Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W latach 2017 2018 do Polski wróciło więcej osób niż wyjechało !

Polecane posty

Gość gość
Polaczek mowi o kims ze jest falszywy BUAHAHAHAHAHEHEHEHEHEHEH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angol mowi o kims ze jest falszywy BUAHAHAHAHAHEHEHEHEHEHEH a sam ma fałszywego ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym żeby było tak jak za komuny. Żadnych wyjazdów, żadnych paszportów i wszędzie wizy. To były czasy! Bydło siedziało w kraju zamiast włóczyć się nie wiadomo gdzie i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się to nie podoba że Polacy wyjeżdżają zamiast pracować w kraju za bezdurno. Przecież polscy pracodawcy płacą im aż za dużo. Tak nie może być żeby Polak u siebie w kraju zarabiał aż jedną czwartą z tego co na zachodzie. To jest skandal! Przecież w pl wszystko jest takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bedziesz wdychał w londynie ten syfiasty olej na którym smazone jest wszystko w uka a ja pyszną kaszankę z grilla i piwko warzone z lokalnego browara. W polsce wszystko jest dostepne i tanio. W Uk za obiad trzeba wydac 10f tzn ponad 50zł nosz kurfa. W PL za 15zł mam cały talerz schabowego surówka i kompot. I co przebrzydłe angielskie kiblomyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myśle że Polacy zarabiają za dużo a pracują za mało. Bardzo mi się to nie podoba. Przy tak niskich cenach na wszystko w pl powinni zarabiać o połowę mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myśle że ngole zarabiają za dużo a pracują za mało. Bardzo mi się to nie podoba. Przy tak niskich cenach na wszystko w uk powinni zarabiać o połowę mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polaczki źle nie życzę. Obyście mieli tak jak teraz - czyli prze/chu/jo/wo. Tak wam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×