie lub piszą bzdury o raku piersi itp.) Ja u siebie nie zauważyłam żadnego błędu w sztuce. No i oczywiście poza oczywistymi atutami jest tez cena: kilkanaście zł za kolczyk zamyka problem wklęsłych sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona22
tylko ze nie kazdej sie to podoba ja juz wole miec wklesle sutki niz miec w nich kolczyki...zreszta jak o tym wspomnialam mojemu facetowi byl tego samego zdania... a niplette uzywam nadal i jest o wiele lepiej niz bylo... a mojemu fecetowi podobaja sie nawet moje wklesle sutki takze mi tez za bardzo nie przeszkadza jak nie stercza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki
Ja tez byłam raczej na nie. Ale kolczyk zawsze można wyjąć po zagojeniu a efekt zostaje:). Choć teraz się przyzwyczaiłam i nie wyjmuje kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki
Ja tez byłam raczej na nie. Ale kolczyk zawsze można wyjąć po zagojeniu a efekt zostaje:). Choć teraz się przyzwyczaiłam i nie wyjmuje kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompeksiona22
co tu tak cicho?? jak efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnskj
Nie wiem jak to jest w przypadku płaskich sutków, ale w przypadku mocno wciągniętych, gdzie pod wpływem zimna robią się dwie dziury nipletki nie pomogą. Owszem, dają efekt na zasadzie, że ponosisz je i przed randką będą piękne, ale nie na stałe. Ja je mam od 3 lat, na początku nosiłam przez 3 miesiące praktycznie cały czas, zdejmowałam tylko w sytuacjach kąpieli, jak mi spadły same w trakcie snu, czy na randce z facetem, potem odstawiłam je całkowicie, żeby zobaczyć jak wygląda efekt i utrzymywał się może góra dwa tyg, a potem wróciły do pierwotnego stanu. Teraz noszę je sporadycznie, czasem przez tydzień, czasem dwa, potem odstawiam, nie mam w tej chwili chłopaka, więc nie czuję też aż takiego parcia jak kiedyś. Sutki są wklęsłe jak były kiedyś, uwypuklają się tylko krótko po zdjęciu. Także dziewczyny niestety nie łudźcie się, że efekt będzie na stałe.. Na stałe to może operacja, czy kolczyk. Na operację mnie nie stać, a o kolczykach cały czas myślę, chociaż boję się bólu, boję się, że będzie się wolno goić i w dodatku nigdy nie byłam miłośniczką kolczyków w takich miejscach, nigdy mi się nie podobały, chociaż z drugiej str lepszy chyba kolczyk niż te dwie paskudne, aseksualne dziury, które mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklop
też mam wklęsłe sutki i mi z nimi dobrze, przez tyle lat zdążyłam się przyzwyczaić w okresie ciąży przestały być wklęsłe i mnie denerwowały sutki podrażniały się od stanika i najchętniej nie ruszałbym się wcale lub je zabetonowała w betonowy stanik nie interesuje mnie nawet, co o nich myśli mój mąż nigdy go nie pytałam, bo i tak nie zamierzam nic z nimi robić a miał do dyspozycji miliony par cycków w tym kraju, mógł nie brać sobie moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnskj
Mi się nie podobają kolczyki w sutkach i gdyby nie to, że chciałabym, żeby na stałe były na zewnątrz to w ogóle nie brałabym takiej opcji pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona22
to mnie pocieszylas.... ja juz nosze z jakies pol roku bedzie bo pare godzin dziennie ale jedynie przerwe robilam na dwa dni co pare dni i niby brodawki wychodzily juz mi sie nudzi noszenie ich wiec jak mi nie pomoga to dam juz sobie spokoj niech zostana jakie sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklesle sutki, przeszlość
Witam Gojenie jest kwestia indywidualna choć odpowiednie warunki całego zabiegu minimalizują ewentualne powikłania. Po zagojeniu kolczyk zawsze mozna wyjśc a sutki powinny "stac" jak nigdy dotąd. Gdyby ktoras z Pan reflektowała polecam się jestem z CK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE NA PERCING
mam wkęsłe sutki,chcialabym sie poddac percingowi sutkow.Czy ktos moze mi podac salon w wawie ,ktory sie tym zajmuje?a i mam jeszczxe pytanie ile goją sie sutki po przekłuciu?czy to jest bezpieczne i czy gdy wyjmę kolczyki widac duze dziurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka250109
Ja mialam jednego wklesnietego sutka moj maz sie do tego przyzwyczail i jakos to akceptowalam ale i tak ja sie zle z tym czulam... kiedy sie rozstalam z mezem i mialam innego partnera z ktorym jestem do tej pory strasznie sie tego wstydzilam nie chcialam z nim uprawiac sexsu bez stanika a jesli zblizal sie do moich piersi robilam tak zeby calowal tylko tego gdzie jest sutek... to byl dla mnie koszmar od kiedy piersi mi urosly nawet jak urodzilam dziecko i wszyscy mi mowili ze sutek sie naprawi jak dziecko bedzie ssac ale co mialo ssac jak go nie bylo wiec dostalam zapalenie piersi bo pokarm sie zbieral w jednej piersi i wkoncu sie zastal :/ ale pomijajac ta cala historie to powiem tak pomyslalam o kolczyku poczytalam w necie i wyszl na to ze pomaga ... Strasznie sie wstydzilam isc do kosmetyczki zeby mi przebila sutka ktorego niema czyli byl wklesniety nie dalo go sie naewt zlapac palcami jak go wyciagnelam bo odrazu sie chowal... mozecie mnie uznac za debila ale przebilam go sobie sama ... pepek tez sama przebilam wiec sie tak nie balam jezyk mi przebijala kumpela ktora nie miala duzego doswiatczenia wiec sie odwazylam ... mieszkam ogolnie w niemczech i trudno tu kupic welfron wiec kumpela mi wyslala z polski i przebilam wyszlo super nawet nie bolalo az sie zdziwilam :D teraz mija juz 4 dzien od przrbicia i nie boli mnie prawie wcale chyba ze sie na niego poloze ale tak to ok gorzej bylo w jezyku :/ i co najlepsze sutek moj stoi i jest zaje..bisty nie moge sie napatrzec na niego powiem tak polecam jesli ktos ma taki problem ::D nie polecam samemu przebijac ale przebicie sutka w 100 % pomaga jestem zadowolona i teraz paraduje bez stanika przed moim partnerem bez wstydu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Warszawie
