Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W latach 2017 2018 do Polski wróciło więcej osób niż wyjechało !

Polecane posty

kj Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ba Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ml PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ya W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe ale beka z debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrófka

Hehehe! Doopsko boli co nie? My emigranci jesteśmy bogaci. A tego wy ćmoki wiejskie z obrzeży Bugu nigdy nie osiągniecie. Teraz jedziemy do PL udzielić wam jałmużnę świąteczną. Ot pomoc dla krajów trzeciego świata. Bo stać nas na dobroczynność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdf
4 minuty temu, Gość Mrófka napisał:

Hehehe! Doopsko boli co nie? My emigranci jesteśmy bogaci. A tego wy ćmoki wiejskie z obrzeży Bugu nigdy nie osiągniecie. Teraz jedziemy do PL udzielić wam jałmużnę świąteczną. Ot pomoc dla krajów trzeciego świata. Bo stać nas na dobroczynność!

tacy bogaci a kredyty bierzecie na 30 lat buahahahhahahaha :D to my jestesmy bogaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

Kupno nieruchomości na zachodzie (nawet z  pożyczką bankową) to inwestycja, której wartość potroi się w ciągu najdalej10 lat. Kupno w PL to czysta strata, bo po latach nie dostaniesz nawet tego co zapłaciłeś + kredyt. Tysiące polskich mieszkań stoją puste, bo ludzi nie stać na kupno. Dlatego Polacy tłoczą się jak mrówki z rodzinami po trzy osoby w pokoju a dorośli ludzie mieszkają z rodzicami do usranej śmierci. Jak coś kupisz w PL to tak jak byś rzucił kamień do studni. Chlup! I przepadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hz Emigranci to dziady w porównaniu z polakami ktorzy maja piekne domy i działki w PL. Każdy emigrant wydaje wielokrotnie więcej niż Polak w PL. I to właśnie jest piękne! To jest sedno życia w PL. Nie poplujcie się z zazdrości mściwe emigracyjne miernoty bo to i tak niczego nie zmieni :classic_laugh: Brak uchodzców w PL rządzi a z tym u was w uk cieniutko :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fs Bogacąca się PL jest jak paznokieć w oku angolom . Oni tego nie mogą znieść bo pracują, pracują i gooowno z tego maja. A Polacy wyprzedzają ich inteligencją o 200 lat. Mentalnie jeszcze więcej. PL to metropolia świata. Polak dominuje świat a anglik to lewak bez umiejetnosci. Smutny, zadufany w siebie z zagryzioną ze wściekłości wargą :classic_laugh: I wielki płacz! :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret

Bingol, nie warcz. Zamiast się pienić żryj tą swoją kaszankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy tu nie wróce

A kto by chciał wracac do Polski, przecież to kraj kwitnącej cebuli, takiego syfu nie ma nigdzie jak w Polsce, śmieci w lasach i na chodnikach, powietrze najgorsze w europie, pensje na poziomie afryki, kraj rasistów i obłudników, święta, obchodza i do kościoła ida ale Biblii w ręce nie mieli, państwo bez przyszłości, kolejki do lekarzy sięgające roku(prędzej umrzesz niż się wyleczysz)  do tego rodzi sie co raz więcej kalek umysłowych, nie mam pojęcia jak ten kraj będzie wyglądał za 20 lat i chyba nie chcę wiedzieć tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewak z UK

anglik to lewak bez umiejetnosci

/////// akurat (niestety) wiekszosc Aglikow ma poglady raczej centro-prawicowe, aniżeli lewicowe, najpierw się nieco dowiedz, potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL!

Taa prawicowe, jakby byli za prawica to by bezowych nie importowali i chronili swoj kraj przed obcymi. To jepane lewaki tak samo jak wiekszosc UE.

Najpierw sie dowiedz potem pisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×