Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
Zachowanie obu bohaterów naszej politycznej i gospodarczej rzeczywistości jest przerażające. Oni nas nie tylko kompromitują przed światem, ale pogrążają także w sensie ekonomicznym. Ciągną Polskę na dno. Gdy nasze otumanione społeczeństwo kiedyś się ocknie to .... oby nie bylo za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Tylko ja myślałam że to wysokie poparcie PiSu jest po to by własnie uśpić PiS bo sukcesy przecież rozleniwiają . Wiem że to może brzmić niedorzecznie ale ja nie rozumiem jak taki rząd który niszczy, psuje, rujnuje mogą ludzie popierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tego nie rozumiem. Może to swiadczyć o niezbyt wysokim poziomie intelektualnym, brakach w wiedzy, oszołomstwie, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europejska Sieć Rad Sądownictwa zdecydowała o zawieszeniu polskiej KRS w prawach członka. Informację o zawieszeniu KRS przekazał jej przewodniczący, Leszek Mazur. Polacy nic się nie stalo! Nic się nie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszy sort dziś x Poparcie PiS to pic na muchy bo jak wiemy sondaże są robione na zamowienie i nie maja nic wspólnego z realna sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Co tam Europa, wiwat bratni sojusz Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Polski :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co mnie najbardziej przerazza? Oni nqprawde tak mysla Nie dociera do nich nic Kiedyxs sie abujalem z Pani berger Ale to bÿ prosta kobieya To co te ulomy robia to jeqt naprawde rozpacz I k***a boli w d***e mam czy on chcz wadzy Ale mysl choctroche debilu bo namrawde cie odstrzele Ponizasz w pogoni za kasa i sraniem prezesowi w gacie wlasna ojczyzne k***o Konoec tematu wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli mamy bratac sie z niemcami albo francja tak ? W ktorej to na przelomie 5-10 lat dojdzie do wojny domowej tak? Dobrze ze was nikt nie slucha i nie czyta jeszcze nie daj boze by wam pomogli i wyleczyli a tak mozemy dalej czytac te wasze glupoty i farmazony. Dzieki i tak trzymac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
21:10 Dzięki, ja też mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Aha czyli mamy bratac sie z niemcami albo francja tak ? W ktorej to na przelomie 5-10 lat dojdzie do wojny domowej tak? Dobrze ze was nikt nie slucha i nie czyta jeszcze nie daj boze by wam pomogli i wyleczyli a tak mozemy dalej czytac te wasze glupoty i farmazony. Dzieki i tak trzymac!! x x Na pewno lepiej trzymac z Niemcami czy Francja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PMM: Chcemy być bardzo silnym państwem członkowskim UE <> To może by tak zacząć od przestrzegania zasad państwa prawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sondaż zlecony przez TVN i PIS prowadzi sporą przewagą. PO ma tam słaby wynik. Więc nic nie było zamówione jeśli chodzi o konkretne procenty. Gdyby tak było to sondaż dla TVN pokazałby poparcie dla PO na poziomie 25-28 procent i mniejsze dla PIS. Ogarnijcie się i przestańcie pocieszać farmazonami. PIS wygra każde kolejne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Sondaż zlecony przez TVN i PIS prowadzi sporą przewagą. PO ma tam słaby wynik. Więc nic nie było zamówione jeśli chodzi o konkretne procenty. Gdyby tak było to sondaż dla TVN pokazałby poparcie dla PO na poziomie 25-28 procent i mniejsze dla PIS. Ogarnijcie się i przestańcie pocieszać farmazonami. PIS wygra każde kolejne wybory. x x Nie wszyscy postępuja tak propagandowo jak pisiorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy i Francja założyły UE które kiedyś nazywały się Wspólnotą Węgla i Stali, a potem EWG. Tylko kretyn będzie przeciwnikiem tego, aby mieć dobre relacje z tymi krajami. Tylko kretyn i zdrajca będzie chciał nas z UE wyprowadzić. Jak na razie niczego lepszego jak UE nie mamy . Krótkowzroczność polaczków jest przerażająca. Najważniejszy socjal od Państwa, nowy używany samochód i hamburger na mieście plus meble z IKEI, a sądownictwo i reszta...nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nie wszyscy postępuja tak propagandowo jak pisiorstwo." Dlatego sondaż dla TVN jest dość wiarygodny. Oddaje tendencję. Nie ma się więc co pocieszać tym, że sondaże są zakłamane bo nie wszystkie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzymaj sie sam z niemcami i francuzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sondaże od dawna pokazuja, że jest mniej więcej pół na pół. Zdarzają się takie jak ten ale ogólna tendencja jest stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj kretynie. My sobie sąsiadów nie wybieraliśmy tak jak nie wybieramy de facto sąsiadów z którymi mieszkamy w swoich domach. DObre relacje z sąsiadami to czysty pragmatyzm. Ty wolisz mieć z nimi złe relacje i niczego w UE nie załatwić. Kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No to trzymaj sie sam z niemcami i francuzami x x Chodzi o to, żeby Polska się trzymała z tymi krajami a nie z Białorusia czy Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jest dwa x wiecej sedziow niz w niemczech wiec reszte dopowiedz sobie sam o co walczysz i kogo bronisz betonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego z rosja mamy nie utrzymywac dobrych relacji tluku pierdolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wreszcie i nareszcie jest iskierka nadziei - zagranica nas docenia >> No i wreszcie i nareszcie Pislamisci maja w Europie swoich przyjaciół ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sram na francje i niemcy bo oni gowno nam daja w tym momencie procz tego ze chca nam do nas wrzucic swoje czarne bydlo inzynierow nad ktorymi nie moga sami zapanowac. Czy w rosji jest taki burdel jak w tamtych panstwach kurwo jebana kodowcowy skurwialy zdradziecki pedale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A dlaczego z rosja mamy nie utrzymywac dobrych relacji tluku pie**olony? x x Dlatego, żeby nie mieć kontaktów z ludźmi o twojej "kulturze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×