Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

gość dziś Shatyn już ci tutaj nie raz tłumaczono, co to znaczy "lewak" i dlaczego ciebie tak nazywają. A ty dalej pytasz. Jakiś problem intelektualny? Nie sięgasz wyżej intelektem, niż KODziarska średnia... x x Nie tłumaczono mi i nigdy nie wytłumaczono. Opowiadano jakieś bzdury oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatynowi to mozesz tlumaczyc jak on zaslepiony smolenskiem i kosciolem jest przez cale zycie idiota :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień przyniósł wyraźne przesilenie, jeśli chodzi o bilans sprzedaży funduszy. Saldo wpłat i wypłat wyniosło -3,5 mld zł netto. To największe odpływy z całego rynku od kwietnia br. Co ważniejsze, odpowiadają za nie rozwiązania dedykowane szerokiemu gronu klientów - wypłacono z nich ponad -2,9 mld zł. Tak dużo kapitału inwestorzy nie wycofali z funduszy detalicznych od października 2008 r., czyli okresu, gdy przez rynki przetaczał się kryzys finansowy. x W minionym miesiącu umorzenia przeważały we wszystkich segmentach, jednak największych odpływów doświadczyły fundusze absolutnej stopy zwrotu - ich bilans sprzedaży wyniósł blisko -1,5 mld zł. To rekordowy odpływ, największy od sierpnia 2007 r. x x To też jeden ze znaków nadchodzacego kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h.u.j.u. z platformy zamknij morde w koncu a ty zuzanna w*********j na swoje nowy temat o mezczyznach albo pigingu petingu pingpongu tępaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz... x gość dziś Już lepszy "prawicowiec kościelny", niż lewak sprzedawczyk,bankrut i kapuś! x x A kto to jest lewak i dlaczego tak go nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Shatyn - Ja obstawiam , ze za tymi emocjonalnymi wpisami stoi kobieta. Byc moze wiecej niz jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Shatyn - Ja obstawiam , ze za tymi emocjonalnymi wpisami stoi kobieta. Byc moze wiecej niz jedna. x x Też mam takie wrażenie i zaczynam się domyślac kto to jest... Taka jedna bida intelektualna. Jeśli chodzi o wiedze to też bida...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Masz racje. Do poczucia bezpieczenstwa potrzebna jest stabilnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczucie bezpieczenstwa to bedzie jak beda darmowe testy dna na ojcostwo bo wiele z was szmat zwyczajnie sie puszcza i wedlug statystyk do 30% bachorow rodzi sie w wyniku waszej zdrady do tego dochodzi kwestia przyznawania praw do wychowywania dzieci po rozwodach czy rozstaniach to zawsze wam powiezana jest opieka nad dzieckiem dlatego nalezy uleczyc w koncu rowniez z tego powodu sadownictwo. ale co taki nowohucki pedal lewacki zaslepiony moze wiedziec jak on non stop p*********** o kosciele smolensku i kaczynskim idiota ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofil lewacki dostaje odpowiedz ale dalej rżnie glupa czyli robi to co najlepiej potrafi w zyciu udawac mundrego inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.03 To co piszesz jest obrzydliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumaczono mi i nigdy nie wytłumaczono. Opowiadano jakieś bzdury oderwane od rzeczywistości. xxx Problem z lewakiem polega na tym, że nie potrafi zrozumieć prostych komunikatów, więc uznaje je za bzdury. Nie wiesz co to jest liberalna lewica? Nie wiesz jakie masz poglądy? No właśnie takie, liberalno-lewicowe, co tutaj wielokrotnie wykazywałeś. Dla wielu liberalna lewica to lewactwo. Myślę, że nawet Kijowski by to zrozumiał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda zawsze boli i jest brutalna wiec jak ci sie cos nie podoba to odmaszeruj do swoich obowiazkow domowych albo zrob to co najlepiej potrafisz i p.o.w.k********.aj swojego mezczyzne czy kobiete czy koze h.u.j. go tam wie co ty wyznajesz i uwazasz za normalnosc z.j.e.b.ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oderwanie od rzeczywistości, jak dotąd cechuje ciebie, który razem z Michnikiem, nie wpadł na to, że Komorowski może przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie tłumaczono mi i nigdy nie wytłumaczono. Opowiadano jakieś bzdury oderwane od rzeczywistości. xxx Problem z lewakiem polega na tym, że nie potrafi zrozumieć prostych komunikatów, więc uznaje je za bzdury. Nie wiesz co to jest liberalna lewica? Nie wiesz jakie masz poglądy? No właśnie takie, liberalno-lewicowe, co tutaj wielokrotnie wykazywałeś. Dla wielu liberalna lewica to lewactwo. Myślę, że nawet Kijowski by to zrozumiał. x x x Wiem co to jest liberalna lewica ale lewak to człowiek wyznający skrajnie lewicowe poglądy a więc nie mający nic wspólnego z liberalizmem i jego odmianami. Mało tego. Lewak to człowiek głoszący skarnie odmienne poglady od liberała. A więc piszesz "lewak" ale nie masz zielonego pojecia co takie okreslenie znaczy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda nigdy nie jest wulgarna. Wulganosc to cecha malych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Shatyn - Jak w takim razie wytlumaczysz tych , ktorzy wiaza sie z kobietami niestabilnymi ? Sperma mozg zalewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Shatyn - Jak w takim razie wytlumaczysz tych , ktorzy wiaza sie z kobietami niestabilnymi ? Sperma mozg zalewa ? x x Nie. To sa po prostu niepoprawni romantycy, którzy mają nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walesa zaglosowal w koszulce konstytucja LOL kolejny idiota idol nowohuckiego pedofila ktory pewnie go nasladowal w lokalu wyborczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wielu liberalna lewica to lewactwo. x x To dla kogoś kto nie ma zielonego pojecia o polityce... smiech.gif x ty za to masz pojecie o polityce dzien w dzien krzyczysz ze kaczynski beee smolensk beee i kosciol beee faktycznie wielkiś znawca polityki buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda nigdy nie jest wulgarna. Wulganosc to cecha malych ludzi. x nie k***o p********a szmato w d**e j****a d***** prostytutko czasami inne argumenty niz zjeby do takich kurew prostych jak wy nie trafiaja wiec trzeba was j***c zebyscie stali na bacznosc bo wam sie w glowach kompletnie pop******ilo od tyhc farmazonow z tvnu zy z innego gowna gdzie masz k***o cokolwiek w tym kraju zagrozone ty d***** p********a ?? dymaja cie gdzies tutaj murzyni nieroby wybuchaja ci bomby gdzies nad glowa czujesz sie niebezpiecznie we wlasnym kraju ?? naopowiadali ci jakis k***o glupot ktore lyknelas jak te 5 % zjebow z tym nowohuckim s*********m na czele p*********m siejacym zamet tutaj od ponad 10 lat k***a j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty za to masz pojecie o polityce dzien w dzien krzyczysz ze kaczynski beee smolensk beee i kosciol beee faktycznie wielkiś znawca polityki buahahha x x Oczywiście, że mam pojęcie o polityce... Jak widać na tym przykłądzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz pojecie ale o p********iu glupot co najwyzej lewacki deklu z tego wlasnie slyniecie ze jestescie wyznawcami ciemnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,to otumaniony niereformowalny głupek!Kolega z np.15.11 ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Daleko z tym nie zajdziesz. Liberalna lewica jest dziś skrajna, bo skrajnymi pomysłami są mulitikulturalizm, "małżeństwa" osób tej samej płci... To jest skrajne, przynajmniej z punktu widzenia prawicy, konserwatysty, więc nastąpiło przesunięcie i "lewaka", zaczęto używać na określenie liberalnej lewicy, która ideologicznie, biografiami, mentalnie przecież wywodzi się z takich lewackich ruchów/organizacji jak RAF, Czerwone Brygady i ich "cywilne" zaplecze. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to generalnie sram na wszystkich ale ide oddac swoj glos przeciwko zlodziejskiej platformie ktora okrada moje panstwo od 30 lat a z was jak ktos zaglosuje na to gowno to powinien wziazc rozbieg i z********ic lbem w sciane bo to ze nowohucki pedofil zaglosuje na pedala z PO to norma ale on jest jebniety ale dla was jest jeszcze nadzieja wy k***y j****e tylo przestancie czytac wypociny tego idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn,to otumaniony niereformowalny głupek!Kolega z np.15.11 ma rację! x x Dlatego, że wiem co to znaczy "lewak" a ty nie masz o ty pojęcia? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×