Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W latach 2017 2018 do Polski wróciło więcej osób niż wyjechało !

Polecane posty

Gość gość
Robisz to co ci lewacki pseudo rzad w uk kaze . A nie to co chcesz. Musisz kochac islamistów i murzynów tam bo inaczej jestes rasistka buahahahhaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Dokładnie. My w PL nie patyczkujemy sie z nachodzcami. Albo toto pracuje i dostosowuje sie albo kopas w du/pas i won do uk na zasiłku siedziec i zamachy planowac! Polska zawsze katolicka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać do polski? Po jakiego ... uja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby zyć u siebie durniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce nie czuje sie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo duzo osob co zdecydowalo sie na wyjazd z Polski kilka i kilkanascie lat temu.Malo kto wraca na stale.Kilka rodzin wrocilo ze Szwecji bo opieka chciala zabrac dzieci( to nerwowe osoby, niezaradne), kilka osob z Irlandii czy Holandii wrocilo bo mialo zatarg z prawem, z Anglii bo nigdy jezyka sie nie mogli nauczyc no i z Niemiec( ale to nieroby co wszedzie na socjalu siedza).Ci co nie wracaja to czesto sciagaja na sezon czy juz ma stale dalsze rodziny i przyjaciol.Powodzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracają tylko nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaja ludzie co raczej im nie wyszlo,leniwi i nie zaradni.ACZKOLWIEK ZNAM TEZ CO NAPRAWDE SIE DOROBILI I WROCILI ALE ICH DZIECI WRACALY DO ANGLII CZY TAM GDZIE SIE WYCHOWYWALI, NIEPASOWALA IM POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27 Nie. Wracają tylko nieudacznicy. (Naucz się interpunkcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracają tylko nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać do pl? Po co i do czego? Tu gdzie jestem mam wszystko czego potrzebuję. W dooopie mam pl i polaczków. Ani grosza do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie masz tam. Ani rodziny ani znajomych. Sam jak palec hah. Nawet nie jestes u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie grosze do PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielu znajomych i rodzine co zdecydowali sie na emigracje.Oni tam ciezko pracuja ale tez sie bawia,maja znajomych.Bardziej dostatnio sie zyje Wrocili faktycznie tylko ci co mieli problemem z jezykiem i dostosowaniem sie do norm spolecznych( dbac inaczej o dzieci i naprawde pracowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.29 Nie. Wracają tylko nieuki. (Serio pisać nie umiesz i trzeba cię poprawiać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, ja akurat mam w UK rodizne ktora tu zlaozylam - meza I corke,czyli wazniejsi dla mnie niz rodzice I rodzenstwo; mam prace ktora bardzo lubie - wlasnie koncze ide do domu, tzn najpierw po corka do after school klubu. a za 5 tygodni super wyjazd do Lizbony ( szkolny October break). pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, to że ty nikogo nie masz to nie znaczy że wszyscy tak mają. Ja mam całą rodzinę tu. Wszystkich znajomych i dosłownie wszystko. PL to miejsce w którym się urodziłam. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem pecha się urodzić w PL, ale błąd już naprawiony. Jestem dumnym Brytyjczykiem i możecie mnie polaczki pocałować w moją brytyjską dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaja wracaja potwierdzam bylem w Anglii rozmawialem i wiem ze wracaja.A np magazyny maja tragedie zeby kogoś zatrudnić tylko ratuja ich rumuni i bulgarzy.Polacy prawie juz nie przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie masz w UK. Ja miałem pecha przyjechać do uk, ale błąd już naprawiony. Jestem dumnym Polakiem i możecie mnie ciapate angole pocałować w moją polską dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to islamo -dzicz. Mordują się i zabijają. Tysiące islamistów g/wałci w każdy weekend a trupów z morderstw nie zliczysz. Allah szaleje, rząd go popiera a ty angielski bucu za to płacisz. Buahahaha! Śmieszny pseudo-kraik z dorzecza narzecza. Unia da sobie rady bez was ale wy bez unii nigdy. PL istniała tysiące lat i istnieć będzie. Mamy bogactwo i tradycje a wy angole macie pracę za bezdurno. W naszych montowniach ma się rozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol a kiedy coś swojego wymyślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A np magazyny maja tragedie zeby kogoś zatrudnić ---------- ja nie znam ani jednego Polaka pracujacego na magazynie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nieudacznicy niech gniją za granicą usmiech.gif x A ludzie sukcesu tacy jak ty siedzą w PL na bezrobociu albo pracują za najniższą krajową. Rzeczywiście sukces. A potem tacy "menżczyźni sukcesu płaczą na babskim forum że te pazerne k***y ich nie chcą i mają wielkie wymagania. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to islamo -dzicz. Mordują się i zabijają. Tysiące islamistów g/wałci w każdy weekend a trupów z morderstw nie zliczysz. Allah szaleje, rząd go popiera a ty angielski bucu za to płacisz. Buahahaha! Śmieszny pseudo-kraik z dorzecza narzecza. Unia da sobie rady bez was ale wy bez unii nigdy. PL istniała tysiące lat i istnieć będzie. Mamy bogactwo i tradycje a wy angole macie pracę za bezdurno. W naszych montowniach ma się rozumieć! x A skąd masz takie wiadomości. Pewnie z TV bo to twój życiowy wykładnik. Bo znając życie nigdy nie przekroczyłeś nawet granic swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piszesz głupoty , skąd wziąłeś takie dane? Trzeba być nienormalnym, żeby wracać do tego nienormalnego kraiku na obrzeżach Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce wracać, niech wraca. z wielu powodów. każdego sprawa. Ja nie wracam. choćby nie wiem co. Mojego faceta kolega podjął decyzję, by wrócić, jakoś miesiac temu, waha sie jeszcze ale podejrzewamy, że na 90% wróci po nowym rou. głównie jego żona chce wracać. Mnie to dziwi, bo facet młody, ma ledwo co skończone 30 lat, w Uk od 10 lat, ma świetną pracę (informatyk ze znakomitym doświadczeniem, uczyl się w UK, w Polsce miał "tylko" technikum). zarabia mniej więcej 45k GBP rocznie - nie London city - i on wraca!! cóż .... jak pisze, jego sprawa. ale chyba pożałuje. bo na dodatek nie znosi PiSu, wiec ne wiem już, po co on chce wrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS najlepsza partia obecnie. Dzieli sie pieniędzmi z biednymi. PO dawała tylko bogatym i swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS najlepsza partia obecnie. Dzieli sie pieniędzmi z biednymi ---------------- a w innych wątkach piszesz, że w Polsce wszyscy zarabiają 3000 (to i tak mało), jak sie uczyli, a mniej mają leniwi i nieuki. a tutaj sympatyzujesz z biednymi? czyli nieukami, jakby nie było? oj coś masz z głową, bo to isę tznw ku/py nie trzyma. wyjaśnij o co chodzi? to ci biedni to są jednak ci ,którzy sie ucyzli, ale może "im nie wyszło" ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:25 -- no skoro facet faktycznie zarabia 45k, gdzie ja mam ledwo troszkę ponad połowę tego, to bardzo ale to BARDZO dziwi mnie, że on wraca do Kaczystanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×