Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drugie dziecko

Polecane posty

Gość gość
Do pani wyżej. Na swoją mamę też mówisz prukwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaa
Nie słuchaj się ich, to Twoja decyzja i co zdecydujesz, dalej już będzie to w rękach boga. Tak, ryzyko jest większe, ale jeżeli jesteś zdrową kobietą, masz już jedno zdrowe dziecko, a najwyraźniej rodziłaś po 30 roku życia, gdzie już zaczyna być pewne ryzyko, to może Ci się udać. Wystarczy własnie, że będziesz robić badania i sprawdzała czy wszystko jest w porządku. Jak coś to mogę Ci polecić panią doktor Rozmus-Warcholińską, która przyjmuje w Częstochowie. No i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tym wyglądem na wywiadówkach czy takim trudem przy 12latku. Sama mam nastolatka w domu i nie jest źle, jest bardzo pomocny, potrafi w piecu palić, do obiadu przygotować, bardzo mi pomaga a czasami na humory...jak każdy. Teraz mam 33 lata i zastanawiam się nad kolejnym dzieckiem, nie zaraz się tak za rok - zmieniłam pracę i dopiero się rozkręcam w nowej. U nas w pracy (budżetówka) sporo kobiet rodzi koło 40 i nikogo to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście bym się nie zdecydowała. Zanim zajdziesz i urodzisz to 44/45 lat. Większe ryzyko powikłań, choroby dziecka itd. Chrzestna mamy urodziła w wieku 46 lat ale wtedy inne czasy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51. "wtedy byly inne czasy"- wnioskuje ze chrzestna urodziła całe lata temu? Wlasnie ja bym rzekla na odwrót, ze kiedyś starsze matki budzily wieksza sensacje niż obecnie. Autorko, dzialaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×