Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
I moge zmienic nazwisko wtedy na hau hau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 min dyskusji wystarczy zeby pokazac zidiocenie lewakow 10 minut nawet mniej ale dam wam ta satysfakcje ze dopiero po takim czasie dyskusji wychodzi prawda o was. Do przodu to ja moge isc jak cos osiagne zdobede tytul naukowy wyksztalcenie wybuduje dom a nie ze zaakceptuje jak facet drugiego faceta nazywa mezem co wy mi tutaj za ciemnote usilujecie wciskac na sile poyebance?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie idziesz ? -Na wybory Po co? -Skoro Morawiecki zmienia historię, to ja też chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie idziesz ? -Na wybory Po co? -Skoro Morawiecki zmienia historię, to ja też chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście Ziobro jest prokuratorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 Będzie też potrzebny tłumacz przysięgły z psiego na polski. Bo urzędnik dający ślub będzie chciał się upewnić co do świadomości i woli. Podobnie by było, gdybyś brał ślub z eskimoska, więc to normalna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legenda "Solidarności" Lech Wałęsa oddał głos w wyborach samorządowych ubrany w nietypowy strój. Były prezydent miał na sobie koszulkę ze słynnym już napisem "Konstytucja". Portal braci Karnowskich pisze o tym, że Wałęsa "postanowił jasno zamanifestować swoje poglądy polityczne w lokalu wyborczym", a także, że "jak widać były prezydent koniecznie musiał dobitnie pokazać w lokalu wyborczym, na którą listę na pewno nie zagłosuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasta nie zaakceptuja, wies lyknie jak bocian zabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego glosuje na PiS bo nie wsyzstko jest tak jakbym chcial ale obiektywnie to w obecnej sytuacji najklepsza jest opcja dla Polski mimo ze ja osobiscie nic na ich rzadzeniu nie zyskalem ale wole ich niz ta ciemnote ktora probujecie mi tu wciskac na sile z ktora si enawet nie zgadzacie zapewne ale musicie sobie tak p********ic bo tak jestescie zaprogramowani przez fejsa tvn czy inne gowno niemieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze walese wymazuja z ksiazek od historii powoli idiota po prostu pokazuje na kazdym kroku ze na to zasluguje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Niedługo wyniki wstepne plebiscytu. Czy naród zaakceptuje to co robi pis? x Oczywista oczywistość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Wiktoria kocham Pana panie Trzaskowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosniak z pelo wygral zakredytowany sloikowy plebs zadowolony z wybory dymania czas nastal kolejnych 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania wygrala moze dalej zabudowywac warszawe molochami moze nawet w srodku lasu wybudowac osiedle a wy dalej plebsie stojcie w korkach zalosne wy smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Klamka zapadla. Kto wygral ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według wyników sondażowych w pierwszej turze w Poznaniu wygrał Jacek Jaśkowiak - 56,5 proc. Jego główny kandydat - Tadeusz Zysk popierany przez PiS zdobył 22,2 proc. Krzysztof Żuk w Lublinie dostał 59,7 proc., a Sylwester Tułajew z PiS - 33,2 proc. x W Gdańsku do drugiej tury weszli Paweł Adamowicz - 36,7 proc. i Kacper Płażyński z PiS -32,3 proc. Jarosław Wałęsa z Koalicji Obywatelskiej zdobył 25,3 proc. poparcia. x We Wrocławiu popierany przez Koalicję Obywatelską Jacek Sutryk dostał 50,1 proc. Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS - 27,8 proc. x W Krakowie Jacek Majchrowski dostał 43,7 proc., a Małgorzata Wassermann - 33,6 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O godz. 21 zamknięto lokale wyborcze. Oto pierwsze, sondażowe wyniki wyborów do sejmików województw: x PiS - 32,3 x Koalicja Obywatelska - 24,7 x PSL - 16,6 x Kukiz'15 - 6,3 x SLD - 5,7 x Bezpartyjni Samorządowcy - 6,3 x WOLNOŚĆ - 1,5 x Razem - 1,4 x Ruch Narodowy - 1,2 x Zieloni - 1,0 x x A to oznacza, żer koalicja KO+PSL i ewentualnie SLD ma znaczaca większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ogolnie PiS wygral wiec do budy zalosniaki i szczekac i czekac na lepsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO koalicja obywatelska lepiej jakby si enazwali kupa obywatelska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×