Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jesienne pogaduchy samotnych po 40stce

Polecane posty

Sa kobiety, ktore nie karmia swoich dzieci, by nie zniszczyc piersi, ale czy to dobre? O co chodzi w tym swiecie, ze liczy sie tylko wyglad, jedrne i sterczace piersi do wieku starczego? hehheh Nie dajmy sie zwariowac ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie nature i naturalnosc. Przeciez to normalne, ze sie starzejemy, to rowniez jest piekne. Na naszych twarzach widnieje to wszystko co przezylismy :-D Na naszych cialach rowniez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lub przeżywa kryzys wieku średniego :) Wtedy podobają mu się sporo młodsza kobiety :) Przeżywa upływający czas, zaburzenia potencji, sikanie poza muszlę.. Ale to nie jest regułą :)" Piękna analiza :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Tylko błagam Andrzej :) Nie obrażaj się na mnie :) Uśmiechnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestesmy bardzo mlodzi, to przejmujemy sie wygladem i robimy wszystko, by dobrze wygladac, by sie podobac. Jak jestesmy po 40 to nadal chcemy dobrze wygladac, ale juz mniej osob zwraca na nas uwage. Jak jestesmy po 60 to juz wiemy, ze nikogo nie interesuje jak wygladamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikanie poza muszla nie jest wada jedynie starszych mezczyzn :-D Jak mezczyzna obsikuje wszystko i nie zamyka wc, to dla mnie jest skreslony :-D Nie lubie niechlujow i brudasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Zabolało Andrzej ech :) Nieważne :) Mój znak zodiaku to Wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tymi znakami zodiaku? Wierzycie w to? Ogladam ,,rolnik szuka zony,, i tam jeden pytal sie kobiet jakie maja znaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
W imionach coś jest :) W znakach to nie wiem Mój ojciec to Andrzej. Ma 63 lata. Złoty człowiek :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
W dowodzie? Magdalena :) Ojciec odkąd pamiętam zawsze mówi mi Magdusiu. Nigdy inaczej :) Mamy bardzo dobry kontakt ze sobą.. Nawet lepszy niż z mamą i swoje sekrety mamy I długo by opowiadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest historia imienia, dlaczego takie nam nadano, a nie inne. Mam na imie Ania, bo moj brat w przedszkolu kochal sie w Ani :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Ojej:) Do końca roku pracuje i odchodzi na emeryturę :) Proste :D Po co te udawanie i ciuciubabka :D:D Ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzezj, co to? -Siemaku, uwierz mi, jestem zupełnie nieciekawą osobą, szarą mychą skrupulatnie ignorowaną przez społeczeństwo z powodu brzydkiej mordy, potężnej nadwagi i wzrostu poniżej 150 cm - swe ambicje towarzyskie mogę spełniać tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Masz urodziny w listopadzie tak? Czy jeszcze w październiku? :) Skorpiony mają spory temperament :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Mówią, że małe jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojdę_za_chwilę
Duże też potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Zatkane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×