dość znany jest salon 15-115 na Jerozolimskich. Zobacz sobie ich galerie na www.piercing.pl. Mają dużo pozytywów na fejsie. Ja u nich nie byłam, bo jestem z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na Dziecięce Centrum
Ostrzegam przed na Dziecięcym Centrum - to OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 dzieci
czytam te wszystkie posty i chociaż zazwyczaj nigdy nic na forum nie piszę to tym razem postanowiłam to zrobić . odkąd pamiętam moje sutki były wklęsłe , ale tak wklęsłe że zamiast sutków miałam dziurki . oczywiście chowałam je przed wszystkimi jak tylko mogłam , tylko przy przeswietleniu klatki piersiowej mógł je ktos zobaczyc . gdy urodziłam pierwsze dziecko lekarka na oddziale uswiadomiła mi ze z takimi cyckami karmienie odpada no chyba ze kupie specjalne nakładki . tak tez zrobiłam ale one nie miały się na czym trzymać (jednak robiłam co mogłam żeby tylko karmić piersią) , po 2 tyg moje dziecko trafiło do szpitala gdy wszedł ordynator na sale i zobaczył jak karmie małego tymi sztucznymi sutkami to zabrał mi je i wyrzucił do kosza spytał się mnie kto mi to kazał robić jak mu powiedziałam to taką wiąche puścił na ta połozną ze aż wstyd powtarzać powiedział mi tez ze wklęsłe sutki nie przeszkadzają w naturalnym karmieniu . cały ten wstyd i stres który przeszłam zahamował produkcję mleka i musiałam karmić butelka tak wiec gdy urodziłam drugie dziecko zaczęłam je naturalnie karmić oczywiście lekarka ,zresztą ta sama, próbowała tak samo jak wtedy pomacać i poszczypać moje piersi żeby sprawdzić czy mam pokarm i czy mogę karmić ale ja tym razem nie dałam jej się dotknąć. wściekła zaleciła mi kontrole wagi u dziecka ( przed i po karmieniu musiałam ja ważyć żeby mogli stwierdzić ile zjada. ) o dziwo pięknie przybierała na wadze karmiłam ją rok i trzy miesiące samym cycem. nie czułam się już jak wybrakowana kobieta . niestety stało się coś bardzo dziwnego gdy skończyłam karmić jeden sutek został pięknie wyciągnięty a drugi jaki był wklęsły taki był .załamałam się znowu wolałam mieć dwa jednakowe ale mój maż mówi ze mu to nie przeszkadza i kocha moje cycuszki. po urodzeniu trzeciego dziecka w szpitalu się oczywiście dotknąć nie dałam karmiłam maleństwo sama jednak mały chciał tylko pic z tego normalnego sutka wiec zawsze jak był bardzo głodny przystawiałam go do wklęsłego a później do drugiego przyzwyczaił się i obydwa ciągnał tak samo . miałam nadzieje ze może ten drugi tez się naprawi jednak tak się nie stało . teraz mam już duże dzieci nie wstydzę się przed mężem rozbierać jestem bardzo szczęśliwa mam zdrowe dzieci i kochającego męża i już nawet u różnych lekarzy się tak bardzo nie wstydzę . da się z tym zyć kobiety głowa do góry . kiedyś chciałam sobie to operacyjnie skorygować ale lekarz powiedział mi tak: mężowi to przeszkadza? mówię: nie , a on: no to po co pani kusi los no i dałam sobie spokój . I NAJWAŻNIEJSZE : TO NIE JEST ŻADEN DEFEKT LUDZIE SIĘ RODZĄ RÓŻNI , MAJĄ RÓŻNE TWARZE NOGI PIERSI I MIEJSCA INTYMNE TEŻ . TO MI UŚWIADOMIŁ MÓJ GINEKOLOG KTÓRY ROBIŁ MI USG PIERSI (CHYBA WIDZIAŁ JAK STRASZNIE JESTEM SKRĘPOWANA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfkshs
Ktoś poleci dobry piercing w Toruniu lub w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men92
Witajcie Drogie Panie :) Przeszukałem chyba już wszystkie fora i nie znalazłem żadnej wzmianki o nipletkach dla mężczyzn :( również mam wklęsłe sutki ;/ może nie byłoby to dla mnie uciążliwe ale z racji mojego zawodu (górnik) pracuję w samych spodenkach. Nie jest miło wyróżniać się w negatywny sposób spośród innych pracowników ;/ Może znacie Panie jakieś przypadki wśród znajomych lub może słyszeliście o tym gdzie facet skorygował nipletkami swoją wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumubi
Odpowiednio wcześnie stosowane, przynoszą efekty. Wszystko o niplette avent można się dowiedzieć na dzieciece-centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kupujcie tam
Tylko nie kupujcie w dzieciece-centrum.pl - mają zawyżone ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12_34
powiedzcie mi, czy można je kupić gdzieś poza internetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhggjgbrhy
Cześć, ma któraś z was może na sprzedanie 1 szt. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leheowijr
Ktoś poleci dobry piercing w Toruniu lub w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×