Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
Poza tym jak widac jestes dobrze poinformowany jakie wyposaznie jest na oddziale w szpitalu wiec pewnie jestes stalym bywalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po polskiemu bys napisal bo chyba sie zagotowales szmatko zalosna co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz juz spac prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
Ja jestem lewakiem, jestem z tego dumny i nigdy tego nie ukrywalem. Jestem za dopuszczalnoscia malzenstw homoseksualnych, za prwem malzenstw gejow do adopcji dzieci, za rzetelna edukacja seksualna, za swieckim panstwem i swiecka szkola, aborcja na zyczenie i sprzedaza tabletki "dzien po" bez recepty. Czyli sprawami oczywistymi w kregu europejskiej cywilizacji, a "egzotycznymi" w dzikim kraju jakim jest wolska. Jestem takze za prawem do eutanazji, ograniczeniu urodzin i gwarantowanym dochodem minimalnym dla wszystkich obywateli. Jestem takze za silnie progresywnym opodatkowaniem dochodow a szczegolnie dochodow koncernow i bankow. Natomiast jestem przeciw wpuszczaniu imigrantow z Afryki czy Azji do Europy. Bez wzgledu na to czy sa wyznawcami islamu, katolikami czy wierza w wielkiego boga-krokodyla.. I walcie sie prawiki ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojeździłem parę godzin po Krakowie z reporterami i fakt, czasami były kolejki do wyborów. Zadziwiające. I sam też zdążyłem zagłosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rescator555 dziś Ja jestem lewakiem, jestem z tego dumny i nigdy tego nie ukrywalem. Jestem za dopuszczalnoscia malzenstw homoseksualnych, za prwem malzenstw gejow do adopcji dzieci, za rzetelna edukacja seksualna, za swieckim panstwem i swiecka szkola, aborcja na zyczenie i sprzedaza tabletki "dzien po" bez recepty. Czyli sprawami oczywistymi w kregu europejskiej cywilizacji, a "egzotycznymi" w dzikim kraju jakim jest wolska. Jestem takze za prawem do eutanazji, ograniczeniu urodzin i gwarantowanym dochodem minimalnym dla wszystkich obywateli. Jestem takze za silnie progresywnym opodatkowaniem dochodow a szczegolnie dochodow koncernow i bankow. Natomiast jestem przeciw wpuszczaniu imigrantow z Afryki czy Azji do Europy. Bez wzgledu na to czy sa wyznawcami islamu, katolikami czy wierza w wielkiego boga-krokodyla.. I walcie sie prawiki x x Jaki tam z Ciebie lewak? Jesteś liberałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn od kiedy mieszkasz w Krakowie? z jakiej zabitej dechami wsi pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu. Patryk Jaki mowi ze nie wazne skad pochodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bruno Shatyn od kiedy mieszkasz w Krakowie? z jakiej zabitej dechami wsi pochodzisz? x x Z takiej "wsi" pt Kraków :D i mieszkam prawie 60 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator ale te prawa dla pedalow i adopcje dzieci przez te chore jednostki to bys sobie darowal bo ustawiasz sie w jednym szeregu ze z***ami a tak to trzymaj i nie popuszczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina to mezczyzna i kobieta i to jest malzenstwo kiedy wy w koncu pojmiecie takie proste rownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn masz już 60-70 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rodzina to mezczyzna i kobieta i to jest malzenstwo kiedy wy w koncu pojmiecie takie proste rownanie? x x Nie zawsze. Nie patrz na polski zaścianek. Popatrz na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 A niby dlaczego prawa obywatelskie miały by zależeć od preferencji seksualnych? Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 Nie tylko. Rodzina to może być także wujek, stryjek, przyszywana ciotka, chrzesniaczka, szwagier i kto tam kogo zechce uznać za rodzinę. Nie upieram się przy nazywaniu związku homoseksualistów małżeństwem, wystarczy nazwa związek partnerski. Byle miało identyczne prawa jak malzenstwo tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Jeśli ty, liberał tak twierdzisz... Ale nie wiem czy sprawa dochodu minimalnego czy silnie progresywnego opodatkowania też mnie określają jako liberała. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w tym swiecie beda jesc i zajadac sie gownem tez to bedziesz robic glupcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek partnerski okej ale nie malzenstwo deklu juz widze ze zaczynasz trybic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja moge np wejsc w zwiazek malzenski ze swoim psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 19:45 Jeśli ty, liberał tak twierdzisz... Ale nie wiem czy sprawa dochodu minimalnego czy silnie progresywnego opodatkowania też mnie określają jako liberała. Rescator 555 x x Tego nie wiem bo nie znam Twoich poglądów na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A czy ja moge np wejsc w zwiazek malzenski ze swoim psem? x x Jeśli pies posiada obywatelstwo i prawa obywatelskie i może jednoznacznie określić swoją wolę to nie widze przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rodzina to mezczyzna i kobieta i to jest malzenstwo kiedy wy w koncu pojmiecie takie proste rownanie? x Tak było i na szczęście to się zmienia. W angielskiej rodzinie krolewskiej niedawno ślubowało 2-ch lordów i królowa Elżbieta ten fakt zaakceptowala :-D Więc jak widzisz świat pędzi do przodu tylko polskie kołtuństwo nie może sobie z tym poradzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś x :classic_cool: :-D :-D :-D Najważniejsze , że poczucie humory Ciebie nie opuszcza :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyl
Jak mówi stulatek bawiący się z dwudziestolatką na dyskotece: - Kiedy widzisz metę, to zwalniasz czy przyspieszasz??? <> I to jest ten moment żeby przyspieszyć :-D ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×