Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia2222222

Brązowe plamienia w ciąży

Polecane posty

Gość gość
W uk do 3 mies wogole nie interesuja sie ciaza .W polsce wala luteine i L4.Moze po prostu trzeba zdac sobie sprawe ze organizm sam decyduje o zdrowej ciazy a poronienie wskazuje na to ze zarodek jest obciazony wadami genetycznymi wiec po co na sile go ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia22222
Tak , moja pierwsza ciąża :) dlatego się tak martwię :/ ale za 3 dni idę i wtedy wszystko się okaże, czy mam nadal leżeć i jak to lekarz widzi. Bo chętnie bym sobie gdzies wyszła i w ogóle :D a mdłości mam od rana do południa. Kochałam kawę, a teraz na samą myśl o niej mi niedobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999998999
Nie zgadzam sie z osoba wyżej. Jak tak można pisać, czasem to wina hormonów albo krwiaka.. i co pozwolić dziecku umrzeć przez winę naszego organizmu? Brak dojrzałości totalnie, nie wypowiadaj sie na przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są objawy to jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pierwszy raz
Na szczędzie mieszkam w Polsce :) w pierwszej ciąży tez waliłam duphaston wtedy jeszcze dodatkowo luteine dopochwowo dziś mam zdrowego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia22222
Ja biorę Dhupaston wlasnie 2x2 tabletki :) musi być dobrze. Odpoczywam , jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pierwszy raz
Będzie dobrze, niestety zazwyczaj ciąża nie rozpieszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie plamienia, od brązowego po czerwone.Żyłam w strachu idac do wc wyobrazałam sobie najgorsze. Ciąża zakończyła się szczęśliwie.:) Dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia222222
Pocieszylyscie mnie dziewczyny ! :) u mnie tez musi sie tak skończyć. Teraz przez dzień nie plamie, jedynie wieczorami coś sie pojawia , ale znacznie mniej. Za dwa dni wizyta u lekarza , napisze Wam wszystko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pierwszy raz
Autorko co u Ciebie? Ja nadal plamienie tzn jest to takie bardziej brudzenie co jakiś czas, mimo że we wtorek usg wyszło dobrze to nadal się stresuje . We wtorek kolejne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pierwszy raz
Autorko daj znać jak na wizycie :) czy wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ....coś autorka nie pisze , pewno zostawili ją w szpitalu bo plamienie okazało się niebezpieczne dla ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam plamienia na początku ciąży, koło 6-7 tygodnia, brałam duphaston i wszystko przeszło, obecnie 30 tydzień i wszystko wyglada ok. Trzymaj się i koniecznie kontroluj, pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniła pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×