Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Hej dziewczyny :) też mam ten sam problem co Wy!!! I strasznie mnie to krępuje. Szczególnie dlatego że jeden sutek jest normalny a drugi wklęsły. Straszne to jest. Od kilku dni przez kilka minut w wolnych chwilach w dzień używam właśnie strzykawki. Rano, w pracy w łazience, później kilka razy w domu no i nawet teraz :) wiem że to uciążliwe ale nie stać mnie żeby kupić Niplette. Wolę zrobić prowizorkę niż wydać tyle kasy a efekt może być taki sam. Na razie jestem zadowolona. Pozdrawiam Was wszystkie i łączę się z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu88sia jak wcześniej przeczytałam o stosowaniu strzykawki ( oczywiście w wolnych chwilach w domu ) :P to spróbowałam tego sposobu , po kilku minutach , brodawka zaczęła krwawić ,i zrobiłam się sina pewnie w wyniku dużego ciśnienia i braku powietrza , bo strzykawka je zasysa , i przestałam ... czy u Ciebie też to występuje ? może lekko , że tym się nie przejmujesz ,ale u mnie to gały aż wywaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuś, u mnie nie występuje krwawienie, wczoraj zauważyłam jedynie jakąś przezroczystą wydzielinę i sutek znowu zaczął się chować do środka. Jestem już tym załamana. Nie wiem już co mam robić nie jestem w stanie tego chyba zaakceptować!!! Jak chcesz to możemy pogadać na priv. Podaj gg albo maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś*
Tak się zastanawiam, piszecie dziewczyny że efekt niplette ustępuje po kilkunastu minutach i sutki się chowają. Czy np próbowała któraś z was delikatnie, mechanicznie przytrzymywać sutki tak żeby sie nie chowały? Może w ten sposób odpowiednie naczynka w środku się porozciągają i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja też niestety borykam się z problemem wklęsłych sutków :( Mam takie pytanko, za cholerę nie wiem jaki dobrać stanik żeby nipletki nie spadały, może jakieś panie doświadczone w tej kwestii się wypowiedzą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeWeWe27
Miałam problem wklęśniętych sutków i rozwiązaniem okazało się ich przekłucie (piercing). Kolczyk powoduje, że brodawka nie chowa się już do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODPOWIEM CO ZROBIĆ ABY ZADZIA
WITAM! PODPOWIEM PANIOM CO ZROBIĆ, ABY ZADZIAŁAŁO. Posłużę się przykładami. Pierwszy przykład: Jeśli na ulotce szamponetki jest napisane, że kolor utrzyma się na włosach od 4 do 8 myć głowy, to proszę mi wierzyć, że najpewniej zmyje się po 4 myciach ;-) Teraz dam drugi przykład: Mamy sobie sprężynkę. Rozciągamy ją i puszczamy i tak bez przerwy ;) Bierzemy drugą sprężynkę. Rozciągamy ją i puszczamy po dłuższej chwili. Rozciągnie się ta druga sprężynka ;-) Trzeci przykład: Na ulotce od farby do włosów jest napisane, aby zrobić sobie test czy jest się uczulonym na nią ;-) Jeśli nie przeczytamy ulotki, to będzie znaczyło, że nic złego nam się nie stanie po farbowaniu włosów? Proszę mi wierzyć, że mogą Panie wyglądać tak (jeśli są Panie uczulone na farbę, którą Panie użyją): http://www.google.pl/search?hl=pl&sugexp=gsis,i18n%3Dtrue&cp=8&gs_id=q&xhr=t&q=hair+dye&pq=hair+dye&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1366&bih=645&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi A teraz wytłumaczę Paniom jak te przykłady mają się do tego, co Panie tutaj opisywały. 1) Otóż, bierzmy pod uwagę najgorszą ewentualność podczas czytania ulotek. Czyli - niplette najlepiej nośmy 24 h na dobę przez 3 miesiące (i ja zamierzam tak zrobić). 2) Zdejmując niplette nie czekamy aż sutek powróci do pierwotnego kształtu!!! 3a) Jeśli niplette spada, to trzeba posłużyć się wazeliną. 3b) A teraz odniosę się do mojego trzeciego przykładu: Ta woda która się Paniom zbiera, to najpewniej wydzielina, która została opisana w ulotce ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus102
