Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie uprawiałem seksu

Polecane posty

Ja mam 22 lata i też jestem w takiej samej sytuacji i nawet dziewczyny na studniówkę nie znalazłem sobie sam tylko kolega spytał się swojej koleżanki czy pójdzie i poszła. Na studniówce przez moją nieśmiałość, małomówność było drętwo przy stole. U mnie przede wszystkim problemem jest to że jestem mam nisko samoocenę, jestem małomówny i nie wiem o czym z kobietą rozmawiać, ponieważ nawet nigdy nie byłem z żadną sam na sam. Czy to w szkole, czy tez teraz na uczelni jak siedzą/siedziały dziewczyny z roku/klasy to zamiast z nimi siedzieć to wolałem siedzieć gdzieś sam z boku. Nie wiem czy u mnie nie ma jakieś spie....liny genetycznej ponieważ też mam dwóch braci (jeden po 30stce a drugi przed 30) i chyba też nigdy nie mieli dziewczyny, może mieli za czasów szkolnych ale tego nie wiem, chociaż u nich to najstarszy to alkoholik a drugi ma coś z głową więc zerowe szanse na jakąś zmianę. Siostrę też mam ale z tego że jestem młodszy to nie miałem okazji rozmawiać z jej koleżankami ale chociaż moja siostra wyszła za mąż. W podstawówce, gimnazjum z tego że nie ubierałem się modnie ponieważ pochodzę z biednej rodziny to też nie miałem powodzenia i też byłem wyśmiewany ponieważ miałem taki plecak itp. Jeśli chodzi o wygląd to też nie ma szału, ze wzrostem jest ok bo mam około 182 chociaż kiedyś byłem najniższy z rówieśników ale też jestem chudy. Tak naprawdę jeśli naprawdę ktoś nie odstrasza wyglądem to ma szansę u kobiet oczywiście jeśli ma gadane i umie zabajerować nawet nieśmiałą kobietę ale bez tego to będzie jak u mnie czyli wielka lipa,a żeby chociaż nadrobić to wyglądem, czy też $$$ to nie nadrobię bo nawet prawka nie mam, ale i tak nie chciałbym kobiety która byłaby ze mną dla wyglądu i $$$. Ale podziwiam was za wytrwałość że jesteście po 30stce i dalej nic, bo ja to nie wiem czy wytrzymam jeszcze z 2/3 lata. Na q***y nie pójdę bo to też będzie ulga na parę dni. Nie wiem co ze mną nie tak, może mam głupi charakter, kiedyś czasem zachowywałem się jak idiota ale teraz z wiekiem zmądrzałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.49 Jeśli chodzi o studniówki i bale maturalne to ja byłem na kilku. Pytałem się młodszych koleżanek czy w ich klasie są dziewczyny, które nie mają partnera na studniówkę. Zawsze się jakąś znalazła.Będąc partnerem na studniówkę musiałem starać się o to aby nie było drętwo przy stole. Trenowałem gadkę. Wyrabiałem w sobie pewność siebie. Tego typu imprezy bardzo mi pomagały w pokonywaniu nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pragna roochaczy a ty roochaczem nie jestes. Tyle. Kobieta zamiast podermac porzadnego mezczyzne wola wybrac dupka czy badboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie tyle pragną *****czy, co facetów wysokich, przystojnych, dobrze zbudowanych, pewnych siebie, agresywnych, chamskich, z forsą. To właśnie te cechy sprawiają, że facet staje się *****czem, bo kobiety na niego lecą, same pchają mu się na bolca. My prawiki nie mamy tych cech, więc wylądowaliśmy w miejscu, które ogarnięci ludzie nazywają czarną doopą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje czekać na androidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim prawiczkom proponuje wyjechać do Azji lub Ameryki południowej. Tam jest pełno fajnych bardzo chętnych kobiet i do tego nie wymagających. Azjatki lubią białych mężczyzn , te z Ameryki południowej tez. A jak nie możecie wyjechać czy nie chcecie to proponuje obniżyć standardy i szukać tez takich nieśmiałych kobiet z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaa, do Azji lub Ameryki południowej....:o Chyba żeby nam tam łby poukręcali lokalne bandziory. Kobiety raczej nie są warte takiego poświęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie w doopie było to pozniej pisze sie takie komentarze jak ten wyżej. Jak dla ciebie kobiety są nic nie warte to po co ujadasz na kobiecym forum o braku seksu? Nic łatwo w zyciu nie przychodzi, nawet na prostytutkę trzeba zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej! Dałbyś sobie łeb uciąć za jakąś babę i ciupcianie? Tylko nie piertol że tak, bo nikt nie uwierzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, doszło do tego, że prawiczki będą musieli po dziewczyny jeździć do Vietnamów albo innych Chinoli, ewentualnie czekać aż skonstruowane zostaną kobiece androidy, bo polskie babsztyle ich nie chcą. Do czego ten świat zmierza? :o Potem nie ma się co dziwić, że sfrustrowani wyzywają kobiety. Jak mawia klasyk: "nie popieram, ale rozumiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie pójdę do dzifffki. Może i jestem przegrywem, ale z klasą. Bo przegrywać to wbrew pozorom też trzeba umieć:p Niech żyje prawiczy stan! Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bractwo Prawicze
