Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwietniówka2019

Dieta w ciązy dla kobiet z nadwagą

Polecane posty

Gość kwietniówka2019

jak rodzicie sobie z dietą w ciązy? Byłyście u dietetyka czy stosujecie dietę na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto cię zapłodnił, kaszalocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
Wystarczy umiar. Ilość kalorii na dzień nie powinna być wyższa niż o 300 mąż 500kcal niż dzienną dawka dla osoby dorosłej. Słodycze całkowicie idą w odstawke, owoce do godz 16. Wystarczy tylko dobrego się stosować a gwarantuje, że wiele Pani nie przytyje. Nie ma się co śmiać. Osoby otyłe nie powinny w ciąży przybrać więcej niż 10kg. Byleby nie popaść w skrajność bo ciąża to nie jest czas na odchudzanie tylko czas na jeszcze bardziej zbilansowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Ja w 2 ciazy mialam 40 kg nadwagi i przytylam 6 kg ale najpierw schudlam 5 od nadmiernych wymiotow. I po prostu jadlam zdrowo,unikalam glownie bialej maki,duzo warzyw,kasza gryczana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kvrwa, 40 kg nadwagi. Rzeźnia się o ciebie nie upomniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajkaaa ja bym Ci za ten wpis nawet 5gr nie zapłaciła. Wiem że liczy się ilość a nie jakość, ale to co odwalasz to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem najważniejsze jest, żeby dobrze się zbadać najpierw, zrobić wszystkie wyniki, a później niech ktoś układa dietę czy ćwiczenia. I niech ten ktoś się naprawdę na tym zna! Ja byłam pod opieką CMD w Warszawie, tam mnie wzdłuż i wszerz przebadali... raport zdrowie czy cos takiego. Co prawda ja nie szukałam "odchudzacza", przebadałam się po prostu dla siebie, ale bez tego nie ryzykowałabym w ciąży samowolki w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drugą ciążę zaczęłam z wagą 86 kg. Nie stosowałam żadnej diety. Jadłam zdrowo. Dużo warzyw i owoców. I nie podjadałam między posiłkami. To tyle. Nie liczyłam kalorii, nie ważyłam ani nie odmierzałam porcji. W dniu porodu ważyłam 91 kg. Czyli przez całą ciążę przytyłam 5 kg. Dwa dni po porodzie, stanęłam na wadze i ważyłam 79 kg. Czyli, 7 mniej niż w momencie zajścia w ciążę. Teraz jestem 4 lata po porodzie i ważę 62 kg. Wagę trzymam od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
Ja największy problem miałam by powrócić do normalnej wagi po ciąży, na szczęście pomogło mi zastosowanie IQmango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×