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem nipletek to proszę o kontakt: anna8@vp.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest ładna
mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19190
Dziewczyny nosiłam neplette 2,5 miesiąca ,dzisiaj jest 2 dzień po ściągnieciu ,puki co rano budząc sie widze je nie chowają się jestem w szoku zawsze były wklęsłe mam nadzieje że juz tak zostanie obserwuje je ale tez zastanawiam sie, czy jeszcze je zakładac czy jesli juz ''wyszły''to tak juz zostaną ,kochane w życiu się nie spodziewałam to był moj kompleks mam 32 lata i dopiero teraz pozbyłam się kompleksu mam nadzieje ze tak, skoro przez dwa dni się nie schowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19190
sory z etak bez składu i ładu napisałam ale to z ,,podniecenia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19190
czytam wczesniejsze wypowiedzi i zaczynam sie obawiac że radosc moze okazac sie przed wczesna hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzecie ??
Mam 14 lat mam wklęsłe sutki , byłam z tym u lekarza mając 10 lat ale on powiedział ze to nic nie przeszkadza ;/. Yhh wstydzę się tego pomorzecie ??Nie chce już mieć tego kompleksu . Byście podali mi strone do zakupienia tego urządzenia to bym miała jeden minus u siebie do tyłu by mi spadł kamień z serca .NIe wiedziałam że tak tyle kobiet ma problem z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzecie ??
To co powyżej ale po prosze o oryginalną stronę tego urządzenia jeśli można by było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19190
Nie pamietam gdzie ja zamawialam ale poszukaj w necie ja pol roku temu kupilam jedną sztukę za 180zl a 2,5 miesiąca temu kupilam 2 sztuki za 160 z przesyłkom musisz poszperac w internecie słuchaj mi naprawde pomogły obawialam sie ze to chwilowo tylko pomoże ale nie, efekt jest naprawde nebywały początki były ciężkie ale udało sie jestem szczesliwa bo to dla mnie bylo cos co bardzo mnie krępowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wiecie tyle zjecie
allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymista123
Hej dziewczyny ^^ Oczywiście mam ten sam problem co wy.... Od jakiś dwóch lat spotykałam się z pewnym chłopakiem i on widział już moje piersi zakceptował je i mówi, że mu się podobaja bo są "częścią mnie". na początku wstydziłam się pokazac mu, ale w końcu stwierdziłam, zę musi mnie i taką kochać. Udało się. Po tej sytuacji ja także zakaceptowałąm je. Jednak od czasu do czasu pojawia się sytuacja, która doprowadza do tego, że czuję się z nimi okropnie, pomimo iż niedawno byłam jeszcze z nich dumna. Ostatnio np. zapytał mi się dlaczego faceci lubią miss mokrego podkoszulka. Powiedział że podneca ich widok sterszących sutków. wszystko spoko, tylko po tych słowach poczułam się dośc niepewnie. Mam małe piersi i do tego wklęsłe sutki. rozumiem, że mogą mu się podobac mojej piersi a także te "normalne" ale hmm to nie pierwsza taka sytuacja kiedy mówi coś co mnie boli. On nie rozumie że jestem w pewien sposób przewrażliwiona na tym punkcie i mówi że mam śliczne piersi tylk opodczas bliższego kontaktu lub gdy widzi że jestem tym faktem zmartwiona. Moje pytanie dotyczy tego, czy faceci