od d***** można złapać HIV lub Aids - to ja podziękuję , Bracia Prawiczki , musimy poczekać na Humanoidalne Androidy kobiety , są w trakcie tworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bractwo Prawicze dziś Coś czuję, że doczekamy się tych kobiecych humanoidalnych androidów na świętego Dygdy (co go nie ma nigdy):o Prędzej kopyta wyciągniemy. Zresztą z lalkami się nie liczy. Divy ble, zatem zostaje dożywotnie bicie Niemca po kasku i pielęgnowanie swego praviczego stanu do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie mógł nawet z taką. To byłoby gorsze niż z kłodą, można nawet powiedzieć że jak z nieboszczką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe to by musiało być podgrzewane nie zimne czy o tym pomyśleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zimne, to wiadomo że nieboszczka. Brrrrr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:29 Co ty gadasz? Ameryka Poludniowa? Przeciez stamtad pochodza najseksowniejsze kobiety swiata. Latynoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobią te androidy to wiadomo że będą lepsze od prawdziwej kobiety i będą miały wszystko co trzeba , inwestorzy nie są głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałbym lalki, tylko normalną dziewczynę. Najzwyklejszą. Miłą, kochającą, wierną. Szkoda tylko, że strach przed dziewczynami jest silniejszy niż samotność. Przegrałem życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Member XXL okazał się w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie poprawiło się moje współżycie seksualne. Przyjmowałem kapsułki przez 6 miesięcy i zwiększyłem rozmiar o 7 cm nie wspominając już o pogrubieniu członka. Dużą zaletą produktu jest brak jakichkolwiek efektów ubocznych. Produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia! http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba gorzej trafić nie mogłeś z tą swoją zafajdaną reklamą gdy łodyga nie dyga:D Tu same prawiki. Mogą ale nie mają z kim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe jakoś mi tez to nei pasuje (nie przyznając się nim jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Prawilny 36
Miłość można spotkać zawsze. Ja na razie się nie spieszę. To samo przyjdzie. Za 5 czy za 10 lat. Muszę dbać o siebie żeby być zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki kafeterii wiem że strasznie dużo prawików na świecie. W realu najwyraźniej dobrze się maskują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smutne jest to co piszesz tutaj o tym ze jesteś nieudacznikiem. Zakodowałeś sobie to w głowie i nie chcesz nawet myśleć inaczej.Na pewno masz jakieś pozytywne cechy w sobie czy w wyglądzie które mogą się podobać.Zobacz na ulicy czy wszyscy są idealni wzrost wygląd? Wielu facetów jest niskich,ale to w niczym nie przeszkadza.Często bardzo ładne dziewczyny zostają same albo bardzo przystojny chłopak jest sam.To prawda ze teraz dziewczyny potrafią być chamskie i przemądrzałe takie najlepiej unikać.Po moich znajomych widzę ze niezbyt ładni są w związkach a c***iękni nie koniecznie.Powinieneś przede wszystkim zmienić nastawienie do siebie.Moze zmienić coś w sobie styl ubierania się(dziewczyny zwracają na to uwagę).Jeśli masz w głowie i na twarzy wypisane ze jesteś nieudacznikiem to dlatego inni mogą też tak cię odbierać.Ludzie nie są idealni każdy ma wady i swoje problemy. Pozytywne myślenie może wiele zmienić.Nie chodzi tylko o seks trzeba znaleść jakieś hobby zainteresowania a na pewno trafisz na dziewczynę podobną do siebie.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RF@
Dnia 20.09.2018 o 22:35, Gość gość napisał:

Chyba gorzej trafić nie mogłeś z tą swoją zafajdaną reklamą gdy łodyga nie dyga:D Tu same prawiki. Mogą ale nie mają z kim:D

Dobrze powiedziane 😁

Szkoda tylko, że też jestem starym prawiczkiem 😐 Łodyga mi dyga i to bardzo, a ja nigdy nawet nie widziałem nagiej kobiety na żywo ani się nie całowałem😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RF@
Dnia 20.09.2018 o 22:35, Gość gość napisał:

Chyba gorzej trafić nie mogłeś z tą swoją zafajdaną reklamą gdy łodyga nie dyga:D Tu same praviki. Mogą ale nie mają z kim:D

Dobrze powiedziane 😁

Szkoda tylko, że też jestem starym prawiczkiem😐 Łodyga mi dyga i to bardzo, a ja nigdy nawet nie widziałem nagiej kobiety na żywo ani się nie całowałem😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×