Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wsiadłam do Tira

Polecane posty

Gość gość

zaznaczam, że nie z pobocza, a na życzenie przyjaciela. Na leśnym parkingu z kilkoma widzami. Sztucznie ustylizowane na tirówkę. Fajna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadaj co bylo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nymphette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla widzów cyrk. Byłam zgodnie z umową w mini i bez majteczek. Przy wsiadaniu chyba wszystko widzieli, bo sukienka była na biodrach. Potem wysiadłem i on odjechał. Czułam się jednoznacznie. Zaznaczam, że jestem 39tką i to była przygoda. Na pRkingu gdieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wsiadanie i wysiadanie było bardziej podniecające niż seks w kabinie. Dla niego chyba też, bo tego seksu praktycznie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z nim robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchac w kabinie tak zeby goscie stali obok i sluchali bezcenne, zabralem dziewczyne w trase lubi ostro oddaje sie cala i gdzie zechce gdy czuje sie bezpieczna, lubię w******* ja tak by nie wiedziala o bozym swiecie, w zaleznosci jakie mam smaki,na spiocha za kazdym razem nie odmowila rozbudza sie i jazda odrazu,dziewica byla gdy oddala sie w moje ramiona i poczula moja pale,loda nie chce zrobic obawe ma juz dluzszy czas nie zmuszam chce.by sama wziela do buzi,zobaczyla ze daje z siebie wszystko by odlatywala w doline rozkoszy,uwielbiam gdy cala mokra az kapie daje sie bzykac jak tylko zapragne w roznych miejscaca byle byla bezpieczna bez slowa oddaje sie w pełni Cala uległa jedynie Pragne by ssac zechciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wtedy ssałam. Właściwie publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy fajna laska stoi pomiędzy płońskiem a glinojeckiem ssie jak odkurzacz do końca i bez gumy. Za 50zl łyka wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpary tez daje bez gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×