są bardziej zadowoleni ze sterczaych sutków czy też jest im to obojętne jeżeli tylko kochają dziewczynę? czasami mam wrażenie że mój chłopak chciałby żebym jednak miała normalne piersi i mówi, że jak w przyszłosći (za parę lat) jak zacznę karmić dziecko piersią to staną się normalne. W każdej rozmowie na ich temat jest że jeżeli tylko chce to moge to zmienić. On nie miał nikogo poza mną (tak samo jak ja nie miałam nikogo poza nim) i wydaje mi się że chciałby zobaczyc jak gdy diewczynie sterczą sutki. Chciałabym żeby był on tak samo zadowolony z nich jak ja jestem gdy prawi mi komplementy. Boję sie narazie cokolwiek z nimi robic, gdyż jestem jeszcze w młodym wieku i cały czas mi nie przeszkadzają. prosze, pomóżcie mi go zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza ktora was wypelni a pote
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankagruszka
CieWitajcie !!! Znalazłem zdecydowanie tańszy odpowiednik niplette!!! Kosztuje dokladnie 30zl bynajmniej ja tyle dałam :) nie powiem niestety wam Jak on się nazywa bo wyzucilam od razu opakowanie by nikt nie widział wyglada bardzo podobie do baniek na skórę albo jak gruszka dla dzieci do niska tyle ze z końcówka na sutka uzywalam niplette ale go zgubilam :( ta gruszka może nie jest taka dyskretna i nie nadaje się do ciągłego użycia ale ja stosuje ja zawsze gdy jestem sama bądź podczas kompieli i efekty są podobne do niplette :) jestem zadowolona z efektu bo już moje sytki nie są ściągnięte i nawet czasami stoją ale to i tak nie jest to co bym chciała :( Ja nie używam tego systematycznie a efekty są tylko ze moje sutki nie są gladkie okrągłe "guziczki" tylko takie brzydkie nierówne z wypustkami :( nie wiem co z tym zrobić pomozcie :( teraz tylko to mnie dreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossssska
witam:) nie dam rady przeczytać całego topicu, bo jest strasznie długi, dlatego też nie wiem czy był poruszany temat, który mnie dręczy. Chodzi mi o to, że gdy już założę nipletki to co jakiś czas one mi same spadują... ;/ zdarza się to bardzo często. A kilka razy podczas snu na brzuchu w nocy mi nie spadły... nie wiem od czego to zależy? wciągam na poł strzykawki albo na całość jak da radę i nic to nie zmienia. Stanik mam usztywniany, żeby nie było ich widać i czuję, że to przez to. Natomiast, gdy noszę bez stanika to już jest lepiej, ale przecież producent pisze, żeby w ciągu dnia nosić i to dużo godzin (już nie pamiętam ile) i w tym celu chować je pod stanikiem... macie też taki problem? jak sobie z nim radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam już normalne :P
Ja się męczyłam z tym koszmarem do 28 roku zycia. Potem urodziłam dziecko, karmiłam rok czasu i do tej pory mam normalne brodawki. Już nawet nie pamiętam jak to było jak były wciągnięte :) jak przez mgłę... Skoro dzidzia intensywnie ssie to przecież facet też może i efekt będzie identyczny i to za darmo! Niplette odcinało mi dopływ krwi i brodawki robiły się sine, fioletowe i baaardzo obolałe więc dałam sobie spokój po tygodniu, szczególnie, że efekt utrzymywał się ok. 15min. (szkoda mi tylko tych 300zł - bo tyle mnie ta impreza kosztowała w czasach gdy powstawało to forum - byłam tutaj jedną z pionierek :D ) Na początku po porodzie też próbowałam nosić, żeby dzidzi było łatwiej uchwycić ale mleko napływało do środka i odpadały a mała po kilku dnich nauczyła się łapać fałd skóry z wciągniętą brodawką i czułam jak w miarę upływu czasu miała już w pyszczku normalną pierś. Najedzona odpadała od cycusia a brodawki sterczały najpierw godzinę, potem kilka, potem cały dzień i tak już zostało. A nipletki kiedyś opylę na allegro rozpisując się bogato o tym jak mi cudownie pomogły i będę miała na buciki dla córci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamma
