Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linux Pan

Linux jest jak piękna młodziutka dziewica. A Windows to ociężała baba Jaga

Polecane posty

Linux: szybki, niezawodny, super stabilny i wolny od wirusów. Windows: komercyjny mułowaty bubel ze skłonnościami do wiecznego zawieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiesz o mandrivie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oczywiście też nie. Linux ma to do siebie, że jest praktycznie nie zawieszalny i naprawdę trzeba się postarać aby go na czymś przyćmić ale nawet wtedy wystarczy komenda KILL i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD Taa niezawieszalny. Ileż to razy ubuntu się mi rozkraczyło z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pryszczaty prawik codziennie swoje pierdy wysrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam dychę, że ten przegryw siedzi w zapadłej piwnicy i nocami bije konia do fotek nieskompilowanego jądra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś xD Taa niezawieszalny. Ileż to razy ubuntu się mi rozkraczyło z byle powodu. x To nie jest tak, że Ubuntu się rozkraczyło samo z siebie. Linux w odróżnieniu od Windowsa nie traktuje użytkownika jak osobę ograniczoną umysłowo, której nie wolno pozwolić na samowolkę. W Windowsie jeśli zechcesz skasować ważny dla systemu plik to system Ci na to nie pozwoli. Po prostu wywali Ci komunikat o odmowie dostepu i już. Tym sposobem na własnym komputerze masz ograniczoną władzę. W Linuksie natomiast jest inaczej. Z poziomu roota możesz wszystko. Jeśli zechcesz skasować chociażby pliki wsadowe to proszę bardzo. Linux traktuje użytkownika jako osobę, która wie co robi. Lecz miej człowieku świadomość, że jeśli sam osobiście namieszasz w systemie i sam doprowadzisz go do wyłożenia to system rzeczywiście Ci się wyłoży. Ale miej wtedy pretensje do siebie a nie do Linuksa, że Ci na wszystko pozwolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×