Witam. Ja skończyłam nosić niplette jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Tylko taka mała rada : dziewczyny nie przesadzajcie! Możecie sobie zrobić krzywdę. Ja z moją przyjaciółką w tym samym czasie zaczęłyśmy to nosić, tylko ona robiła to nierozsądnie, zaczął jej się sączyć jakiś płyn, sutki podchodziły krwią, później były całe w strupach. Ale sama przyznała, że maksymalnie zasysała i nosiła nawet jak ją bardzo bolało. Więc po pierwsze rozwaga. Ja nosiłam niplette średnio po 6-8 godzin dziennie, na noc zakładałam, ale, że lubię spać na brzuchu często budziłam się bez nich. Z moich obserwacji wynika, że nie zawsze da się zassać tak samo, więc nic na siłę. Trzeba oswoić się z myślą, że potrzeba trochę czasu. Ja w przeciwieństwie do mojej przyjaciółki zaczęłam nosić niplette z czysto estetycznych przyczyn. Póki co nie zapowiada się, żebym miała dziecko ale mój facet jest wniebowzięty a i ja się czuję bardziej atrakcyjna :P Ani w trakcie noszenia, ani jak już przestałam, nie miałam, żadnych problemów. Jak najbardziej polecam ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immemorial
Mam 14 lat i taki sam problem jak wy . Mam wciągnięte brodawki sutkowe i do tego są takie jakby różowe, a nie brązowe (nie wiem czy użyłam poprawnego koloru) jak powinny być. Wstydzę się powiedzieć o tym mamie i niestety nie mam na zbyciu tych 300 zł żeby zakupić Niplette w aptece . Wstydzę się swoich piersi i nie jestem przekonana do tego, że mój ewentualny chłopak je zaakceptuje . Powinnam pójść z tym do ginekologa? Czy są inne tańsze, lub domowe sposoby na trwałe wyciągnięcie sutków? Proszę o pomoc jest mi naprawdę bardzo potrzebna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce341
Myślę, że będąc w wieku 14 lat powinnaś się jeszcze wstrzymać. Jesteś jeszcze bardzo młoda, Twoje piersi tak naprawdę się dopiero kształtują. Jeżeli chodzi o przyszłego chłopaka myślę, że ten który zasłuży na to, żeby oglądać Twoje piersi powinien w pełni je zaakceptować. Ale na to chyba jeszcze dla Ciebie za wcześnie. Jeżeli masz z tym duży problem, przy okazji wizyty u ginekologa możesz się o to zapytać. Myślę, też, że jak pogadasz o tym z mamą nic się nie stanie. Na pewno Cię nie wyśmieje a może coś poradzi, uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ;))) Mam 13 lat i płaskie sutki...:(( Czy w moim wieku można już używać niplette ? Jeśli tak, to czy jest to zdrowe??? Odpowiedzcie. Pliiisss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemaelo
kilka lat temu bylam u ginekologa i powiedzial mi, zeby po kazdej kapieli pocierac sutki recznikiem i je delikatnie wyciagac. oczywiscie bylam zbyt leniwa i zrobilam to moze kilka razy. potem zamowilam niplette, nosilam ok miesiaca i tez mi sie znudzilo. w koncu zaakceptowalam siebie, choc nie jestem pewna czy zaakceptuja to mezczyzni. nie jest tak zle, poniewaz podczas podnicenia lub zimna sutki wychodza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam ten problem
I już jest w porzadku - polecam przekłucie sutków, kolczyk bardzo fajnie utrzymuje brodawke na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam ten problem
O, widzę że nie ja jedyna :) Teraz dopiero przeczytałam wypowiedź WeWeWe27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×